• -8%

Creativa LPC-22 Listwa przypodłogowa

79,66 zł 73,29 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 73.29 zł

Opis produktu

Ekskluzywna listwa przypodłogowa Creativa LPC-22 zostanie niepowtarzalnym detalem aranżacji wnętrza, za którego sprawą stworzysz bajeczne kompozycje na ścianie. Dzięki swojemu niepowtarzalnemu wzornictwu fenomenalnie uwydatnia styl pomieszczenia. Unikatowa listwa wykończeniowa Creativa LPC-22 jest bardzo lekka i bardzo łatwa w montażu. Odznacza się odpornością na zmywanie, jak i wilgoć. Istnieje możliwość dostosowania do ściany, za sprawą pomalowania tego rodzaju sztukaterii wybraną farbą do wnętrz.

Opis

 • Wysokość (cm)
  12
 • Długość (cm)
  244
 • Szerokość (cm)
  1.6
 • Symbol
  LPC-22
 • Powłoka
  Poprawiająca przyczepność farby
 • Materiał
  Polistyren ekstrudowany - twarde tworzywo
 • Zalecany klej
  klej Creativa C300 i klej do łączeń Creativa C310
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

LPC-22 Creativa listwa przypodłogowa

Listwa przypodłogowa Creativa LPC-22 to prawdziwa gratka dla tych, którzy chcą odmienić charakter pomieszczenia, jednak nie posiadają dużej ilości środków finansowych. Opisywany model dostępny jest w okazyjnie niskiej cenie. Wyróżnia się on ponadprzeciętnymi parametrami użytkowymi, co usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających. Listwa przypodłogowa Creativa LPC-22 jest połączeniem wielu zalet - atrakcyjnego wzornictwa, wysokiej trwałości, a także łatwego montażu. To prawdziwy strzał w dziesiątkę dla osób, które chcą nadać pomieszczeniu nieprzeciętnego wyrazu. Listwa przypodłogowa Creativa LPC-22 jest elegancka, a jednocześnie minimalistyczna.

Listwa przypodłogowa do wielkomiejskich aranżacji

Listwa przypodłogowa Creativa LPC-22 fantastycznie pasuje do współczesnych aranżacji. To znakomity wybór do nowoczesnego salonu, jadalni, czy też gabinetu. Oczywiście jest to model, który może zostać zamontowany nawet we wnętrzach narażonych na wystąpienie wilgoci. Wynika to z faktu, że listwa przypodłogowa Creativa LPC-22 została w sposób kompleksowy zabezpieczona przed negatywnym oddziaływaniem czynników zewnętrznych. Nie musimy martwić się o uszkodzenia, które mogłyby powstać na skutek normalnego funkcjonowania. Listwa przypodłogowa Creativa LPC-22 nie utrudni nam codziennego życia. Możemy swobodnie myć podłogę za pomocą mopa, czy też odkurzać bez obaw. Opisywany element aranżacji nie jest podatny na uszkodzenia mechaniczne, a więc przez długie lata pozostanie w nienaruszonym stanie.

Creativa LPC-22 do szybkiego montażu

Listwa przypodłogowa Creativa LPC-22 polecana jest szczególnie do wnętrz, w których występują drobne niedoskonałości w miejscu łączenia ściany oraz podłogi. Za jej pomocą zakryjemy nawet szczelinę dylatacyjną, która szpeci pomieszczenie. Warto dodać, że listwa przypodłogowa Creativa LPC-22 została zaprojektowana z myślą o szybkim montażu. Nie musimy więc rezerwować całego dnia. Z pewnością przymocujemy listwy w ciągu kilkudziesięciu minut. Istotne jest jednak to, aby wcześniej dokonać odpowiednich pomiarów. Sam montaż składa się zaledwie z kilku kroków. Przede wszystkim należy usunąć z obu powierzchni pył, kurz i inne zanieczyszczenia. Ponadto należy zaopatrzyć się w odpowiedni klej. Listwa przypodłogowa Creativa LPC-22 nie wymaga wkrętów, czy też innych akcesoriów montażowych, a więc montaż jest w stu procentach bezinwazyjny. Producent zaleca nam stosowanie kleju Cezar Creatica C300 oraz kleju do łączeń Cezar Creativa C310 .

Malowanie listwy przypodłogowej Creativa LPC-22

Listwa przypodłogowa Creativa LPC-22 dostępna jest wyłącznie w kolorze białym. Możemy przymocować ją do powierzchni bezpośrednio po odpakowaniu produktu. Osoby, które marzą o innym kolorze mogą pomalować powierzchnię listwy za pomocą farby bez rozpuszczalników. Jest to niezwykle istotne - listwa przypodłogowa Creativa LPC-22 mogłaby ulec trwałemu uszkodzeniu po zastosowaniu emalii na bazie rozpuszczalnika. Zaleca się użycie np. farby akrylowej, czy też lateksowej. Nie ma konieczności przygotowywania powierzchni do malowania. Jest ona w już pełni przystosowana do tego zabiegu.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Creativa

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: