Obniżka! Mardom Decor QL011 Listwa karniszowa h-9,6 Zobacz większe

Mardom Decor QL011 Listwa karniszowa h-9,6

Wyjątkowa okazja!

QL011

Nowy produkt

Wykończeniowa listwa Mardom Decor QL011 najlepiej prezentuje się w nowoczesnych wnętrzach, gdzie tworzy efekt idealnego wykończenia, tym bardziej w połączeniu z oświetleniem. Perfekcyjnie zdobi styk sufitu i ścian, ukrywając widoczne niedoskonałości, a także szczelinę dylatacyjną powstającą przy montażu paneli czy parkietu. Sufitowa listwa oświetleniowa Mardom QL011 jest gotowa do malowania. Wykonanie z trwałych, odpornych na wilgoć i uszkodzenia tworzyw, umożliwia zastosowanie jej w każdym rodzaju pomieszczeń.

Więcej szczegółów

143,97 zł brutto/szt.

-8%

156,49 zł brutto

Negocjuj cenę

Opis

Wysokość (cm) 9,6
Szerokość (cm) 12,5
Długość (cm) 200
Symbol QL011
Kolekcja One
Materiał Polimer HD
Powłoka Podkład
Właściwości Odporne na wilgoć i uderzenia
Zalecany klej Mardom Decor fix

Więcej informacji

Oświetleniowa listwa sufitowa Mardom Decor QL011

Listwy oświetleniowe to dość specyficzny rodzaj dekoracyjnych listew sufitowych. Tak jak klasyczne listwy wykończeniowe pozwalają na szybką zmianę w wyglądzie pomieszczenia oraz na nadanie mu wyjątkowości i określonego charakteru. Taka sztukateria będzie nie tylko zdobić wnętrze, ale także, jako element wykończenia, pozwoli zasłonić wszelkie nieestetyczne pęknięcia, ubytki czy inne mankamenty widoczne na ścianach, często zaburzające estetykę aranżacji.

Ozdobne listwy oświetleniowe, współpracując ze światłem np. ledowym, stają się wyjątkową dekoracją. Efekt po montażu przekroczy najśmielsze oczekiwania każdego z klientów. Taka listwa stworzy niesamowity klimat w każdym z pomieszczeń. Umiejętne wykorzystywanie funkcjonalności tego typu sztukaterii pozwoli na zmianę proporcji wnętrza, optycznie je wydłużając lub podnosząc sufit. Ozdobna listwa oświetleniowa będzie więc wizualnie zadowalającą, jak i funkcjonalną dekoracją, dzięki której podniesiemy walory estetyczne stylizacji danego pomieszczenia.

Oferowana w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl dekoracyjna listwa oświetleniowa Mardom Decor QL011 to produkt doskonale współpracujący ze światłem. W ciągu dnia jego zadanie polega na zakryciu pęknięć, ubytków, łączeń i zakończeń tapet, natomiast wieczorem wraz z innym rodzajem oświetlenia stworzy niepowtarzalny klimat każdego wnętrza.

Tworzywa i materiały wykorzystane do produkcji listwy oświetleniowej karniszowej Mardom Decor QL011 gwarantują, iż produkt ten pozostanie w stanie niezmiennym użytkowo przez długi czas. Będzie więc zdobić pomieszczenie w sposób trwały, dodając mu elegancji, harmonii aranżacji oraz nowoczesnego wykończenia. Z całą pewnością nasz produkt będzie zadowalałam każdego, łącznie z domownikami, jak i odwiedzającymi.

Mardom Decor QL011

Oświetleniową listwę dekoracyjną Mardom Decor QL011 wykonano z materiałów, będącymi odpornymi na wszelakie czynniki zewnętrzne. Produkcja została przeprowadzona w dbałości o każdy najmniejszy szczegół, który tak naprawdę może mieć ogromny wpływ na efekt. Jesteśmy pewni, że produkt z naszej oferty sprosta oczekiwaniom każdego z klientów, który zadowoli się jego wizualnością, funkcjonalnością oraz właściwościami. Przepiękne zdobienia oraz kształty naszych ozdobnych listew oświetleniowych Mardom QL011 sprawiają, że będą one elementem doskonale prezentować się w każdym wnętrzu oraz aranżacji.

Wykończeniowa listwa oświetleniowa Mardom Decor QL011 została zabezpieczona powłoką (gruntem), która uodparnia ją na uszkodzenia, jak i wilgoć, a co za tym idzie można zamontować ją niemal w każdym pomieszczeniu, minimalizując ryzyko powstania ewentualnych wgnieceń podczas montażu.

Ponadto ozdobna listwa wykończeniowa Mardom QL011 z naszej oferty jest gotowa do pokrycia niezawierającą rozpuszczalników wybraną farbą, np. lateksową, akrylową lub też silikonową. Dzięki temu można dowolnie dopasować jej barwę do kolorystyki wnętrza, w której ma się znajdować. Możliwość zmiany jej koloru pozwala także na stworzenie z niej charakterystycznego akcentu zdobiącego ścianę. Poza tym, malowanie listew dekoracyjnych zabezpieczy je przed uszkodzeniami mechanicznymi i ułatwi czyszczenie.

Listwa Mardom QL011 i łatwość montażu

Ozdobna listwa oświetleniowa Mardom Decor QL011 jest wyprodukowana z lekkich materiałów, co zdecydowanie ułatwia jej montaż, szczególnie przy użyciu dostępnego w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl kleju montażowego jak Mardom Decor FIX EXTRA, a także kleju do łączeń Mardom Decor FIX PRO. Dzięki takim firmowym klejom w szybki i łatwy sposób zamontujesz listwę oświetleniową w swoim wnętrzu bez konieczności wynajmowania ekipy remontowej, często pobierającej wysokie opłaty.

Fachowa pomoc przy zakupie listew oświetleniowych

Zakup dekoracyjnych listew oświetleniowych, w tym wspomnianego modelu Mardom Decor QL011 może wiązać się z szeregiem pytań dotyczących specyfikacji, montażu lub właściwości produktu. Jeśli masz więc jakiekolwiek pytania związane ze sztukaterią dostępną w naszym sklepie, skontaktuj się z naszymi pracownikami. W branży jesteśmy od wielu lat, dlatego właśnie doskonale znamy się na sprzedawanych przez nas produktach, a także ich montażu. Nasze doświadczenie pozwala nam w profesjonalny sposób odpowiedzieć na każde zadane przez klientów pytanie dotyczące listew oświetleniowych Mardom QL011 lub innego rodzaju sztukaterii.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 528 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy oświetleniowej Mardom Decor

Montaż listew sufitowych Mardom Decor

Produkty powiązane