• -8%

Creativa LGG-25 Listwa gzymsowa

87,80 zł 80,78 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 80.78 zł

Opis produktu

Listwa gzymsowa Creativa LGG-25 to listwa wykończeniowa, której głównym celem jest ukrycie widocznych mankamentów ściennych i ozdobienie wnętrza, sprawiając, że będzie ono doskonale pod każdym względem. Dekoracyjna listwa Creativa LGG-25 jest odporna na uderzenia oraz wilgoć, co zapewnia jej wysoką trwałość i długowieczność. Ponadto listwa jest lekka i gotowa do malowania.

Opis

 • Wysokość (cm)
  5.5
 • Długość (cm)
  240
 • Szerokość (cm)
  5.5
 • Symbol
  LGG-25
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej CREATIVA montażowy Expert i klej do łączeń C310
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa gzymsowa Creativa LGG-25

Listwa gzymsowa LGG-25 Creativa to dekoracyjna sufitowa listwa, stanowiąca perfekcyjne wykończenie wnętrz. Wielkim atutem sufitowej listwy jest to, że z łatwością dopasowuje się do dowolnej stylizacji, głównie z powodu dopracowanych do perfekcji akcentom oraz ogólnej prezencji modelu. Można wykorzystać listwę Creativa LGG-25 zarówno w salonie, przedpokoju, ale również w kuchni. Bez względu na to, w jakim stylu wykończone jest mieszkanie, listwa gzymsowa Creativa LGG-25 będzie prezentowała się rewelacyjnie.

Przepiękne wykonanie listwy sufitowej Creativa LGG-25

Za sprawą materiału, z jakiego stworzona jest listwa sufitowa LGG-25 Creativa, otrzymujemy gwarancję, że model będzie odporny i solidny. Poliuretan zapewnia dużą wytrzymałość na wgniecenia, zarysowania, a także przypadkowe uszkodzenia mechaniczne gzymsowej listwy. Nadto, listwa sufitowa Creativa LGG-25 jest odporna na wilgoć, co sprawia, że nie ma żadnego problemu z zastosowaniem jej nawet w kuchniach.

Wytrzymałość listwy gzymsowej Creativa LGG-25 i solidność szczegółów

Creativa listwa sufitowa LGG-25, pomimo, że jest wysoce odporna, mocna i solidnie wykonana, nie doprowadza do problemów w czasie montażu. Zamontowanie jej do styku sufitu i ścian nie wymaga żadnych nadzwyczajnych umiejętności, gdyż listwa o niedużej wadze, LGG-25 Creativa to banalnie nieskomplikowany w montażu akcent upiększający.

Elegancka listwa gzymsowa Creativa LGG-25

W poszukiwaniu naprawdę godnej polecenia listwy wykończeniowej do pokoju, przedpokoju, czy łazienki, należy zwrócić uwagę na dekoracyjną listwę gzymsową Creativa LGG-25, z racji tego, że jest to doskonała propozycja dla najbardziej wymagających wielbicieli sztukaterii. Listwa jest dekoracyjna, zatem będzie to doskonały element zdobniczy, który urozmaici oraz doda klasy dowolnemu wnętrzu. Dodatkowo sufitowa listwa LGG-25 stanowi przydatny element wykańczający otoczenie. Po ukończonym remoncie, śmiało można zastosować gzymsową listwę Creativa LGG-25, aby ukryć szczeliny, mało efektowne mankamenty malowania, ubytki na styku ścian i sufitu, czy też wszelkie inne wady.

Sufitowa listwa LGG-25 Creativa to model gotowy do malowania

Listwa sufitowa Creativa LGG-25 stworzona została również po to, by sprawić, że wnętrze będzie wyglądać ekskluzywnie i gustownie. Gzymsowa listwa została fabrycznie pokryta podkładem w białym kolorze, a więc jest gotowa do pomalowania dowolną farbą bez rozpuszczalników wpisze się do niejednej kolorystyki wnętrza. Bez względu na to, czy pokój, łazienka albo korytarz urządzone są w stylu tradycyjnym, czy też nowoczesnym, ponadczasowym i nietypowym, sufitowa listwa Creativa LGG-25 nie będzie różniła się od reszty wyposażenia. Listwa gzymsowa Creativa LGG-25 będzie zatem doskonała wszędzie tam, gdzie planujemy uzyskać nadzwyczajny aranżacyjny efekt.

Listwa sufitowa Creativa LGG-25 to szybki montaż

Producent wykończeniowej listwy gzymsowej Creativa LGG-25, dopracował każdy detal produktu. Najdrobniejsze akcenty listwy dekoracyjnej Creativa LGG-25 są dopracowane do perfekcji, tak więc jest to sztukateria, spełniająca wszelkie wymagania. Warto wspomnieć również o doskonałym kształcie, rozmiarach i niedużej wadze sufitowej listwy marki Creativa LGG-25. Jej proporcje są dokładnie przemyślane, by listwa gzymsowa była banalnie łatwa w przymocowaniu nawet dla osób, które nie mają wiedzy o montażu sztukaterii.

Wyjątkowo nieskomplikowany sposób montażu sufitowej listwy LGG-25 Creativa

Aby produkt trzymał się jeszcze lepiej, producent zaleca zastosować odpowiednie kleje jak montażowy klej Creativa Expert oraz klej do łączeń C310 Creativa by Cezar, który nie tylko doklei listwę gzymsową do powierzchni, ale także zapewni jej odpowiednie przytrzymanie się do styku ścian i sufitu. Dzięki wykorzystaniu rekomendowanych klejów do montażu listew, LGG-25 listwa gzymsowa Creativa będzie przepięknie dekorować wnętrze przez długi czas.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: