• -8%

Creativa LPC-19LE Listwa przypodłogowa

92,50 zł 85,10 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 85.10 zł

Opis produktu

LPC-19LE to listwa przypodłogowa o subtelnym designie, która doskonale wpasuje się do nowoczesnych i klasycznych wnętrz. Jest to produkt, który może stać się również listwą oświetleniową, dzięki zamontowaniu taśmy LED. Listwa LPC-19LE doskonale wykończy każdą aranżację niezależnie od jej kolorystyki, za sprawą gotowości do pomalowania. Listwa przypodłogowa LPC-19LE jest wytrzymała, lekka i odporna na wilgoć.

Listwa nie zawiera taśmy LED.

Produkt występuje również w wersji białej, gotowej do montażu LPC-19M-LE.

Opis

 • Wysokość (cm)
  10
 • Długość (cm)
  244
 • Szerokość (cm)
  1.6
 • Symbol
  LPC-19LE
 • Powłoka
  Poprawiająca przyczepność farby
 • Materiał
  Polistyren ekstrudowany - twarde tworzywo
 • Zalecany klej
  klej Creativa C300 i klej do łączeń Creativa C310
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

LPC-19LE Creativa listwa przypodłogowa

Listwa przypodłogowa LPC-19LE to doskonały sposób na perfekcyjne wykończenie aranżacji niemal każdego wnętrza. Prosta, a jednocześnie nowoczesna forma pozwala na zastosowanie listwy zarówno w nowoczesnych, jak i bardziej klasycznych wnętrzach. Jest to zatem produkt, który doskonale spełni oczekiwania wizualne większości naszych klientów.

Funkcjonalność LPC-19LE

Listwa przypodłogowa Creativa LPC-19LE to niezwykle designerska listwa wykończeniowa, która w skuteczny sposób zamaskuje miejsca łączenia podłogi i ścian, ukrywając szczelinę dylatacyjną powstałą na ich styku. Umieszczenie listwy przypodłogowej posiada zatem nie tylko aspekt estetyczny, ale i również funkcjonalny. Listwa chroni bowiem dolne partie ścian przed przypadkowymi uderzeniami, uszkodzeniami oraz zabrudzeniami. Ponadto w znaczący sposób zmniejsza zbieranie się w szczelinie dylatacyjnej brudu i kurzu oraz zasłania nierówności powstałe podczas malowania.

LPC-19LE to perfekcyjne wykończenie...

Dostępna w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl listwa przypodłogowa to produkt, który w perfekcyjny sposób wykończy każdą aranżację. Subtelna forma listwy przypodłogowej LPC-19LE marki Creativa nada niezwykłego charakteru aranżacji, pełniąc jednocześnie rolę elementu funkcjonalnego. Wykończeniowa listwa Creativa LPC-19LE rewelacyjnie prezentuje się na styku podłogi i ścian, harmonijnie łącząc je ze sobą, co sprawia, że cała aranżacja staje się niezwykle spójna.

LPC-19LE i jej niezwykła jakość

Wysoko rozwinięta technologia zastosowana podczas produkcji listew przypodłogowych Creativa LPC-19LE gwarantuje jej niezwykłą jakość. Listwa LPC-19LE stworzona została z wytrzymałego polistyrenu, dzięki czemu produkt ten jest odporny na wilgoć i uderzenia. Jest to niezwykle istotne w przypadku listew przypodłogowych, które są elementem sztukaterii szczególnie narażonym na uszkodzenia, stosowanym zarówno w sypialniach, jak i łazienkach. Stworzenie przez markę Creativa tak wytrzymałego produktu, jakim jest listwa LPC-19LE pozwala cieszyć się jej przepięknym wyglądem przez wiele lat.

Oświetleniowa listwa przypodłogowa LPC-19LE

LPC-19LE to listwa przypodłogowa, która może stanowić niezwykły element wykończenia wnętrza, dzięki montażowi wraz z oświetleniem LED. Taka przypodłogowa listwa oświetleniowa w wyjątkowy sposób podkreśli ciemne podłogi oraz wąskie pomieszczenia, optycznie je powiększając. Oświetleniowa listwa przypodłogowa LPC-19LE w połączeniu z taśmą LED doskonale wykończy każdą aranżację.

Dopasuj LPC-19LE do każdego wnętrza!

Listwa przypodłogowa Creativa LPC-19LE to produkt gotowy do pomalowania. Listwa została pokryta powłoką, poprawiającą przyczepność farby, dzięki temu w łatwy sposób można dopasować LPC-19LE do każdej kolorystyki wnętrza. Prezentowanej listwie przypodłogowej Creativa można nadać dowolny kolor, wykorzystując farby niezawierające rozpuszczalników takie jak lateksowe, akrylowe, czy silikonowe.

Creativa LPC-19LE i jej łatwy montaż

LPC-19LE za sprawą lekkości materiałów wykorzystanych przy produkcji listwy, a także dostępnych w naszej ofercie klejów marki Creativa jest to produkt niezwykle łatwy w samodzielnym montażu. W naszym sklepie posiadamy szeroką ofertę akcesoriów montażowych niezbędnych do zamontowania oświetleniowej listwy przypodłogowej LPC-19LE.

Dostępny w naszym sklepie klej do montażu Cezar Creativa C300, a także klej do łączeń Cezar Creativa C310 pozwolą na szybkie i łatwe zamontowanie listwy LPC-19LE w każdym wnętrzu, oszczędzając czas oraz pieniądze.

Montaż listwy przypodłogowej Creativa

Pomoc przy wyborze listew przypodłogowych

W razie pytań albo wątpliwości związanych z zakupem listwy przypodłogowej, w tym listwy Creativa LPC-19LE w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl zapraszamy do kontaktu. Nasi pracownicy dzięki znajomości wszystkich produktów, a także zdobywanemu przez lata doświadczeniu w branży sztukateryjnej udzielą szczegółowych odpowiedzi na każde pytanie.

Chętnie dopowiemy o specyfikacji, funkcjonalności oraz sposobie montażu listew przypodłogowych, w tym oświetleniowej listwy przypodłogowej LPC-19LE. Dodatkowo poradzimy w wyborze właściwego kleju i akcesoriów montażowych do jej przymocowania.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: