• -8%

Creativa LGZ-03 Listwa gzymsowa

156,01 zł 143,53 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 143.53 zł

Opis produktu

Dystyngowana listwa gzymsowa LGZ-03 marki Creativa rewelacyjnie podkreśla styl aranżacji, dzięki swojemu wyjątkowemu wzornictwu. Stanie się wyjątkowym szczegółem aranżacji, za którego sprawą stworzysz na ścianie niezwykłe sztukaterie. Unikatowa listwa wykończeniowa Creativa LGZ-03 wyróżnia się wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne, a także wilgoć. Jest bardzo lekka, prosta w zamontowaniu i gotowa do pomalowania.

Opis

 • Wysokość (cm)
  10
 • Długość (cm)
  240
 • Szerokość (cm)
  9.2
 • Symbol
  LGZ-03
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej CREATIVA montażowy Expert i klej do łączeń C310
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa gzymsowa Creativa LGZ-03

Każde wnętrze, nawet to niewielkie, może być upiększone ponadczasową, praktyczną sztukaterią w postaci listwy gzymsowej LGZ-03 Creativa. Listwa LGZ-03 Creativa, to detal zdobiący, wielofunkcyjny, o wysokiej jakości wykonania. Dawniej tego typu dodatki były montowane wyłącznie w domach bogaczy, którzy mogli sobie pozwolić na taki luksus. Dziś listwa gzymsowa LGZ-03 dostępna jest dla każdego i do każdego pomieszczenia.

Listwa gzymsowa Creativa LGZ-03 zdecydowanie wpływa na podniesienie estetyki wystroju wnętrz, a to za sprawą jej pięknej formy, która wbrew pozorom jest bardzo prosta i delikatna. Z jej wykorzystaniem można ukryć mało atrakcyjną szczelinę, a także wszelkie niedoskonałości powierzchni narożników. Gzymsowa listwa Creativa LGZ-03 jest pełna zalet, o których warto się dowiedzieć i sięgnąć po ten niezwykły, praktyczny element zdobiący.

Gzymsowa ozdobna listwa LGZ-03 Creativa

Podczas projektowania listwy gzymsowej Creativa LGZ-03, zwrócono uwagę na jej wykorzystanie, wówczas produkt przeznaczony jest do każdego wnętrza i każdej stylistyki, więc musi być jak najbardziej uniwersalny. Listwę Creativa LGZ-03 można zamontować zarówno w kuchni, pokoju, przedpokoju, jak i łazience. Listwa gzymsowa LGZ-03 jest biała, więc doskonale dopasuje się do kolorystyki, bez względu na motywy dominujące i akcenty.

Ozdobna listwa gzymsowa Creativa LGZ-03 wykonana została z poliuretanu, czyli materiału wysoce odpornego na uderzenia, wgniecenia, złamania i wilgoć. Materiał ten gwarantuje trwałość listwy LGZ-03 Creativa, którą można w ten sposób zamontować w łazience. Warto wspomnieć również, że materiały wykorzystane do produkcji sprawiają, że listwa jest niezwykle lekka, więc zapewni łatwy, szybki i niewymagający ponadprzeciętnych umiejętności montaż. Leciutka listwa gzymsowa Creativa LGZ-03 pozwala na idealne dopasowanie jej do powierzchni na styku ścian z sufitem, nawet w przypadku nierówności tam występujących.

Delikatna, wykończeniowa listwa gzymsowa Creativa LGZ-03

Szukając inspiracji do wykończenia wnętrz, warto wziąć pod uwagę efektowną listwę gzymsową LGZ-03 Creativa, która nada się świetnie do każdego pomieszczenia. Listwę można przymocować w dużym pokoju, w przedpokoju, a nawet w niewielkiej łazience. Jej zaletą jest fakt, że kształtna forma, biały kolor i prostota, wpływają na optyczne powiększenie otoczenia. Listwa gzymsowa LGZ-03 zamontowana na narożnikach, zakrywając szczeliny i łączenia, spowoduje, że nasza malutka łazienka lub pokój będą wydawały się zdecydowanie większe.

Listwa gzymsowa Creativa LGZ-03 zaprojektowana została tak, aby spełniała oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Będzie pięknie ozdabiać otoczenie, ukrywając mało estetyczne mankamenty na styku ścian z sufitem. Ponadto listwa gzymsowa Creativa LGZ-03 zapewni efekt wykończenia surowych wnętrz, gdyż maskując szczelinę, otoczenie stanie się bardziej przyjemne dla oka. Dekoracyjna listwa LGZ-03 Creativa spełni przede wszystkim funkcję estetyczną, dokładnie tam, gdzie ją umieścimy.

Listwa gzymsowa LGZ-03 o prostej, klasycznej formie, świetnie wpisuje się w każdy motyw przewodni naszych wnętrz. Listwa LGZ-03, jako ozdoba i dekoracja, pięknie urozmaica wystrój, natomiast jej praktyczna odsłona sprawia, że szczeliny i mankamenty pozostają zakryte, co dodatkowo wpływa na optyczne powiększenie otoczenia.

Samodzielny montaż listwy gzymsowej LGZ-03 Creativa

Wybierając sztukaterię wykończeniową, mamy w głowie myśl, że jest ona trudna do zamontowania i wymaga zatrudnienia w tym celu profesjonalistów. Nic bardziej mylnego, bowiem listwa gzymsowa Creativa LGZ-03 jest na tyle kształtna, lekka i subtelna, że bez problemu można przymocować ją samodzielnie. Lekka listwa Creativa LGZ-03 świetnie dopasowuje się do powierzchni. Jest także wysoce odporna na uszkodzenia, więc nie ma obaw, że złamie się lub zarysuje w trakcie pracy.

Listwa gzymsowa Creativa LGZ-03 może być zamontowana z wykorzystaniem polecanych klejów montażowych Creativa, czyli kleju Creativa Expert oraz kleju do łączeń Creativa by Cezar C310. Dzięki nim produkt doskonale przyczepia się do powierzchni narożników, zapewniając jego trwałość i odporność na uderzenia lub wilgoć. Działanie klejów montażowych można w szczególności zaobserwować w łazience, gdzie panująca wilgoć nie jest w stanie wpłynąć na trwałość listwy gzymsowej LGZ-03 Creativa.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: