• -8%

Creativa LGZ-04 Listwa gzymsowa

112,45 zł 103,45 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 103.45 zł

Opis produktu

Listwa gzymsowa Creativa LGZ-04 to niezwykle estetyczny a zarazem funkcjonalny detal wykończenia wnętrza. Niesamowicie podkreśla charakter aranżacji, dzięki swojemu unikalnemu wzornictwu i kształtowi, tworząc nienaganną całość. Listwa Creativa LGZ-04 jest lekka i łatwa w montażu oraz odporna na uszkodzenia i wilgoć. Może być pomalowana dowolną farbą wodną do wnętrz niezawierającą rozpuszczalników.

Opis

 • Wysokość (cm)
  7
 • Długość (cm)
  240
 • Szerokość (cm)
  8
 • Symbol
  LGZ-04
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej CREATIVA montażowy Expert i klej do łączeń C310
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa gzymsowa Creativa LGZ-04

Efektowna, możliwa do wykorzystania w dowolnym pomieszczeniu, gzymsowa listwa Creativa LGZ-04, to produkt sztukateryjny, który stanowi idealne wykończenie wnętrz i pięknie ujednolica każdą aranżację. Niewątpliwą zaletą listwy jest jej wysoka jakość, klasyczna forma oraz estetyka. Listwa gzymsowa Creativa LGZ-04 może być zamontowana nie tylko w gustownym salonie, ale także w niewielkim przedpokoju, czy prostej łazience.

Bardzo trwała listwa gzymsowa Creativa LGZ-04

Do produkcji listwy gzymsowej Creativa LGZ-04 wykorzystano najlepszej jakości materiały, które zapewniają jej trwałość, odporność i efektowny wygląd. Dzięki temu, że listwa LGZ-04 Creativa jest wyprodukowana z poliuretanu, jest ona wysoce odporna na uszkodzenia, przypadkowe otarcia, czy wpływ wilgotnego powietrza. Listwa gzymsowa LGZ-04 Creativa nada się zatem do montażu w łazience, w której będzie pięknie ujednolicać wystrój wnętrz. Ponadto to ciekawa dekoracja, która wprowadzi odrobinę klasy do każdego otoczenia.

Listwa gzymsowa Creativa LGZ-04 jest wysoce odporna, trwała i mocna, lecz jest także subtelna i delikatna. Jej wysoka jakość i porządny materiał, który został wybrany do produkcji, wcale nie oznaczają, że listwa jest ciężka i nie prezentuje się dobrze. Wręcz przeciwnie! Listwa LGZ-04 Creativa jest nad wyraz szykowna i gustowna, aby pasowała do aranżacji wnętrz o dowolnym motywie przewodnim. Ponadto można ją umiejscowić zarówno w pokojach, jak i w przedpokoju, gdzie jak powszechnie wiadomo, najczęściej panują różne style. Niewielka waga listwy gzymsowej LGZ-04 Creativa wpływa na jej subtelną formę, ale także na banalnie prosty i szybki montaż. Można tego dokonać samodzielnie w domu, bez pomocy profesjonalnych montażystów.

Ozdobna listwa Creativa LGZ-04 do gzymsów

W poszukiwaniu naprawdę dobrej, sprawdzonej listwy, warto skupić się na listwie gzymsowej LGZ-04 Creativa, która posiada wiele zalet. Listwa jest niezwykle dekoracyjna, zatem będzie to idealny motyw zdobniczy, który wpłynie na ogół otoczenia. Dodatkowo listwa LGZ-04 Creativa, oprócz funkcji estetycznej jest także elementem wykańczającym. Można zatem umiejscowić ją na styku ścian z sufitem, aby zakryć niepożądaną szczelinę, tym samym optycznie powiększając przestrzeń. Listwa gzymsowa LGZ-04 zakryje również mało efektowne mankamenty w postaci otarć, uszczerbków i dziur.

Gzymsowa listwa Creativa LGZ-04 stworzona została również w celu dodania motywu ekskluzywności i ponadczasowego powiewu. Dawniej sztukateria ta była oznaką bogactwa, dobrego gustu, a dziś w praktyczny sposób można połączyć listwę gzymsową LGZ-04 Creativa z naszą aranżacją, wykorzystując ją do własnych potrzeb. Listwa jest biała, więc nie będzie problemu z dopasowaniem jej do kolorystyki otoczenia. Doskonale wkomponuje się w pastele, żywe kolory, ciemne odcienie, a także tapety. Uniwersalność listwy gzymsowej LGZ-04 jest na tyle duża, że będzie ona pasowała do wielkiego salonu, małego pokoiku, mało atrakcyjnego przedpokoju, czy modernistycznej łazienki. Warto wspomnieć, że produkt jest wysoce odporny na wilgoć, więc wpływ wody i wilgotnego powietrza nie zaburzy jej estetyki.

Listwa gzymsowa Creativa LGZ-04 – bardzo łatwy i szybki montaż

Lekka listwa dekoracyjna LGZ-04 Creativa posiada prostą formę, biały kolor, kształt, który dopasowuje się do narożników i wysoką jakość, która sprawia, że nawet przy nieoczekiwanych otarciach nie pojawią się na niej mankamenty. Listwę Creativa LGZ-04 można bez problemu zamontować samodzielnie, bez pomocy profesjonalistów. Listwa została opracowana z myślą o osobach, które nie chcą wydawać zbyt dużo pieniędzy na produkt i sam montaż, lecz marzą o gustownym wykończeniu rodem z pałacu. Gzymsowa listwa Creativa LGZ-04 będzie tu idealnym wyborem, bez względu na to, czy planujemy wykorzystać ją w pokoju, czy kuchni, bądź łazience.

Aby produkt trzymał się jeszcze lepiej, producent poleca wykorzystać kleje Creativa jak klej montażowy Creativa by Cezar C300 oraz klej do łączeń Creativa by Cezar C310, które zagwarantują doskonałą przyczepność i trwałość. Listwa Creativa LGZ-04 będzie trzymała się porządnie, przez wiele lat, a to za sprawą sprawdzonych produktów, które wspomogą jej montaż. Kleje montażowe przydadzą się w szczególności, gdy chcemy zamontować listwę LGZ-04 gzymsową Creativa w łazience, w której to wilgotne powietrze panuje niemal zawsze. Nie będzie to jednak żaden problem, bowiem listwa przyczepiona za pomocą klejów, nie ma szans na uszkodzenie i odpadnięcie od powierzchni.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: