• -8%

Creativa LPC-40 Listwa przypodłogowa

62,97 zł 57,93 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 57.93 zł

Opis produktu

LPC-40 to listwy przypodłogowe, które stanowią niezwykle przyjemny dla oka akcent, który doda szyku każdemu wnętrzu. Wszystkie listwy LPC-40 Creativa są lekkie i odporne na uszkodzenia oraz wilgoć. Ponadto, są przygotowane do malowania na dowolny kolor, farbą niezawierającą rozpuszczalników. Wszystkie te cechy składające się na wyjątkowe listwy Creativa LPC-40 sprawiają, są one niebywale estetycznym elementem wykończenia pomieszczenia.

Opis

 • Wysokość (cm)
  10
 • Długość (cm)
  244
 • Szerokość (cm)
  3.2
 • Symbol
  LPC-40
 • Powłoka
  Poprawiająca przyczepność farby
 • Materiał
  Polistyren ekstrudowany - twarde tworzywo
 • Zalecany klej
  klej Creativa C300 i klej do łączeń Creativa C310
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

LPC-40 Creativa listwa przypodłogowa

Listwa przypodłogowa to taki element wykończenia wnętrza, dzięki któremu można uzyskać perfekcyjny wygląd pomieszczenia mieszkalnego lub biurowego. Trudno wyobrazić sobie salon lub sypialnię, nowoczesną przestrzeń biurową czy przestrzeń w hotelu, w której to nie zamontowano listwy przypodłogowej. Ten niepozorny element wykończenia wnętrz jest tak naprawdę kropką nad i, pozwalającą uzyskać pożądany efekt spójności i czystości wnętrza. Listwa przypodłogowa godna szczególnej uwagi to model Creativa LPC-40. Ten model sprawdzi się w praktycznie każdym wnętrzu, bo charakteryzuje się niezwykle ciekawym designem, a także daje możliwość spersonalizowania poprzez pomalowanie farbą o dowolnym kolorze.

Dlaczego listwa Creativa LPC-40?

Listwa Creativa LPC-40 to jeden z ważniejszych elementów wykończenia wnętrza. Jest ona wykonana w sposób niezwykle ciekawy, charakteryzują ją opływowe kształty, co bez wątpienia wyróżnia ten model spośród wielu innych dostępnych na rynku. Ta listwa przypodłogowa będzie doskonałym sposobem na wykończenie wnętrza, która w przyszłości może być urządzone w praktycznie każdym stylu. Prosty minimalistyczny design, w połączeniu z doskonałą jakością, tworzy mix perfekcyjny na przykład do pomieszczeń w stylu skandynawskim, glamour, nowoczesnym, eleganckim. Tą listwę można również zamontować w domach urządzonych z nutą retro. Wszechstronny model zapewnia doskonały sposób na ukrycie szczeliny dylatacyjnej.

Listwa przypodłogowa Creativa LPC-40 jako sposób na ukrycie szczeliny dylatacyjnej To właśnie listwa przypodłogowa Creativa LPC-40 jest wręcz perfekcyjna do ukrycia miejsca, w którym styka się powierzchnia ściany z podłogą. To miejsce nazywane jest szczeliną dylatacyjną. Powstaje po to, aby podczas eksploatacji podłogi z naturalnego drewna lub z paneli, nie dochodziło do różnego rodzaju odkształceń i zniszczeń. Mówiąc bardziej obrazowo, każda podłoga pracuje i kurczy się lub rozszerza na przykład w zależności od wilgotności powietrza i temperatury na zewnątrz. Niewielka szczelina dylatacyjna to zatem taki zapas bezpieczeństwa, pozwalający podłodze właśnie na tego typu pracę. Listwa przypodłogowa Creativa LPC-40 to wręcz perfekcyjny sposób na ukrycie tej szczeliny. Po zamontowaniu listwy Creativa LPC-40, każde wnętrze nabiera spójności, prezentuje się o niebo lepiej.

Ciekawe cechy listwy Creativa LPC-40

Jedną z niezwykle ciekawych cech wspominanej listwy Creativa LPC-40 jest to, że jej powłoka została przystosowana do tego, aby można było ją pomalować farbami w różnym kolorze. To dlatego listwa przypodłogowa Creativa LPC-40 jest listwą umożliwiającą spersonalizowanie. Może pozostać w kolorze zaproponowanym przez producenta, można też szybko odmienić jej wygląd. Listwa przypodłogowa Creativa LPC-40 jest również doskonała jeżeli pragnie się ukryć kable, w których z pewnością nie brakuje w żadnym domu lub przestrzeni biurowej.

Listwa przypodłogowa Creativa LPC-40 i sposób montażu

To właśnie listwa przypodłogowa Creativa LPC-40 charakteryzuje się naprawdę bardzo prostym sposobem montażu. Dlatego właśnie można założyć ją samodzielnie, unikając w ten sposób dodatkowych kosztów związanych z wynajmem ekipy pracowników. Listwa przypodłogowa Creativa LPC-40 może być montowana przy pomocy kleju Cezar Creativa C300, a także Cezar Creativa C310. Wtedy to listwa przypodłogowa umocowana jest w sposób trwały, a zatem przez wiele długich lat pozostanie na miejscu bez śladów odklejania się.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Creativa

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: