• -5%

Mardom Decor QL011 Listwa karniszowa h-9,5

198,92 zł 188,97 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 188.97 zł

Opis produktu

Listwa Mardom Decor QL011 najlepiej prezentuje się w nowoczesnych wnętrzach, gdzie doskonale sprawdza się jako maskownica karnisza. QL011 perfekcyjnie ozdobi styk sufitu i ścian, ukrywając widoczne niedoskonałości zaburzające ład aranżacji, w tym szyny karniszowe. Sufitowa listwa karniszowa Mardom QL011 jest gotowa do malowania. Wykonanie z trwałych, odpornych na wilgoć i uszkodzenia tworzyw, umożliwia zastosowanie jej w każdym rodzaju pomieszczeń.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Wysokość (cm)
  9.5
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  12.3
 • Symbol
  QL011
 • Kolekcja
  One
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polimer HD
 • Zalecany klej
  Mardom Decor MAX montażowy oraz klej do łączeń Mardom Decor fix Pro
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

QL011 listwa karniszowa Mardom Decor

Listwy karniszowe to element sztukaterii z rodziny listew sufitowych, które w szybki sposób odmienią każde pomieszczenie, nadając mu niezwykłego charakteru. Dostępne w asortymencie naszego sklepu karniszowe listwy wykończeniowe perfekcyjnie wpasują się w niejedną aranżację wnętrza, zakrywając jego nieestetyczne karnisze, w tym szyny karniszowe. Takie maskownice karnisza stworzą nie tylko perfekcyjne wykończenie styku ścian i sufitu, ale również sprawą, że wnętrze nabierze niespotykanego charakteru.

Listwa sufitowa QL011 Mardom Decor to listwa karniszowa jednego z największych producentów sztukaterii na polskim rynku – Mardom Decor. Jest to uniwersalny produkt, uzupełniający wnętrza nowoczesne oraz klasyczne o nietuzinkową ozdobę przysufitową. Listwa Mardom QL011 pięknie przyozdobi ściany, a także ukryje elementy, które zaburzają estetykę wnętrza. Dodatkowo prezentowana w naszym sklepie listwa optycznie wydłuży pomieszczenie, a jej wykorzystywanie pozwoli uzyskać efekt delikatnego przejścia ściany w sufit. Listwa karniszowa QL011 Mardom Decor zamaskuje także zaburzające harmonię aranżacji ubytki, pęknięcia oraz końcówki tapet, znajdujące się na styku ścian i sufitu.

Maskownica karnisza QL011 Mardom Decor jest niezwykłą ozdobą pasującą do każdego rodzaju aranżacji. Doskonale dopełni nowoczesne aranżacje, awangardowe wnętrza, jak i również klasyczne. Dostępne w ofercie naszego sklepu www.masznwnetrze.pl sufitowe listwy karniszowe Mardom Decor, w tym prezentowana QL011 rewelacyjnie odnajdą się we wszystkich stylizacjach pomieszczeń.

Karniszowa listwa Mardom Decor QL011 stanowi wyszukany element sztukaterii, ukrywający zaburzający harmonię wnętrza karnisz, nadając mu oryginalnego charakteru.

QL011 – karniszówka Mardom Decor

Karniszówka Mardom Decor QL011 to wykonana z najwyższej jakości materiałów listwa, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Zastosowana technologia i materiały w połączeniu z zachowaniem niezwykłej dbałości o detale, powodują że listwa karniszowa QL011 nie tylko pięknie prezentuje się przez wiele lat, ale również jest odporna na uszkodzenia i wilgoć.

Listwa kraniszowa Mardom Decor została pokryta specjalną powłoką zabezpieczającą, chroniącą ją przez zawilgoceniem i zapleśnieniem, pozwalając na jej montaż w wilgotnych pomieszczeniach jak kuchnia i łazienka. Ponadto zaletą karniszówki QL011 od Mardom Decor jest również fakt, iż zastosowane materiały gwarantują jej odporność na uderzenia mechaniczne, dzięki czemu jest niezwykle trwała.

Listwa karniszowa QL011 to daje niezwykłe możliwości dopasowania do niejednej kolorystyki wnętrza. Wystarczy samodzielnie pomalować maskownicę karnisza Mardom Decor QL011 dowolną farbą niezawierającą rozpuszczalników. Do tego celu można wykorzystać farby akrylowe, lateksowe lub silikonowe.

Łatwy montaż listwy karniszowej Mardom

Listwa karniszowa Mardom Decor QL011 jest zarówno solidnie wykonana i odporna na czynniki zewnętrzne, jak i bardzo lekka, co w znacznym stopniu ułatwia jej montaż. Dzięki wytrzymałym i trwałym klejom Mardom Decor MAXMardom Decor FIX PRO do łączeń samodzielnie zamontujesz listwę przy suficie.

Montaż listew sufitowych Mardom Decor

Montaż listew w narożnikach wewnętrznych

Montaż listew w narożnikach zewnętrznych

Maskowanie łączeń listew

Masz jakieś pytania?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania związane z zakupem lub montażem listew karniszowych, w tym maskownicy karnisza QL011 od Mardom Decor albo innym produktem znajdującym się w ofercie naszego sklepu to skontaktuj się z nami. Posiadane przez nas doświadczenie w branży sztukateryjnej, a także ogromna wiedz o posiadanym przez nas asortymencie, umożliwi udzielenia naszym pracownikom właściwej odpowiedzi na zadane pytanie. Chętnie udzielimy również porady dotyczącej listwy Mardom QL011, w tym jej specyfikacji, sposobu montażu, czy też wyboru odpowiedniego kleju montażowego.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: