• -8%

Creativa LGZ-03 Listwa gzymsowa

145,80 zł 134,13 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 134.13 zł

Opis produktu

Dystyngowana listwa gzymsowa LGZ-03 marki Creativa rewelacyjnie podkreśla styl aranżacji, dzięki swojemu wyjątkowemu wzornictwu. Stanie się wyjątkowym szczegółem aranżacji, za którego sprawą stworzysz na ścianie niezwykłe sztukaterie. Unikatowa listwa wykończeniowa Creativa LGZ-03 wyróżnia się wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne, a także wilgoć. Jest bardzo lekka, prosta w zamontowaniu i gotowa do pomalowania.

Opis

 • Wysokość (cm)
  10
 • Długość (cm)
  240
 • Szerokość (cm)
  9.2
 • Symbol
  LGZ-03
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej CREATIVA montażowy Expert i klej do łączeń C310
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa gzymsowa Creativa LGZ-03

Każde wnętrze, nawet to niewielkie, może być upiększone ponadczasową, praktyczną sztukaterią w postaci listwy gzymsowej LGZ-03 Creativa. Listwa LGZ-03 Creativa, to detal zdobiący, wielofunkcyjny, o wysokiej jakości wykonania. Dawniej tego typu dodatki były montowane wyłącznie w domach bogaczy, którzy mogli sobie pozwolić na taki luksus. Dziś listwa gzymsowa LGZ-03 dostępna jest dla każdego i do każdego pomieszczenia.

Listwa gzymsowa Creativa LGZ-03 zdecydowanie wpływa na podniesienie estetyki wystroju wnętrz, a to za sprawą jej pięknej formy, która wbrew pozorom jest bardzo prosta i delikatna. Z jej wykorzystaniem można ukryć mało atrakcyjną szczelinę, a także wszelkie niedoskonałości powierzchni narożników. Gzymsowa listwa Creativa LGZ-03 jest pełna zalet, o których warto się dowiedzieć i sięgnąć po ten niezwykły, praktyczny element zdobiący.

Gzymsowa ozdobna listwa LGZ-03 Creativa

Podczas projektowania listwy gzymsowej Creativa LGZ-03, zwrócono uwagę na jej wykorzystanie, wówczas produkt przeznaczony jest do każdego wnętrza i każdej stylistyki, więc musi być jak najbardziej uniwersalny. Listwę Creativa LGZ-03 można zamontować zarówno w kuchni, pokoju, przedpokoju, jak i łazience. Listwa gzymsowa LGZ-03 jest biała, więc doskonale dopasuje się do kolorystyki, bez względu na motywy dominujące i akcenty.

Ozdobna listwa gzymsowa Creativa LGZ-03 wykonana została z poliuretanu, czyli materiału wysoce odpornego na uderzenia, wgniecenia, złamania i wilgoć. Materiał ten gwarantuje trwałość listwy LGZ-03 Creativa, którą można w ten sposób zamontować w łazience. Warto wspomnieć również, że materiały wykorzystane do produkcji sprawiają, że listwa jest niezwykle lekka, więc zapewni łatwy, szybki i niewymagający ponadprzeciętnych umiejętności montaż. Leciutka listwa gzymsowa Creativa LGZ-03 pozwala na idealne dopasowanie jej do powierzchni na styku ścian z sufitem, nawet w przypadku nierówności tam występujących.

Delikatna, wykończeniowa listwa gzymsowa Creativa LGZ-03

Szukając inspiracji do wykończenia wnętrz, warto wziąć pod uwagę efektowną listwę gzymsową LGZ-03 Creativa, która nada się świetnie do każdego pomieszczenia. Listwę można przymocować w dużym pokoju, w przedpokoju, a nawet w niewielkiej łazience. Jej zaletą jest fakt, że kształtna forma, biały kolor i prostota, wpływają na optyczne powiększenie otoczenia. Listwa gzymsowa LGZ-03 zamontowana na narożnikach, zakrywając szczeliny i łączenia, spowoduje, że nasza malutka łazienka lub pokój będą wydawały się zdecydowanie większe.

Listwa gzymsowa Creativa LGZ-03 zaprojektowana została tak, aby spełniała oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Będzie pięknie ozdabiać otoczenie, ukrywając mało estetyczne mankamenty na styku ścian z sufitem. Ponadto listwa gzymsowa Creativa LGZ-03 zapewni efekt wykończenia surowych wnętrz, gdyż maskując szczelinę, otoczenie stanie się bardziej przyjemne dla oka. Dekoracyjna listwa LGZ-03 Creativa spełni przede wszystkim funkcję estetyczną, dokładnie tam, gdzie ją umieścimy.

Listwa gzymsowa LGZ-03 o prostej, klasycznej formie, świetnie wpisuje się w każdy motyw przewodni naszych wnętrz. Listwa LGZ-03, jako ozdoba i dekoracja, pięknie urozmaica wystrój, natomiast jej praktyczna odsłona sprawia, że szczeliny i mankamenty pozostają zakryte, co dodatkowo wpływa na optyczne powiększenie otoczenia.

Samodzielny montaż listwy gzymsowej LGZ-03 Creativa

Wybierając sztukaterię wykończeniową, mamy w głowie myśl, że jest ona trudna do zamontowania i wymaga zatrudnienia w tym celu profesjonalistów. Nic bardziej mylnego, bowiem listwa gzymsowa Creativa LGZ-03 jest na tyle kształtna, lekka i subtelna, że bez problemu można przymocować ją samodzielnie. Lekka listwa Creativa LGZ-03 świetnie dopasowuje się do powierzchni. Jest także wysoce odporna na uszkodzenia, więc nie ma obaw, że złamie się lub zarysuje w trakcie pracy.

Listwa gzymsowa Creativa LGZ-03 może być zamontowana z wykorzystaniem polecanych klejów montażowych Creativa, czyli kleju Creativa by Cezar C300 oraz kleju do łączeń Creativa by Cezar C310. Dzięki nim produkt doskonale przyczepia się do powierzchni narożników, zapewniając jego trwałość i odporność na uderzenia lub wilgoć. Działanie klejów montażowych można w szczególności zaobserwować w łazience, gdzie panująca wilgoć nie jest w stanie wpłynąć na trwałość listwy gzymsowej LGZ-03 Creativa.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: