Promocje

Ostatnio przeglądane

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Listwa sufitowa Mardom Decor MDB070 Zobacz większe

Mardom Decor MDB070 Listwa sufitowa

Wyprzedaż!

MDB070

Nowy produkt

Gotowa do pomalowania listwa Mardom Decor MDB070 to listwa sufitowa współgrająca z oświetleniem, która jest pokryta podkładem gruntującym w kolorze białym. Cechuje się wysoką trwałością i odpornością na wilgoć, dlatego może być użyta w każdym wnętrzu, ukrywając nierówności zaburzające ład aranżacji jak na przykład zakończenie tapet. Oświetleniowa listwa Mardom MDB070 jest lekka i łatwa w montażu.

Więcej szczegółów

130,93 zł
za szt.
brutto

-8%

142,31 zł brutto

Negocjuj cenę

Opis

Wysokość (cm)7
Szerokość (cm)4
Długość (cm)240
SymbolMDB070
KolekcjaPrestige
MateriałPoliuretan
PowłokaPodkład
WłaściwościOdporne na wilgoć i uderzenia
Zalecany klejDecor fix

Więcej informacji

MDB070 oświetleniowa listwa sufitowa Mardom Decor

Polacy coraz częściej sięgają po nietuzinkowe rozwiązania w kwestii aranżacji wnętrza. Istotnej roli nie odgrywa tu wielkość tychże ozdób, jednakże ich przesłanie, jakie ma płynąć z obecności sztukaterii w pomieszczeniu. Otóż ozdoby sztukateryjne świadczą o tym, iż komuś zależy na pięknym wystroju, a także chce na co dzień przebywać, w pięknym, eleganckim pomieszczeniu. Takich właśnie sposobności dostarczają oświetleniowe listwy sufitowe Mardom Decor MDB070. Oświetleniowa listwa sufitowa Mardom Decor MDB070 to propozycja do zarówno niebywale przemyślanych, jak i niebanalnych rozwiązań dla wnętrz, które zostały wykończone w nietuzinkowy sposób.

Sufitowa listwa oświetleniowa Mardom Decor MDB070 do Twojego domu

Listwy sufitowe dostarczają gros możliwości, jeśli chodzi o zapewnienie niepowtarzalnego wyglądu aranżacji wnętrze, czy też całego mieszkania bądź domu. Warto zwrócić uwagę na fakt, iż za niewiarygodnie elegancki element większości pomieszczeń uchodzić może oświetleniowa listwa sufitowa. Listwa oświetleniowa Mardom Decor MDB070 pozwala uzyskać nie tylko oryginalny efekt świetlny, ale również jest bardzo funkcjonalna. Definitywnie spełni nawet najbardziej wygórowane wymagania każdego klienta. Należy podkreślić, że przejawem funkcjonalności listwy sufitowej Mardom Decor MDB070 jest przede wszystkim jej możliwość do ukrywania pewnego rodzaju niepożądanych uszkodzeń, które mogły powstać, chociażby podczas remontu. Dzięki listwom Mardom Decor każde pomieszczenie wyglądać będzie na schludne oraz uporządkowane.

Listwa sufitowa Mardom Decor MDB070

Listwa sufitowa Mardom Decor MDB070 w elegancki sposób ukryje takie niepożądane „dodatki” jak zakończenia tapet, czy niedoskonałości pozostałe po malowaniu. Co więcej, listwa oświetleniowa Mardom Decor MDB070 jest gotowa do pomalowania na dowolny kolor przy pomocy farby do wnętrz niezawierającej rozpuszczalników.

Parametry listwy Mardom Decor MDB070

Charakterystyka listwy sufitowej Mardom Decor MDB070 w swej prostocie jest niebywale imponująca. Przede wszystkim listwa mierzy 240 cm, co oznacza, że może zostać wykorzystana do wykończenia ścian w dużych pomieszczeniach. Jeżeli w pewnym momencie aranżacji okaże się, iż jej rozmiar jest zbyt duży, to bez problemu, przy użyciu odpowiednich narzędzi, może zostać skrócona. Co istotne, łączenia pomiędzy poszczególnymi listwami można zakamuflować w dogodnym dla właścicieli miejscu. Sama listwa oświetleniowa Mardom Decor MDB070 pochodzi z kolekcji – Premium – co oznacza, że została wykonana z najwyższej jakości materiału, jakim jest polimer HD. Co więcej, listwa jest odporna na zabrudzenia, wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne, a do tego jest niebywale lekka. Oświetleniowa listwa sufitowa Mardom Decor MDB070 doskonale prezentuje się na tle zarówno jasnych, jak i kolorowych ścian

Listwa oświetleniowa Mardom Decor MDB070 i jej montaż

Cechą charakterystyczną listwy Mardom Decor MDB070 jest przede wszystkim jej prostota montażu. Jednakże, aby instalacja sztukaterii przebiegała w nienaganny sposób, niezbędne mogą okazać się specjalistyczne akcesoria montażowe marki Mardom Decor. Otóż listwa oświetleniowa może zostać zamocowana przy wykorzystaniu dwóch, specjalnie do niej dedykowanych klejów, cyzli Mardom Decor Fix Pro oraz Mardom Decor Fix Ekstra. To właśnie dzięki nim listwa sufitowa Mardom Decor MDB070 będzie trzymać się odpowiednio mocno.

Montaż listwy oświetleniowej Mardom Decor

Montaż listew sufitowych Mardom Decor

Montaż listew w narożnikach wewnętrznych

Montaż listew w narożnikach zewnętrznych

Maskowanie łączeń listew

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609142528 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl, bądź przejrzyj pozostałe produkty z naszej strony internetowej www.maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane