• -8%

Creativa LPC-12 Listwa przypodłogowa

36,33 zł 33,42 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 33.42 zł

Opis produktu

Ozdobne listwy przypodłogowe Creativa LPC-12 ze względu na bardzo dokładne wykończenie oraz zastosowanie wysokiej jakości materiałów, dają powalający efekt wykończenia pomieszczenia. Listwy LPC-12 wyróżnia lekkość, twardość oraz nietoksyczność. Nadto, mogą zostać pomalowane na wymarzony kolor dowolną farbą niezawierającą rozpuszczalników. Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe cechy, wysnuć można, iż ekskluzywne listwy Creativa LPC-12 stanowią perfekcyjną cząstkę czegoś wyjątkowego.

Opis

 • Wysokość (cm)
  1.9
 • Długość (cm)
  244
 • Szerokość (cm)
  1.9
 • Symbol
  LPC-12
 • Powłoka
  Poprawiająca przyczepność farby
 • Materiał
  Polistyren ekstrudowany - twarde tworzywo
 • Zalecany klej
  klej Creativa C300 i klej do łączeń Creativa C310
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Creativa LPC-12 listwa przypodłogowa

Jeśli poszukujesz produktu o doskonałych parametrach użytkowych, to listwa przypodłogowa Creativa LPC-12 jest właśnie dla Ciebie. Powstała ona dzięki zastosowaniu materiałów o podwyższonej jakości. Produkt cechuje się nie tylko wysoką trwałością, ale również ciekawym wzornictwem. Listwa przypodłogowa Creativa LPC-12 jest wyjątkowo uniwersalna - pasuje zarówno do eleganckiego salonu, jak i nowoczesnej sypialni. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zamontować ją w miejscu narażonym na wilgoć. Listwa przypodłogowa Creativa LPC-12 wydaje się być rewelacyjnym wyborem do kuchni, a nawet łazienki.

Listwa przypodłogowa zamiast remontu

Listwa przypodłogowa Creativa LPC-12 jest na tyle praktyczna, że dzięki niej możemy uniknąć konieczności wykonywania kosztownego remontu. Jak to możliwe? Jest to produkt, dzięki któremu skutecznie ukryjemy szczelinę dylatacyjną, czy też inne mankamenty powierzchni. Wynika to z faktu, że listwa przypodłogowa Creativa LPC-12 montowana jest na styku podłogi oraz ściany. Wykazuje wysoką przyczepność pomimo drobnych niedoskonałości. Nie musimy więc obawiać się, że listwa przypodłogowa Creativa LPC-12 odpadnie w najmniej spodziewanym momencie. Przez cały okres eksploatacji pozostanie w niezmiennym położeniu. Proponowana listwa przypodłogowa Creativa LPC-12 pasuje do niemal każdej minimalistycznej, czy też modernistycznej aranżacji. To również stanowi ogromną zaletę.

Creativa LPC-12: niewygórowana cena zakupu

Jeśli nie masz zbyt dużej ilości środków finansowych, to listwa przypodłogowa Creativa LPC-12 z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Warto podkreślić, że jest ona niedroga, a więc niemal każdy może pozwolić sobie na zakup. Dodatkowym atutem jest fakt, że listwa przypodłogowa Creativa LPC-12 została wyprodukowana z tworzyw spełniających rygorystyczne standardy. Dotyczy to również norm wytrzymałościowych. Pomimo tego, że listwa przypodłogowa Creativa LPC-12 jest dość lekka, to cechuje się podwyższoną odpornością na zarysowania, czy też uszkodzenia mechaniczne. Listwa przypodłogowa Creativa LPC-12 to zakup, który się opłaca.

Listwa przypodłogowa LPC-12 z możliwością malowania

Listwa przypodłogowa Creativa LPC-12 może zostać pokryta farbą bez rozpuszczalników. Dobór koloru zależy wyłącznie od naszych osobistych upodobań. Kolejną zaletą jest łatwy montaż - listwa przypodłogowa Creativa LPC-12 nie wymaga wkrętów lub śrub. Musimy zaopatrzyć się jedynie w klej. Najlepiej postawić na klej montażowy Cezar Creativa C300 oraz klej do łączeń Cezar Creativa C310.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Creativa

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: