• -8%

Creativa LGG-28 Listwa gzymsowa

75,62 zł 69,57 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 69.57 zł

Opis produktu

Listwy gzymsowe Creativa LGG-28 to gustowny element wykończenia aranżacji wnętrza. Wszystkie listwy LPC-06a są łatwe w montażu oraz są odporne na uszkodzenia, czy też zmywanie, bądź wilgoć. Dają również możliwość spersonalizowania ich tak, by pasowały do reszty pomieszczenia. Wszystkie te cechy składające się listwy Creativa LGG-28 dają oryginalny efekt, który urozmaici każdą aranżację.

Opis

 • Wysokość (cm)
  5.1
 • Długość (cm)
  240
 • Szerokość (cm)
  4.8
 • Symbol
  LGG-28
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej CREATIVA montażowy Expert i klej do łączeń C310
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa gzymsowa Creativa LGG-28

Listwa gzymsowa LGG-28 Creativa to dekoracyjna sufitowa listwa, która stanowi oszałamiające wykończenie aranżacji. Wielkim atutem sufitowej listwy jest fakt, że z łatwością dopasowuje się do każdej aranżacji, a to z powodu dopracowanych do perfekcji akcentom czy też całej prezentacji modelu. Bez przeszkód można zastosować listwę Creativa LGG-28 zarówno w pokoju, korytarzu, czy też wilgotnych pomieszczeniach. Niezależnie od tego, w jakim stylu wykończone jest mieszkanie, gzymsowa listwa Creativa LGG-28 będzie pasowała doskonale.

Niespotykane wykonanie sufitowej listwy LGG-28 Creativa

Dzięki tworzywu, z którego wykonana została listwa sufitowa LGG-28 Creativa, zyskujemy pewność, że produkt będzie trwały oraz wytrzymały. Poliuretan zapewnia dużą wytrzymałość na uderzenia, zarysowania, a także przypadkowe uszkodzenia listwy gzymsowej. Ponadto, Creativa listwa sufitowa LGG-28 jest wytrzymała na wyższy stopień wilgotności, dlatego nie ma mowy o problemie z zamontowaniem jej nawet w łazienkach.

Odporność gzymsowej listwy LGG-28 Creativa i perfekcyjność wykonania

Creativa listwa sufitowa LGG-28, choć jest wysoce odporna, mocna i solidna, nie doprowadza do problemów podczas mocowania. Przymocowanie jej do narożników nie będzie wymagało żadnych nadzwyczajnych umiejętności, gdyż niewielkiej wagi listwa Creativa LGG-28 to banalnie łatwy w montażu detal upiększający.

Elegancka listwa gzymsowa Creativa LGG-28

Szukając naprawdę godnej polecenia wykończeniowej listwy salonowej, przedpokoju, czy listwy łazienkowej, należy zwrócić uwagę na dekoracyjną listwę gzymsową Creativa LGG-28, z racji tego, że jest to doskonała propozycja dla każdego miłośnika sztukaterii. Listwa jest dekoracyjna, zatem będzie to doskonały element zdobniczy, który urozmaici oraz doda elegancji każdemu pomieszczeniu. Ponadto listwa sufitowa LGG-28 będzie stanowić przydatny element wykańczający mieszkanie. Po zakończeniu remontu, bez wahania można przymocować gzymsową listwę Creativa LGG-28, aby zamaskować szczeliny, mało efektowne nierówności malowania, uszczerbki na styku ścian i sufitu, a także wszelkie pozostałe wady.

Listwa sufitowa Creativa LGG-28 to produkt przygotowany do malowania

Sufitowa listwa Creativa LGG-28 stworzona została także po to, by sprawić, że wnętrze będzie prezentować się ekskluzywnie oraz gustownie. Gzymsowa listwa fabrycznie została pokryta podkładem w kolorze białym, a więc jest gotowa do pomalowania dowolną farbą na bazie wody dopasuje się do wybranej przez siebie stylistyki wnętrza. Nie ma znaczenia, czy salon, łazienka albo sypialnia urządzone są w stylu tradycyjnym, czy nowoczesnym, ponadczasowym oraz nieszablonowym, listwa sufitowa Creativa LGG-28 nie będzie różniła się od reszty wyposażenia. Listwa gzymsowa Creativa LGG-28 będzie więc doskonała wszędzie tam, gdzie chcemy uzyskać oryginalny efekt we wnętrzu.

Sufitowa listwa Creativa LGG-28 to szybki sposób montażu

Producent wykończeniowej listwy gzymsowej Creativa LGG-28, zadbał o każdy szczegół produktu. Najistotniejsze akcenty listwy dekoracyjnej Creativa LGG-28 są dopracowane do perfekcji, tak więc jest to sztukateria, spełniająca wszelkie wymagania. Warto wspomnieć także o doskonałym kształcie, wielkości i niewielkiej wadze sufitowej listwy marki Creativa LGG-28. Jej proporcje są doskonale przemyślane, aby listwa gzymsowa była bardzo łatwa w przymocowaniu również dla tych, którzy nie mają specjalistycznej wiedzy o montażu listew sufitowych.

Wyjątkowo prosty sposób montażu sufitowej listwy LGG-28 Creativa

Aby produkt był zamocowany jeszcze lepiej, producent poleca zastosować właściwe kleje jak montażowy klej Creativa Expert oraz klej do łączeń C310 Creativa by Cezar, który nie tylko doklei gzymsową listwę do podłoża, ale także zagwarantuje jej solidne przyczepienie się do styku sufitu i ścian. Dzięki wykorzystaniu specjalnych klejów montażowych, listwa gzymsowa Creativa LGG-28 będzie przepięknie dekorować wnętrze przez długi czas.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: