• -8%

Creativa LPC-11i Listwa przypodłogowa

92,27 zł 84,89 zł za szt. (brutto)

Opis produktu

Spektakularne listwy przypodłogowe z serii Creativa LPC-11i stanowią nadzwyczaj miły dla oczu detal, który doda elegancji każdej aranżacji wnętrza. Wszystkie listwy LPC-11i są gotowe do montażu. Ponadto, są lekkie, wytrzymałe i odporne na wilgoć oraz zostały pomalowane na kolor przypominający stal inox. Dzięki tym cechom listwy Creativa LPC-11i sprawiają fantastyczny dekoracyjny efekt.

Uwaga! Listwa dostępna od około 15 października 2022 roku. 

Opis

 • Wysokość (cm)
  7.8
 • Długość (cm)
  244
 • Szerokość (cm)
  1.3
 • Symbol
  LPC-11i
 • Powłoka
  Kolor inox
 • Materiał
  Polistyren ekstrudowany - twarde tworzywo
 • Zalecany klej
  klej Creativa C300 i klej do łączeń Creativa C310
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa przypodłogowa Creativa LPC-11i

Listwa przypodłogowa Creativa LPC-11i to tradycyjna listwa wykończeniowa, której zadaniem jest przede wszystkim zamaskowanie miejsca łączenia podłogi i ścian, a tym samym zakrycie szczeliny przy brzegach podłogi. Ma to znaczenie nie tylko estetyczne, ale również praktyczne. Chroni bowiem dolne partie ścian przed mechanicznymi uszkodzeniami oraz zabrudzeniami, a także ogranicza zbieranie się w szczelinach podłogi kurzu i brudu. Pełni także funkcję dekoracyjną.

Listwa przypodłogowa Creativa LPC-11i ma za zadanie maskować kable, przewody elektryczne oraz szczeliny dylatacyjne, które są nieodłącznym elementem montażu paneli oraz parkietu, jak i zakrywać nieestetycznie wyglądające wykończenia na styku ścian i podłogi.

Oferowana w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl listwa przypodłogowa to produkt kierowany do tradycjonalistów. Będzie on nadawać niezwykłego charakteru każdemu wnętrzu, będąc jednocześnie elementem funkcjonalnym. Dekoracyjna listwa Creativa LPC-11i rewelacyjnie prezentuje się na styku ścian i podłogi toteż sprawi, że aranżacja każdego pomieszczenia będzie zharmonizowana. Prostota designu pozwala na montaż listwy w stylistyce klasycznej, jak i nowoczesnej.

Dzięki wysoko rozwiniętej technologii przy produkcji listew dekoracyjnych Creativa LPC-11i nie trzeba martwić się o zmiany w jakości czy wyglądzie produktu. W ten sposób zadowolenie domowników i gości będzie trwać długi czas. Nasza listwa wykończeniowa z pewnością stanie się dekoracją, która podkreśli każdą z podłóg, czego gwarancją są jej właściwości i specyfikacja.

Creativa LPC-11i

Listwy wytworzone z wysokiej jakości materiału, fantastycznie wtapiają się w każdą stylizację pomieszczenia, dodając mu harmonii. Nasze ozdobne listwy to produkty zachwycające doskonałością w każdym calu.

Bez wątpienia zaletą listew wykończeniowych Creativa LPC-11i jest ich wytrzymałość na wilgoć oraz zniszczenia mechaniczne. Pozwala to na wielokrotne odświeżanie listwy poprzez czyszczenie oraz zapewnia gwarancję niezmienności wyglądu w wyniku przypadkowego uderzenia podczas sprzątania mieszkania.

Atutem produktu jest również jego gotowość do montażu. Listwa przypodłogowa Creativa LPC-11i pokryta jest lakierem, który chroni produkt przed ewentualnymi odpryskami. Dzięki temu, że listwa natychmiastowo nadaje się do zamontowania, można ją w bardzo łatwy sposób wpasować w aranżację wnętrza lub też wyeksponować ją na zasadzie kontrastu, co z pewnością doda wnętrzu oryginalnego akcentu. Dzięki pokryciu lakierem, listwa przypodłogowa Creativa LPC-11i jest solidna i odporna na uszkodzenia.

Łatwy montaż listwy przypodłogowej Creativa LPC-11i

Proponowany przez naszą firmę produkt, dzięki lekkości materiałów wykorzystanych do jego produkcji, jest niezwykle łatwy w montażu. W ofercie sklepu mamy także do zaoferowania kleje oraz akcesoria do montażu firmy Cezar Creativa. To właśnie dzięki nim w szybki sposób możesz zmienić swoje wnętrze, montując listwę przypodłogową do ściany oraz zakrywając nieestetycznie wyglądające zakończenia tapet, malowania lub też szczelinę dylatacyjną.

Klej do montażu Cezar Creativa C300 oraz klej do łączeń Cezar Creativa C310 pozwoli zaoszczędzić dużo czasu oraz pieniędzy podczas remontu mieszkania. Nie musisz wynajmować ekipy remontowej, która będzie pomagać w aranżacji wnętrza na nowo, ani tracić przez to pieniądze. Listwę przypodłogową Creativa LPC-11i można bez większych komplikacji zamontować samodzielnie.

Pomoc przy wyborze listew wykończeniowych

W razie pytań lub wątpliwości dotyczących zakupu listwy przypodłogowej Creativa LPC-11i w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl skontaktuj się z nami. Nasi pracownicy dzięki doświadczeniu, jak i znajomości wszystkich produktów pomogą pozbyć się wszelkich wątpliwości oraz odpowiedzą na zadane pytania dotyczące tradycyjnych listew przypodłogowych.

Chętnie udzielimy także odpowiedzi na temat wyboru listew, ich specyfikacji, funkcjonalności oraz sposobu montażu tego rodzaju produktu. Ponadto pomożemy w wyborze odpowiedniego kleju oraz innych akcesoriów do ich przymocowania. Doświadczenie nauczyło nas odpowiedniego podejścia do Klienta oraz jego potrzeb związanych z zagospodarowaniem przestrzeni we własnym mieszkaniu.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Creativa

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: