• -8%

Creativa LGG-08 Listwa gzymsowa

133,89 zł 123,18 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 123.18 zł

Opis produktu

Wykończeniowym detalem aranżacji, który perfekcyjnie wyeksponuje sufit, nadając wnętrzu niespotykanej elegancji jest właśnie listwa gzymsowa Creativa LGG-08. Produkt jest pokryty farbą podkładową w kolorze białym, dlatego można ją pomalować wybraną farbą wodną. Creativa LGG-08 jest listwą gzymsową odporną na uderzenia i zmywanie, a jednocześnie jest lekka oraz prosta w montażu.

Opis

 • Wysokość (cm)
  8.5
 • Długość (cm)
  240
 • Szerokość (cm)
  9
 • Symbol
  LGG-08
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej CREATIVA montażowy Expert i klej do łączeń C310
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa gzymsowa Creativa LGG-08

Gzymsowa listwa Creativa LGG-08 to dekoracyjna sufitowa listwa, stanowiąca oszałamiające wykończenie wnętrz. Wielkim atutem sufitowej listwy jest to, że w łatwy sposób dopasowuje się do dowolnej aranżacji, przede wszystkim z powodu opracowanych w perfekcyjnym stopniu szczegółom oraz całej estetyce modelu. Można zastosować listwę Creativa LGG-08 zarówno w pokoju, korytarzu, ale również w wilgotnych pomieszczeniach. Bez względu na to, w jakim stylu jest pomieszczenie, gzymsowa listwa Creativa LGG-08 będzie prezentowała się fantastycznie.

Solidność sufitowej listwy LGG-08 Creativa

Dzięki materiałowi, z jakiego wykonana została listwa sufitowa LGG-08 Creativa, zyskujemy pewność, że produkt będzie trwały i wytrzymały. Poliuretan zapewnia dużą wytrzymałość na wgniecenia, zarysowania, jak i inne uszkodzenia listwy gzymsowej. Co więcej, Creativa listwa sufitowa LGG-08 jest odporna na wilgoć, co sprawia, że nie ma mowy o problemie z wykorzystaniem jej nawet w łazienkach.

Odporność listwy gzymsowej Creativa LGG-08 oraz wysoka jakość szczegółów

Listwa sufitowa Creativa LGG-08, pomimo, że jest niezwykle odporna, trwała i solidnie wykonana, nie sprawia kłopotów podczas instalacji. Zamontowanie jej do narożników nie będzie wymagało żadnych specjalnych umiejętności, gdyż niedużej wagi listwa LGG-08 Creativa to banalnie prosty w montażu detal dekoracyjny.

Majestatyczna gzymsowa listwa LGG-08 Creativa

Szukając naprawdę wartej uwagi wykończeniowej listwy salonowej, listwy do przedpokoju, czy listwy łazienkowej, warto zwrócić uwagę na dekoracyjną gzymsową listwę Creativa LGG-08, ponieważ jest to doskonała propozycja dla najbardziej wymagających wielbicieli sztukaterii. Listwa jest ozdobna, zatem będzie to doskonały element zdobniczy, który urozmaici oraz nada elegancji każdemu pomieszczeniu. Dodatkowo sufitowa listwa LGG-08 stanowi niewątpliwy element wykańczający otoczenie. Po zakończeniu remontu, śmiało można zamontować listwę gzymsową Creativa LGG-08, aby ukryć szczeliny, nieestetycznie wyglądające nierówności malowania, uszczerbki na styku ścian i sufitu, jak i również wszystkie inne wady.

Sufitowa listwa LGG-08 Creativa to model gotowy do malowania

Sufitowa listwa Creativa LGG-08 stworzona jest również po to, by spowodować, że otoczenie będzie wyglądać efektownie oraz gustownie. Gzymsowa listwa została fabrycznie pokryta białym podkładem, a więc jest gotowa do malowania każdą farbą na bazie wody wpisze się do wybranej przez siebie aranżacji wnętrza. Nie ma znaczenia, czy salon, łazienka albo korytarz urządzone są w stylu tradycyjnym, czy też nowoczesnym, oryginalnym i nieszablonowym, sufitowa listwa Creativa LGG-08 nie będzie różniła się od pozostałego wyposażenia. Gzymsowa listwa Creativa LGG-08 będzie zatem doskonała wszędzie tam, gdzie pragniemy uzyskać wyjątkowy efekt we wnętrzu.

Listwa sufitowa Creativa LGG-08 to banalnie prosty sposób montażu

Producent wykończeniowej listwy gzymsowej Creativa LGG-08, zadbał o każdy detal dekoru. Najistotniejsze akcenty listwy ozdobnej Creativa LGG-08 są dopracowane do perfekcji, tak więc jest to sztukateria, spełniająca wszelkie oczekiwania. Warto wspomnieć również o idealnym designie, rozmiarach i niedużej wadze listwy sufitowej Creativa LGG-08. Jej proporcje są bardzo dobrze przemyślane, aby gzymsowa listwa dekoracyjna była bardzo łatwa w przymocowaniu również dla tych, którzy nie mają specjalistycznej wiedzy o montażu listew sufitowych.

Banalnie łatwy montaż sufitowej listwy LGG-08 Creativa

W celu lepszego trzymania się modelu, producent poleca zastosować odpowiednie kleje jak montażowy klej Creativa C300 Cezar oraz klej do łączeń Creativa by Cezar C310, który nie tylko doklei listwę gzymsową do podłoża, ale również zapewni jej mocne przytrzymanie się do styku sufitu i ścian. Dzięki użyciu rekomendowanych klejów do montażu listew, LGG-08 listwa gzymsowa Creativa będzie przepięknie dekorować wnętrze przez długi czas.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: