• -8%

Creativa LPC-11 Listwa przypodłogowa

56,57 zł 52,04 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 52.04 zł

Opis produktu

Ekskluzywne listwy przypodłogowe Creativa LPC-11 wykonane są z materiałów najwyższej jakości. Listwy LPC-11 są przygotowane do malowania na dowolny kolor, farbą bez rozpuszczalników. Ponadto są odporne na wilgoć i zabrudzenia oraz są niepalne, jak i nietoksyczne. Ekskluzywne listwy Creativa LPC-11 sprawiają, iż każde wnętrze przechodzi pewnego rodzaju metamorfozę, upiększającą wystój wnętrza.

Opis

 • Wysokość (cm)
  7.8
 • Długość (cm)
  244
 • Szerokość (cm)
  1.3
 • Symbol
  LPC-11
 • Powłoka
  Poprawiająca przyczepność farby
 • Materiał
  Polistyren ekstrudowany - twarde tworzywo
 • Zalecany klej
  klej Creativa C300 i klej do łączeń Creativa C310
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Creativa LPC-11 listwa przypodłogowa

Nawet najstaranniej urządzone wnętrze nie będzie wyglądało tak jak powinno, jeśli nie zadbano o odpowiednie wykończenie poszczególnych elementów - szczególnie chodzi tu o przypodłogowe listwy. W wielu pomieszczeniach idealny model Creativa LPC-11, który idealnie nadaje się do zamaskowania łączeń pomiędzy podłogą a ścianami.

Takie zatuszowanie szczelin przy brzegach podłogi bardzo mocno wpływa na ogólny wizualny efekt całego pomieszczenia. Co ważne, listwy przypodłogowe (niemal każdy model, nie tylko Creativa LPC-11) spełniają również niezwykle praktyczne funkcje. Jeśli są dobrej jakości (a bez wątpienia model Creativa LPC-11 można zaliczyć do tych z najwyższej półki) oraz odpowiednio położone idealnie sprawdzą się jako środek ochronny przed uszkodzeniami mechanicznymi, na jakie narażone są każdego dnia ściany.

Dzięki starannemu zaprojektowaniu model Creativa LPC-11 nie tylko będzie chronił i nadawał pomieszczeniu estetyki, ale również pozwoli na zamaskowanie kabli oraz elektrycznych przewodów, co w niektórych przypadkach (szczególnie gdy w domu są małe dzieci) ma bardzo duży wpływ na bezpieczeństwo domowników.

W naszym sklepie www.maszwnetrze.pl można znaleźć bardzo szeroki zakres produktów. Między innymi model przypodłogowej listwy Creativa LPC-11, który najlepiej sprawdzi się w domach tradycjonalistów, poszukujących elementów funkcjonalnych oraz takich, które będą nadawały niezwykłego charakteru każdemu pomieszczeniu. Dzięki prostocie i dużej estetyce oraz staranności wykonania, model Creativa LPC-11 idealny będzie zarówno w klasycznych i tradycyjnych wnętrzach, jak i w tych bardziej współczesnych.

W przypadku produkcji modelu Creativa LPC-11 stosowane są najwyższej jakości i najnowocześniejsze technologię, dlatego też zawsze można być pewnym tego, że listwa przypodłogowa będzie stanowiła nie tylko doskonałą dekorację, ale również idealną ochronę przed czynnikami mechanicznymi.

Model Creativa LPC-11 - idealna listwa przypodłogowa

Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, model ten idealnie będzie wtapiał się w każdą stylistykę pomieszczenia, nadając mu przy tym niebywałej harmonii. Śmiało można powiedzieć, że listwy przypodłogowe tej marki zachwycają swoją doskonałością w każdym, nawet najdrobniejszym szczególe.

Model Creativa LPC-11 charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością oraz odpornością na działanie wilgoci. Ponadto wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne nie powstają na powierzchni listwy zbyt szybko i łatwo, dzięki czemu intensywne czyszczenie czy przypadkowe uderzenie nie sprawią, że listwa przypodłogowa straci swoją estetykę i funkcjonalność. Model

Creativa LPC-11 bez najmniejszych przeszkód może być również pokrywany farbą.Jest to możliwie dzięki specjalnej powłoce, która doskonale poprawia przyczepność farby. W tym przypadku należy jednak pamiętać o tym, aby farba stosowana przy malowaniu listwy nie zawierała rozpuszczalników.

Model Creativa LPC-11 - duża łatwość montażu

Stosowane w produkcji listwy przypodłogowej Creativa LPC-11 materiały są bardzo lekkie, między innymi dzięki czemu jej montaż nie dostarczy większych problemów. Ponadto dzięki szerokiej ofercie przydatnych w montażu akcesoriów oraz kleju, listwę przypodłogową można w bardzo szybki i prosty sposób przymocować od wybranego miejsca. Prezentowana listwa przypodłogowa zdecydowanie najlepiej współgra z klejem montażowym Cezar Creativa C300 lub specjalnym klejem do łączeń Cezar Creativa C310.

Cenna pomoc - jaka listwa przypodłogowa będzie najlepsza?

Czasem podjęcie decyzji, która listwa przypodłogowa sprawdzi się w danym przypadku najlepiej nie jest takie proste. Dlatego też zawsze w przypadku jakichkolwiek pytań warto skontaktować się z przedstawicielami sklepu www.maszwnetrze.pl. Dzięki ogromnej wiedzy i doświadczeniu pracowników, każdy szybko otrzyma satysfakcjonującą go odpowiedź na najbardziej nurtujące pytania odnoszące się do wszystkiego, co związane jest z listwami przypodłogowymi.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Creativa

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: