• -5%

Mardom Decor MDA005F Listwa sufitowa

166,66 zł 158,33 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 158.33 zł

Opis produktu

Elastyczna listwa sufitowa Mardom Decor MDA005F pokryta jest wysokiej jakości podkładem w kolorze białym, dzięki czemu jest odporna na wilgoć i uderzenia. Listwa świetnie zamaskuje ubytki, pęknięcia oraz inne nierówności na styku ścian i sufitu w przypadku nieidealnie prostych ścian, a także łuków, doskonale uzupełniając wnętrze. Gięta listwa sufitowa Mardom MDA005 Flex jest gotowa do pomalowania farbą bez rozpuszczalników.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Wysokość (cm)
  5.8
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  5.8
 • Symbol
  MDA005F
 • Kolekcja
  Prestige
 • Powłoka
  Do pokrycia podkładem i farbą
 • Materiał
  Poliuretan
 • Gatunek
  Listwa elastyczna
 • Zalecany klej
  Mardom Decor fix montażowy oraz klej do łączeń Mardom Decor fix elastyczny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

MDA005 FLEX Mardom Decor listwa sufitowa

XXI wiek to czas, w którym zdecydowanie zmieniło się ogólne postrzeganie wnętrz. Dzisiaj w zasadzie każdy produkt, każda najmniejsza nawet rzecz znajdująca się w pomieszczeniu stanowi pewna dekorację pokoju - ma zarówno coś do niego wnosić, jak i w jakiś sposób go ozdabiać. Takie zadanie mają nawet listwy.

Elastyczna listwa Mardom Decor MDA005 FLEX

Taką dekoracją i zarazem w pełni funkcjonalnym elementem będzie właśnie powyższa elastyczna listwa sufitowa Mardom Decor MDA005 FLEX. Czym dokładniej się ona charakteryzuje? Jak przedstawiają się jej zalety?

Listwa sufitowa MDA005 FLEX Mardom i jej zalety

Na początek warto powiedzieć co nieco o czysto funkcjonalnych zaletach tej listwy dekoracyjnej Mardom Decor. Czym charakteryzuje się model MDA005 FLEX?

Przede wszystkim trzeba tu powiedzieć, że elastyczna listwa sufitowa Mardom Decor MDA005F doskonale nadaje się do każdego typu powierzchni. Jest ona w pełni giętka, także można jej używać na różnych zakrzywieniach ścian, w tym łukach. To jednak jeszcze nie wszystko. Warto bowiem dodać, że elastyczna listwa sufitowa Mardom Decor MDA005 FLEX również doskonale sprawdza się wszystkich sytuacjach, kiedy po prostu mamy do czynienia z nierównym sufitem itp. - a to zdarza się praktycznie we większości mieszkań.

Trwałość i wytrzymałość MDA005 FLEX

Warto jeszcze dodać, że elastyczna listwa sufitowa Mardom Decor MDA005 FLEX jest w pełni wytrzymała i odporna. Zasadniczo będzie się ona prezentować dobrze przez naprawdę bardzo długi czas.

Elastyczna i odporna listwa MDA005 FLEX

Elastyczna listwa sufitowa MDA005 FLEX Mardom Decor odporna jest także w pełni na wszelkie czynniki typu wilgoć, uderzenia itp. Dzięki temu całkowicie swobodnie MDA005 FLEX może być wykorzystywana praktycznie w każdym pomieszczeniu - także w łazienkach czy w toalecie.

MDA005 FLEX i jej łatwy montaż

Trzeba stanowczością także podkreślić, że ta listwa sufitowa Mardom Decor MDA005 FLEX jest w zasadzie bardzo łatwa do montażu za pomocą dwóch klejów - montażowego Mardom Decor FIX PRO oraz do łączeń Mardom Decor FIX EXTRA.

Montaż listew sufitowych Mardom Decor

Montaż listew w narożnikach wewnętrznych

Montaż listew w narożnikach zewnętrznych

Maskowanie łączeń listew

Listwa sufitowa Mardom Decor MDA005 FLEX jako wyjątkowa dekoracja

Trzeba także trochę jeszcze powiedzieć o zaletach dekoracyjnych związanych z tą listwą. Otóż elastyczna listwa sufitowa Mardom Decor MDA005 FLEX doskonale wręcz tuszuje wszelkie niedoskonałości. Dzisiaj w wielu mieszkaniach pojawiają się pewne niezależne od mieszkańców drobne usterki, jak pęknięcia farby na linii łączenia ściany z sufitem, delikatnie naruszony tynk, źle przyklejona końcówka tapety itp.

Oczywiście elastyczna listwa sufitowa Mardom Decor MDA005. FLEX doskonale się także nadaje do zakrycia wszystkich niezbyt estetycznych kabli, które nam się siłą rzeczy pojawiają w mieszkaniu.

Elastyczna listwa sufitowa Mardom Decor MDA005 FLEX to także oczywiście przede wszystkim piękne wykończenie mieszkania. Dzisiaj listwy bowiem nie tylko i wyłącznie służą po prostu do zakrycia nieestetycznych części mieszkania. Dzisiaj przy ich pomocy możemy wykreować naprawdę ładne i w pełni estetyczne wnętrza!

Na koniec warto jeszcze dodać, że taka elastyczna listwa sufitowa Mardom Decor MDA005 FLEX została tak przygotowana, aby bez problemu można było ja pomalować farbami tylko takimi, które nie zawierają rozpuszczalników. Dzięki temu mamy możliwość zaaranżowania listwy MDA005 FLEX w praktycznie każdym stylu. Co więcej - taką listwę MDA005 FLEX możemy w pełni dopasować do naszego mieszkania. Warto jeszcze dodać, że jest ona specjalnie tak przygotowana, aby nie było żadnego problemu z malowaniem i żeby każdy mógł zrobić to samodzielnie.

Podsumowując elastyczna listwa sufitowa MDA005 FLEX to znakomita opcja dla każdego mieszkania. Taką elastyczna listwa sufitowa Mardom Decor MDA005 FLEX świetnie dodaje klasy i elegancji, chowając przy tym wszelkie niedoskonałości a jeszcze na dodatek pięknie się prezentuje i jest łatwa w montażu.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: