• -8%

Creativa LPC-23 Listwa przypodłogowa

67,28 zł 61,90 zł za szt. (brutto)

Opis produktu

Przepiękna listwa przypodłogowa z serii Creativa LPC-23 może być wyjątkowym szczegółem wykończenia stylizacji wnętrza, dzięki czemu stworzysz efektowne dekoracyjne sztukaterie. Nieszablonowe uwydatnienie stylu pomieszczenia poprzez niepowtarzalnemu wzornictwo. Ozdobna listwa ścienna Creativa LPC-23 jest lekka i łatwa w przyklejaniu. Odznacza się wytrzymałością na uderzenia, jak i wilgoć. Istnieje możliwość dostosowania do koloru ściany, za sprawą pomalowania listwy wybraną farbą wodną.

Opis

 • Wysokość (cm)
  7
 • Długość (cm)
  244
 • Szerokość (cm)
  1.6
 • Symbol
  LPC-23
 • Powłoka
  Poprawiająca przyczepność farby
 • Materiał
  Polistyren ekstrudowany - twarde tworzywo
 • Zalecany klej
  klej Creativa C300 i klej do łączeń Creativa C310
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Creativa LPC-23 listwa przypodłogowa

Wysokiej jakości listwa przypodłogowa Creativa LPC-23 to uniwersalny produkt, który świetnie sprawdzi się jako element maskujący nieestetycznie wyglądające miejsca styku podłogi ze ścianą. Wpływa to zarówno na wygląd wnętrza jak i również pełni funkcję ochronną ścian przed różnego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi, które mogą powstawać np. w trakcie odkurzania czy mycia podłóg. Ponadto listwa przypodłogowa Creativa LPC-23 blokuje możliwość dostawania się do szczelin podłogi kurzu oraz brudu.

Głównym zadaniem listwy przypodłogowej Creativa LPC-23 jest zakrywanie kabli, przewodów elektrycznych oraz szczeliny dylatacyjnej, która powstaje podczas kładzenia paneli i parkietu. Pomieszczenia, w których nie znajdują się listwy przypodłogowe Creativa LPC-23 wyglądają na niekompletne, a ponadto nieestetycznie prezentujące się łączenia ściany z podłogą szpecą wnętrze. W związku z czym listwa przypodłogowa Creativa LPC-23 to absolutny must have każdego, dobrze prezentującego się pomieszczenia.

Listwa przypodłogowa Creativa LPC-23 będzie stanowiła idealne zwieńczenie aranżacji w stylu nowoczesnym oraz klasycznym. Za sprawą zastosowania przy jej produkcji wysokorozwiniętej technologii przez długi czas pozostanie w nienaruszonej formie, dzięki czemu będzie mogła należycie pełnić swoją funkcję.

Elegancka listwa przypodłogowa Creativa LPC-23

­

Listwa przypodłogowa Creativa LPC-23 została wykonana z wysokiej jakości materiałów z należytą starannością i dokładnością. Dzięki temu trafia w najbardziej wyszukane i wymagające gusta klientów, w stu procentach spełniając ich oczekiwania.

W związku z faktem, że listwa przypodłogowa Creativa LPC-23 charakteryzuje się wysoką odpornością na wilgoć, może być z powodzeniem poddawana częstym zabiegom czyszczącym, jak i również stanowić element harmonizujący łazienkę czy kuchnię.

Dla osób, którym zależy na tym, aby listwa przypodłogowa Creativa LPC-23 nadawała się do malowania mamy dobrą wiadomość – czynności tej można dokonać nawet zaraz po jej zakupieniu, ponieważ jest do tego odpowiednio przystosowana. Warto jednak pamiętać o tym, aby farba nie zawierała żadnych rozpuszczalników.

Creativa LPC-23 i jej prostota montażu

Listwa przypodłogowa Creativa LPC-23 została wykonana z niezwykle lekkich materiałów, co niewątpliwie ułatwia jej montaż. Ponadto, dzięki zastosowaniu klejów oraz akcesoriów dedykowanych jej montażowi proces ten przebiegnie zdecydowanie szybciej. W związku z tym, że zamontowanie listwy przypodłogowej Creativa LPC-23 nie wymaga umiejętności technicznych poradzi sobie z tym zadaniem absolutnie każdy, dzięki czemu nie będzie konieczności zatrudniania ekipy remontowej i ponoszenia przez to dodatkowych kosztów.

Twoje wątpliwości – nasza pomoc

Nasz wykwalifikowany personel chętnie udzieli państwu wsparcia i rozwieje wszelkie wątpliwości, w sprawie zakupu odpowiednich produktów do Państwa domu oraz mieszkania. Potrzebują Państwo wskazówek odnośnie montażu listew? Żaden problem, gdyż jesteśmy w tym ekspertami. Zapraszamy do współpracy.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Creativa

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: