• -8%

Creativa LPC-23 Listwa przypodłogowa

58,53 zł 53,85 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 53.85 zł

Opis produktu

Listwa przypodłogowa Creativa LPC-23 to produkt o niebanalnym i uniwersalnym designie, który z powodzeniem może być zamontowany w dowolnym pomieszczeniu - niezależnie od aranżacji. Ozdoba ta wyróżnia się lekkością oraz łatwością mocowania.Oferowana listwa przypodłogowa jest trwała i wykonana z solidnych materiałów, odpornych na wilgoć czy uszkodzenia mechaniczne. Kolor listwy przypodłogowej LPC-23 Creativa możesz zmienić za pomocą dowolnej farby wodnej.

Opis

 • Wysokość (cm)
  7
 • Długość (cm)
  244
 • Szerokość (cm)
  1.6
 • Symbol
  LPC-23
 • Powłoka
  Poprawiająca przyczepność farby
 • Materiał
  Polistyren ekstrudowany - twarde tworzywo
 • Zalecany klej
  klej Creativa C300 i klej do łączeń Creativa C310
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Creativa LPC-23 listwa przypodłogowa

Estetycznie wykończona listwa przypodłogowa Creativa LPC-23 to produkt, który swoją jakością usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających. Pochodzi on od znanego i cenionego producenta. Przedstawiana listwa przypodłogowa sprawi, że pomieszczenie zyska na nowoczesności, a zarazem elegancji. Jest to model ne tylko stylowy, ale również solidny. Na uwagę zasługuje również fakt, że prezentowana listwa przypodłogowa Creativa LPC-23 nie wymaga specjalnej konserwacji.

Głównym zadaniem tej dekoracji jest zakrywanie kabli, przewodów elektrycznych oraz szczeliny dylatacyjnej, która powstaje podczas kładzenia paneli i parkietu. Pomieszczenia, w których nie znajdują się listwy przypodłogowe Creativa LPC-23 wyglądają na niekompletne, a ponadto nieestetycznie prezentujące się łączenia ściany z podłogą szpecą wnętrze.

Elegancka listwa przypodłogowa Creativa LPC-23

­

Listwa przypodłogowa Creativa LPC-23 to fantastyczna propozycja dla tych, którzy stawiają na produkty mocne i niepodatne na uszkodzenia. Certyfikowane tworzywa sprawiają, że opisywany model pozostanie w nienaruszonym stanie przez długie lata. Trzeba dodać, że listwa przypodłogowa Creativa LPC-23 nie posiada w swoim składzie żadnych toksycznych związków, które mogłyby negatywnie wpłynąć na środowisko naturalne.

Taka sztukateria wyśmienicie sprawdzi się, gdy chcemy zatuszować nieestetyczne łączenia powstałe na styku podłogi oraz ścian. Oferowana listwa przypodłogowa będzie niezastąpiona w przypadku szczeliny dylatacyjnej, która nie prezentuje się dobrze. Bez remontu odświeżymy dane pomieszczenie, co pozwala zminimalizować koszty. Proponowana listwa przypodłogowa jest na tyle uniwersalna, że w każdym wnętrzu będzie prezentować się nienagannie.

Creativa LPC-23 i jej prostota montażu

Listwa przypodłogowa Creativa LPC-23 może zostać zamontowana samodzielnie. Jest to zadanie, które nie wymaga żadnych umiejętności. Wystarczy jedynie odpowiednio przygotować obie powierzchnie. Plusem jest fakt, że listwa przypodłogowa Creativa LPC-23 wymaga jedynie zastosowania klejów. Producent poleca nam klej montażowy Cezar Creativa C300 oraz klej do łączeń Cezar Creativa C310.

Twoje wątpliwości – nasza pomoc

Nasz wykwalifikowany personel chętnie udzieli państwu wsparcia i rozwieje wszelkie wątpliwości, w sprawie zakupu odpowiednich produktów do Państwa domu oraz mieszkania. Potrzebują Państwo wskazówek odnośnie montażu listew? Żaden problem, gdyż jesteśmy w tym ekspertami. Zapraszamy do współpracy.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Creativa

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: