• -8%

Creativa LGG-36 Listwa gzymsowa

389,97 zł 358,77 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 358.77 zł

Opis produktu

Wyjątkowa listwa gzymsowa, czyli Creativa LGG-36 doskonale spełni się jako listwa dekoracyjna, podkreślająca styl aranżacji oraz efektownie wykańczająca pomieszczenie bez względu na jego kolorystykę. Ponadto, precyzyjnie zamaskuje nierówności i zakończenia tapet trudno dostępnych miejsc, mianowicie na styku ścian i sufitu. Listwa Creativa LGG-36 jest bardzo lekka, łatwa w montażu oraz gotowa do malowania farbami wodnymi.

Opis

 • Wysokość (cm)
  21.6
 • Długość (cm)
  240
 • Szerokość (cm)
  21.6
 • Symbol
  LGG-36
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej CREATIVA montażowy Expert i klej do łączeń C310
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa gzymsowa Creativa LGG-36

Gzymsowa listwa LGG-36 Creativa, to element zdobniczy, który montuje się na styku ścian z sufitem. Umożliwia on doskonałe wykończenie wystroju wnętrz, bez względu na charakter dominującego w nim stylu. Dzięki przydatnej gzymsowej listwie LGG-36 Creativa, całe otoczenie będzie wydawało się znacznie większe, niż jest w rzeczywistości. Niewątpliwą zaletą listwy gzymsowej LGG-36, jest fakt, że wkomponuje się ona dosłownie do każdej aranżacji, a to przez jej uniwersalną prezentację i detale, które nie rzucają się w oczy, zatem razem tworzą spójną całość.LGG-36 Listwę gzymsową można zamontować nie tylko w pokojach, ale także w łazience, gdyż produkt ten posiada ogromną zaletę - jest odporny na wilgoć.

Jakościowa, dekoracyjna gzymsowa listwa Creativa LGG-36

Opisując tą konkretną ozdobną sztukaterię, nie można zapomnieć o tym, że listwa Creativa LGG-36 została wykonana w zamyśle najwyższej jakości, z użyciem materiałów, które dobrano zgodnie do jej przeznaczenia. W ten sposób listwa gzymsowa jest tak wytrzymała i pewna, że bez wątpienia posłuży we wnętrzach przez wiele lat. Została ona wykonana z poliuretanu, co oznacza, że listwa gzymsowa LGG-36 Creativa, jest wysoce odporna na uderzenia, wgniecenia, otarcia oraz wpływ wilgotnego powietrza.

Gzymsowa listwa Creativa LGG-36, choć jest niezwykle odporna, a co za tym idzie, wydaje się być mocna i ciężka, w rzeczywistości jest bardzo lekka i niezwykle subtelna. Ważąca tak niewiele, listwa gzymsowa LGG-36, może być zamontowana w prosty i szybki sposób. Ponadto jej delikatna forma sprawia, że listwa wpisuje się w wystroju dowolnego wnętrza, nie gryząc się z mocniejszymi akcentami.

Montaż gzymsowej listwy LGG-36 Creativa do podłoża, wcale nie wymaga znacznych umiejętności profesjonalisty, a więc każdy z nas może przymocować element dekoracyjny do styku ścian i sufitu. Listwa Creativa LGG-36 będzie świetnie prezentowała się w otoczeniu, ozdabiając, wykańczając wystrój i nadając mu eleganckiego motywu.

Praktyczna gzymsowa listwa Creativa LGG-36

Warto zwrócić uwagę na niezwykle przydatną listwę Creativa LGG-36 o wielu zaletach, gdyż jest ona na tyle uniwersalna, gustowna i nada się do każdego pomieszczenia. Listwa pełni funkcję estetyczną, ozdabiając wnętrze i kryjąc wszelkie mankamenty oraz szczeliny. Produkt idealnie sprawdzi się w celu ukrycia uszczerbków powierzchni, które nie pasują do ogólnego wyglądu otoczenia. Gzymsowa listwa LGG-36 Creativa przeznaczona jest do montażu przy szczelinach, które bez ozdobnego elementu, wyglądają bardzo surowo.

Gzymsowa listwa Creativa LGG-36 została stworzona również po to, aby dodać akcentu do wystroju. Nadaje ona bowiem odrobiny elegancji i i szyku, a co najważniejsze, każdy może wybrać ją do zamontowania w swoich czterech ścianach. Listwa gzymsowa Creativa LGG-36 jest biała, a więc dopasuje się do kolorowego, staromodnego, a także prostego wnętrza. Prosta, pasująca do wszystkiego prezentacja listwy to zdecydowanie jej najważniejsza zaleta, gdyż nie ma problemu ze wkomponowaniem jej do dowolnego pokoju, czy łazienki, bez względu stylistykę, jaka tam panuje. Creativa listwa gzymsowa LGG-36 upiększy otoczenie i sprawi, że stanie się ono bardziej przytulne oraz optycznie większe.

Szybki i nieskomplikowany montaż listwy gzymsowej Creativa LGG-36

Producent dekoracyjnej listwy LGG-36 Creativa, szczególną uwagę zwrócił na jej najdrobniejsze szczegóły. Zadbał między innymi o to, aby każdy detal listwy dobrze komponował się z całością otoczenia. Listwa ozdobna jest na tyle lekka i kształtna, że może zostać zamontowana samodzielnie w prosty sposób. Idealna forma listwy LGG-36 Creativa powoduje, że dopasowuje się ona do powierzchni na styku ścian z sufitem i prezentuje się nienagannie. Jej lekka waga ułatwia pracę montażową, gdyż wystarczy jedna para rąk do tego, aby ten sztukateryjny detal upiększył nasze wnętrze. Gzymsową dekoracyjną listwę LGG-36 Creativa można bowiem umieścić w każdym pomieszczeniu, także w przedpokoju, czy łazience.

Produkt będzie trwały i mocny, gdy do montażu wykorzystamy polecany przez producenta klej montażowy Creativa Expert oraz klej do łączeń Creativa by Cezar C310. Oba te produkty zapewnią doskonałą przyczepność listwy gzymsowej Creativa LGG-36 do podłoża, a także zapewnią jej odporność na wilgoć i uderzenia. Listwa zamontowana przy użyciu klejów montażowych Creativa, bez wątpienia będzie trzymała się przez wiele lat, nawet w łazience, w której może dojść do zalania, czy nadmiernego nagromadzenia się wilgoci na powierzchni.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: