• -8%

Creativa LPC-08 Listwa przypodłogowa

63,07 zł 58,03 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 58.03 zł

Opis produktu

LPC-08 Creativa jest listwą przypodłogową, która stanowi przyjemny akcent, dodający szyku każdej aranżacji. Wszystkie ekskluzywne listwy tej marki są gotowe do montażu, lekkie, odporne na uszkodzenia i wilgoć. Co więcej, są pomalowane na biało. Cechy, które charakteryzują ozdobne listwy Creativa LPC-01M sprawiają, iż produkt ten jest oryginalną częścią wykończenia aranżacji.

Opis

 • Wysokość (cm)
  9.4
 • Długość (cm)
  244
 • Szerokość (cm)
  1.22
 • Symbol
  LPC-08
 • Powłoka
  Poprawiająca przyczepność farby
 • Materiał
  Polistyren ekstrudowany - twarde tworzywo
 • Zalecany klej
  klej Creativa C300 i klej do łączeń Creativa C310
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Creativa LPC-08 listwa przypodłogowa

Listwa przypodłogowa Creativa LPC-08 została wykonana z troską o najmniejsze detale, co zadowoli nawet najbardziej wymagających. Jest to produkt wykonywany przy użyciu wyłącznie certyfikowanych tworzyw. Chroni to przez uszkodzeniami, które mogłyby powstać podczas eksploatacji. Materiały są solidne i niepodatne na odpryski, czy też wgłębienia. Dekoracja ta nie wymaga więc szczególnej ostrożności podczas użytkowania pomieszczenia. Szybko i sprawnie pozbędziemy się kurzu oraz pozostałych zanieczyszczeń. Za jej pomocą zakryjemy szczeliny dylatacyjne, a także inne mankamenty ściany.

Dekoracyjna listwa przypodłogowa

Listwa przypodłogowa Creativa LPC-08 to połączenie mocnej konstrukcji, niskiej wagi oraz wysokiej odporności na czynniki zewnętrzne. Jest to produkt wyjątkowo trwały, który przetrwa w nienaruszonym stanie długie lata. Nie wymaga on specjalistycznej konserwacji, co stanowi dużą zaletę. Jest prosty oraz szybki w montażu. Warto również wspomnieć o wyjątkowych walorach wizualnych - minimalistyczny design i delikatne zdobienie na górnej części listwy dodaje uroku każdemu pomieszczeniu.

Creativa LPC-08: najwyższa wytrzymałość

Listwa przypodłogowa Creativa LPC-08 została wykonana z materiałów najwyższej jakości. To właśnie dzięki temu przez długie lata pozostanie w nienaruszonym stanie. Zastosowane do produkcji materiały są w pełni odporne na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania, czy też wilgoć. Nie trzeba więc obawiać się, że ulegną one zniszczeniu np. podczas mycia podłogi. Utrzymanie listw w należytej czystości nie stanowi najmniejszego wyzwania. Szybko oraz bezproblemowo pozbędziemy się pyłu, kurzu, czy też innych zabrudzeń. Znacząco zwiększa to komfort eksploatacji, a także przedłuża żywotność produktu. Listwa przypodłogowa Creativa LPC-08 nie jest podatne na deformacje, dzięki czemu przez długie lata prezentuje się nienagannie.

Samodzielny montaż listwy przypodłogowej

Dzięki lekkiej konstrukcji, jaką wyróżnia się listwa przypodłogowa LPC-08 Creativa, bez problemu zamocować można ten produkt w dowolnym pomieszczeniu. Te niepozorna dekoracja w kilka chwil ukryje nieestetyczne szczeliny dylatacyjne, odstające końcówki tapet czy niebezpieczne przewody elektryczne i okablowanie. Ponadto produkt ten przygotowany jest do pomalowania dowolną farbą niezawierającą rozpuszczalników - oznacza to, że model ten bez problemu dopasować można do każdej aranżacji wnętrza.

Creativa LPC-08: możliwość malowania

Niewątpliwą zaletą listwy przypodłogowej Creativa LPC-08 jest fakt, że można zamontować ją samodzielnie. Nie potrzebujemy do tego specjalistycznych akcesoriów. Najlepiej zastosować klej do montażu Cezar Creativa C300, a także klej do łączeń Cezar Creativa C310. Proces mocowania listw jest wyjątkowo prosty, a także szybki. Nie potrzeba do tego specjalistycznych umiejętności, co znacząco skraca czas montażu. Trzeba dodać, że listwa przypodłogowa Creativa LPC-08 jest także bezproblemowa w demontażu. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby ją odkleić (np. na czas remontu pomieszczenia), a następnie zamocować ponownie. Nie musimy obawiać się zniszczeń.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Creativa

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: