• -8%

Creativa LGG-33 Listwa gzymsowa

112,72 zł 103,71 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 103.71 zł

Opis produktu

Majestatyczne listwy gzymsowe marki Creativa LGG-33 tworzą wspaniały dekoracyjny element wykończenia aranżacji. Wszystkie listwy LGG-33 są odporne uszkodzenia i wilgoć oraz jednocześnie pozostają bardzo lekkie. Co więcej, są twarde oraz niepalne. Ich cechą charakterystyczną jest również fakt, iż listwy te są gotowe do malowania na jakikolwiek kolor dowolną farbą do wnętrz. Listwy Creativa LGG-33 tworzą niepowtarzalny element wykończenia aranżacji pomieszczenia.

Opis

 • Wysokość (cm)
  10.2
 • Długość (cm)
  240
 • Szerokość (cm)
  7.6
 • Symbol
  LGG-33
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej CREATIVA montażowy Expert i klej do łączeń C310
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa Creativa gzymsowa LGG-33

Prezentowana listwa gzymsowa LGG-33 Creativa należy do sztukaterii dekoracyjnej i wykończeniowej, która polecana jest do montażu na styku ścian z sufitem, w dowolnym pomieszczeniu. Warto dowiedzieć się więcej o zaletach listwy LGG-33 Creativa, która wyróżnia się uniwersalną formą, elegancją i praktycznością. Gzymsowa listwa Creativa LGG-33 została zaprojektowana tak, aby dopasowywała się do dowolnego otoczenia, stylu i charakteru wnętrza. Można ją zatem umieścić w kuchni, w sypialni, salonie lub łazience. Będzie ona ozdobą, elementem upiększającym i ponadczasowym detalem, który niegdyś był symbolem luksusu.

Poliuretanowa listwa gzymsowa Creativa LGG-33

Listwa gzymsowa LGG-33 została wykonana z poliuretanu, co oznacza, że jest trwała, elegancka, solidna i kształtna. Materiał, który został wykorzystany do produkcji gzymsowej listwy LGG-33 Creativa, wpływa na jej montaż, ogólną prezentację i jakość. Creativa listwa gzymsowa LGG-33 jest odporna na wysoki stopień wilgotności, a więc nie będzie żadnego problemu z zamontowaniem jej nawet w łazience. Ponadto jest także odporna na uderzenia i zarysowania, które zdarzają się w szczególności przy montażu.

Przymocowanie listwy gzymsowej LGG-33 Creativa do narożników jest niesamowicie proste i szybkie. Doskonała forma listwy, a także jej wysoka jakość sprawiają, że niemal natychmiast idealnie komponuje się z powierzchnią, nawet w sytuacji, gdy ta jest nierówna. Poliuretanowa listwa gzymsowa LGG-33 Creativa jest na tyle lekka i subtelna, że można zamontować ją samodzielnie. Dodatkowo jej niewielka waga również ułatwia pracę. Listwa gzymsowa LGG-33 Creativa posiada same zalety, zatem jest produktem uniwersalnym, polecanym dla każdego.

Gzymsowa listwa LGG-33 Creativa - Dekoracja i detal wykańczający

Warto zwrócić uwagę na listwę gzymsową Creativa LGG-33, ponieważ jest to praktyczne rozwiązanie dla najbardziej wymagających. Dodatkowo listwa jest na tyle praktyczna i uniwersalna, że bez problemu można ją zamontować w każdym pomieszczeniu, nie zwracając uwagi na motyw przewodni, dominujący styl lub kolorystykę. Gzymsowa listwa LGG-33 Creativa jest stworzona tak, aby była elementem ozdobnym, który można zamontować w pokojach, kuchni lub łazience. Ponadto ma to być efektowny element wykończeniowy, który w znacznym stopniu zmienia otoczenie. Listwę gzymsową LGG-33 śmiało można zamontować, aby ukryć szczeliny, niepożądanie widoczne narożniki, ubytki na styku ścian i sufitu.

Gzymsowa listwa Creativa LGG-33 po zamontowaniu, wpływa na optyczne powiększenie otoczenia, a to za sprawą jej białego koloru, który pasuje do każdej stylizacji. Po zamontowaniu listwy gzymsowej LGG-33 w jasnym otoczeniu, produkt będzie doskonale zlewał się z wystrojem, dzięki czemu odniesiemy wrażenie, jakby nasz sufit znajdował się znacznie wyżej, a ściany były o wiele szersze, niż są w rzeczywistości. Listwa gzymsowa LGG-33 Creativa psuje także do kolorystyki mocnej, ciemnej, z którą tworzy ciekawy i gustowny kontrast. Nie ma znaczenia, czy nasz pokój, kuchnia lub sypialnia urządzone są w stylu klasycznym, czy modernistycznym, oryginalnym i nietypowym, listwa gzymsowa Creativa LGG-33 nie będzie odstawała od reszty wyposażenia. Gzymsowa listwa Creativa LGG-33 jest na tyle uniwersalna, że świetnie będzie przedstawiała się wszędzie tam, gdzie chcemy ją zamontować.

Gzymsowa listwa Creativa LGG-33 – Łatwy montaż

Producent listwy gzymsowej LGG-33, zadbał o każdy szczegół wykończeniowego elementu. Listwa LGG-33 Creativa jest zatem elegancka, prosta, lekka, biała i łatwa w zamontowaniu. To równie istotne, gdyż sięgając po tego typu sztukaterię, mamy wrażenie, że wymaga ona pomocy specjalistów w przymocowaniu do narożników. Na szczęście niewielkiej wagi gzymsowa listwa LGG-33 Creativa może być zamontowana samodzielnie, wyłącznie z wykorzystaniem polecanych klejów montażowych marki Creativa.

W celu poprawy przyczepności produktu do powierzchni, producent poleca wykorzystać kleje Creativa jak montażowy klej Creativa Expert oraz klej do łączeń Creativa by Cezar C310. Pozwolą one z pewnością i trwałością zamontować listwę gzymsową LGG-33 do narożników, także w łazience, gdzie panuje wilgoć. Woda ma znaczny wpływ na prezentację sztukaterii, jednak z wykorzystaniem odpowiednich klejów, nawet listwa LGG-33 Creativa będzie trzymała się przez wiele lat, doskonale przyczepiając się do styku ścian i sufitu. Nie groźne jej nawet nieoczekiwanie zalanie. Gzymsowa listwa LGG-33 Creativa nie straci swojego kształtu i nie odklei się od powierzchni, również w tak trudnych warunkach.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: