Obniżka! LPC-40 Zobacz większe

Creativa LPC-40 Listwa przypodłogowa

Wyprzedaż!

LPC-40

Nowy produkt

Listwy przypodłogowe z serii Creativa LPC-40 stanowią niezwykle przyjemny dla oka akcent, który doda szyku każdemu wnętrzu. Wszystkie listwy LPC-40 są lekkie i odporne na uszkodzenia oraz wilgoć. Ponadto, są przygotowane do malowania na dowolny kolor, farbą niezawierającą rozpuszczalników. Wszystkie te cechy składające się na wyjątkowe listwy Creativa LPC-40 sprawiają, są one niebywale estetycznym elementem wykończenia pomieszczenia.

Więcej szczegółów

46,63 zł
za szt.
brutto

-8%

50,68 zł brutto

Negocjuj cenę

Opis

Wysokość (cm)10
Szerokość (cm)3,2
Długość (cm)244
SymbolLPC-40
MateriałPolistyren
PowłokaPoprawiająca przyczepność farby
WłaściwościOdporne na wilgoć i uderzenia
Zalecany klejCezar creativa

Więcej informacji

Pomoc przy wyborze listew wykończeniowych

W razie pytań lub wątpliwości dotyczących zakupu listwy przypodłogowej Creativa LPC-40 w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl skontaktuj się z nami. Nasi pracownicy dzięki doświadczeniu, jak i znajomości wszystkich produktów pomogą pozbyć się wszelkich wątpliwości oraz odpowiedzą na zadane pytania dotyczące tradycyjnych listew przypodłogowych.

Chętnie udzielimy także odpowiedzi na temat wyboru listew, ich specyfikacji, funkcjonalności oraz sposobu montażu tego rodzaju produktu. Ponadto pomożemy w wyborze odpowiedniego kleju oraz innych akcesoriów do ich przymocowania. Doświadczenie nauczyło nas odpowiedniego podejścia do Klienta oraz jego potrzeb związanych z zagospodarowaniem przestrzeni we własnym mieszkaniu.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 528 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Creativa

Produkty powiązane