• -8%

Creativa LPC-04 Listwa przypodłogowa

44,19 zł 40,65 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 40.65 zł

Opis produktu

Gustowne listwy przypodłogowe z serii Creativa LPC-04 stanowią niebywały detal, który doda stylu każde stylizacji wnętrza. Wszystkie listwy LPC-04 są lekkie, twarde, odporne na uszkodzenia oraz wilgoć. Ponadto, są przygotowane do malowania farbą wodną na dowolny kolor. Wszystkie te cechy składające się na eleganckie listwy Creativa LPC-04 tworzą piękny element wykończenia wnętrza.

Opis

 • Wysokość (cm)
  5
 • Długość (cm)
  244
 • Szerokość (cm)
  1.4
 • Symbol
  LPC-04
 • Powłoka
  Poprawiająca przyczepność farby
 • Materiał
  Polistyren ekstrudowany - twarde tworzywo
 • Zalecany klej
  klej Creativa C300 i klej do łączeń Creativa C310
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Creativa LPC-04 listwa przypodłogowa

Estetycznie wykończona listwa przypodłogowa Creativa LPC-04 to produkt, który swoją jakością usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających. Pochodzi on od znanego i cenionego producenta. Przedstawiana listwa przypodłogowa Creativa LPC-04 sprawi, że pomieszczenie zyska na nowoczesności, a zarazem elegancji. Jest to model ne tylko stylowy, ale również solidny. Na uwagę zasługuje również fakt, że prezentowana listwa przypodłogowa Creativa LPC-04 nie wymaga specjalnej konserwacji.

Model Creativa LPC-04 o podwyższonej jakości

Listwa przypodłogowa Creativa LPC-04 to fantastyczna propozycja dla tych, którzy stawiają na produkty mocne i niepodatne na uszkodzenia. Certyfikowane tworzywa sprawiają, że opisywany model pozostanie w nienaruszonym stanie przez długie lata. Trzeba dodać, że listwa przypodłogowa Creativa LPC-04 nie posiada w swoim składzie żadnych toksycznych związków, które mogłyby negatywnie wpłynąć na środowisko naturalne. Taka sztukateria wyśmienicie sprawdzi się, gdy chcemy zatuszować nieestetyczne łączenia powstałe na styku podłogi oraz ścian. Listwa przypodłogowa Creativa LPC-04 będzie niezastąpiona w przypadku szczeliny dylatacyjnej, która nie prezentuje się dobrze. Bez remontu odświeżymy dane pomieszczenie, co pozwala zminimalizować koszty. Proponowana listwa przypodłogowa jest na tyle uniwersalna, że w każdym wnętrzu będzie prezentować się nienagannie.

Listwa przypodłogowa w dowolnym kolorze

Listwa przypodłogowa Creativa LPC-04 produkowana jest w kolorze białym. Warto jednak wiedzieć, że można nadać jej dowolny odcień. Wynika to z faktu, że jej powierzchnia jest kompleksowo przygotowana do malowania. Sprawia to, że listwa przypodłogowa Creativa LPC-04 nie wymaga dalszej obróbki. Nie musimy pokrywać jej żadnymi podkładami, co jest niezwykle wygodne. Listwa przypodłogowa Creativa LPC-04 może zostać pokryta zarówno ciemną, jak i jasną farbą, a więc wszystko zależy od osobistych upodobań. Z pewnością w każdym wariancie będzie wyglądać perfekcyjnie. Trzeba jednak zaznaczyć, że listwa przypodłogowa Creativa LPC-04 może być malowana wyłącznie farbami bez rozpuszczalników.

Creativa LPC-04: zamontuj ją samodzielnie

Listwa przypodłogowa Creativa LPC-04 może zostać zamontowana samodzielnie. Jest to zadanie, które nie wymaga żadnych umiejętności. Wystarczy jedynie odpowiednio przygotować obie powierzchnie. Plusem jest fakt, że listwa przypodłogowa Creativa LPC-04 wymaga jedynie zastosowania klejów. Producent poleca nam klej montażowy Cezar Creativa C300 oraz klej do łączeń Cezar Creativa C310.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Creativa

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: