• -8%

Creativa LPC-24F Listwa przypodłogowa

333,93 zł 307,21 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 307.21 zł

Opis produktu

Ekskluzywna seria listew LPC-24F Creativa do łuków, kolumn i półkolumn perfekcyjnie prezentuje się w niejednej stylizacji pomieszczenia. Eleganckie wykonanie detali listwy stwarza efekt ekskluzywnej ozdoby w każdym wnętrzu. Prezentowane elastyczne listwy Creativa LPC-24 Flex to wysoka jakość i wytrzymałość. Są wyjątkowo proste w montowaniu, tym bardziej z użyciem klejów marki Creativa, a ponadto są przygotowane do malowania farbami wodnymi.

Opis

 • Wysokość (cm)
  13.8
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  1.8
 • Symbol
  LPC-24F
 • Powłoka
  Poprawiająca przyczepność farby
 • Materiał
  Polistyren ekstrudowany - twarde tworzywo
 • Gatunek
  Listwa elastyczna
 • Zalecany klej
  klej Creativa C300 i klej do łączeń Creativa C310
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa przypodłogowa Creativa LPC-24F Flex

Czym tak właściwie są listwy przypodłogowe w wersji flex? Jest to specyficzny rodzaj listew podłogowych zdolny do zmiany kształtu poprzez wygięcie. Pełni te same funkcje użytkowe, jak i tradycyjna wykończeniowa listwa przypodłogowa, funkcję ochronną oraz dekoracyjną, natomiast dzięki możliwości jej wygięcia, można dopasować jej kształt nawet do łuków ścian, półkolumn i kolumn.

Tak samo, jak każda inna listwa przypodłogowa, Creativa LPC-24F zasłania szczelinę dylatacyjną, będącą nieodłącznym elementem montowania paneli i parkietu, a także zakrywa nieestetyczne prezentujące się zakończenia tapet, ubytki i łączenia na styku ścian i podłogi.

Przedstawiona w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl giętka listwa przypodłogowa Creativa LPC-24 Flex to element dekoracyjny niezwykle funkcjonalny i użyteczny. Uzupełnia bowiem każde wnętrze, nadając mu oryginalnego charakteru i stylu. Wspomniany produkt na styku ścian i podłogi prezentuje się rewelacyjnie, co prowadzi do zapanowania harmonii w pomieszczeniu. Prosty design produktu zdecydowanie ułatwia dopasowanie go do stylizacji klasycznej, nowoczesnej lub do urozmaicenia istniejącej już stylizacji.

Czym wyróżnia się spośród innych produktów wykończeniowa listwa przypodłogowa Creativa LPC-24F? Otóż technologia, którą zastosowano do produkcji tejże listwy gwarantuje niezmienność produktu oraz zadowolenie domowników i odwiedzających ich gości. Dekoracyjna listwa przypodłogowa Creativa LPC-24F jest więc elementem, który podkreśli wygląd podłóg w każdym pomieszczeniu.

Creativa LPC-24F

Dzięki dbałości o każdy z najdrobniejszych szczegółów giętka listwa wykończeniowa Creativa LPC-24F zachwyca doskonałością w każdym calu. Wysoka jakość materiału, z którego wyprodukowane są nasze listwy zapewnia ich perfekcyjny wygląd i trwałość.

Zaletą przedstawionej w naszej ofercie listwy wykończeniowej Creativa LPC-24 Flex jest jej wysoka odporność na wilgoć oraz na uszkodzenia mechaniczne. Powoduje to, że nasz produkt może cieszyć oko Państwa oraz Państwa gości przez wiele długich lat. Listwę można czyścić, co pozwoli na odświeżenie jej wyglądu. Ponadto, nie ma potrzeby martwienia się, że produkt zostanie przypadkowo uszkodzony podczas jego montowania.

Listwa przypodłogowa Creativa LPC-24F jest od razu gotowa do pokrycia jej farbą do wnętrz. Pozwala to dostosować jej wygląd do zaaranżowanego wcześniej pomieszczenia. Ogromnym plusem naszego produktu jest jego gotowość do pokrycia, co pozwala na dostosowanie wyglądu listwy LPC-24F do zaaranżowanego wcześniej wnętrza, uzupełniając je o tego typu sztukaterię. Z drugiej strony bez żadnych przeszkód można stworzyć kontrastowe zestawienie stylistyki wnętrza. Pamiętaj jednak, że farba nie może zawierać rozpuszczalników! Proponujemy więc farby akrylowe bądź silikonowe.

Prostota montażu Listwy Creativa LPC-24 FlexH

Montaż elastycznej listwy przypodłogowej Creativa LPC-24F jest nadzwyczajnie łatwy dzięki użyciu niezwykle lekkiego materiału. Umieszczenie listwy na styku ściany i podłogi zajmie Ci dosłownie kilka chwil. Proponujemy zakup kleju do montażu Creativa by Cezar C300 oraz Creativa by Cezar C310 do łączeń co jeszcze bardziej ułatwi mocowanie sztukaterii. Dzięki temu w szybki sposób zmienisz swoje wnętrze, montując listwę przypodłogową LPC-24F Creativa do ściany oraz zasłaniając nieestetyczne zakończenia tapet, malowania, czy też szczelinę dylatacyjną.

Listwy wykończeniowe z fachową pomocą

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących zakupu giętkiej listwy Creativa LPC-24 Flex w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl koniecznie skontaktuj się z nami! Nasi pracownicy z ogromną chęcią podzielą się swoją wiedzą oraz zdobytym doświadczeniem, by pomóc w doborze jak najlepszej listwy przypodłogowej.

Z wielką przyjemnością udzielimy także odpowiedzi na temat specyfikacji listew, ich funkcjonalności oraz sposobu montażu tego rodzaju produktu. Pomożemy również wybrać odpowiedni klej oraz inne akcesoria potrzebne do przymocowania listew. Doświadczenie nauczyło nas odpowiedniego podejścia do klienta oraz jego potrzeb związanych z zagospodarowaniem przestrzeni we własnym mieszkaniu.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Creativa

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: