• -5%

Mardom Decor QL001 Listwa sufitowa

233,85 zł 222,16 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 222.16 zł

Opis produktu

Ozdobna QL001 listwa sufitowa Mardom Decor z możliwością montażu z oświetleniem świetnie komponuje się z nowoczesnymi, a także oryginalnymi aranżacjami, gdzie tworzy niezwykle ekskluzywne, a jednocześnie perfekcyjne wykończenie wnętrza. Jest gotowa do malowania, trwała, odporna na wilgoć, a także uszkodzenia. Oświetleniowa listwa Mardom QL001 oprócz funkcji zdobnej zasłoni także mankamenty na styku ścian i sufitu jak zakończenia tapet, pęknięcia czy ubytki.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Wysokość (cm)
  14.7
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  14.7
 • Symbol
  QL001
 • Kolekcja
  Duo
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polimer HD
 • Zalecany klej
  Mardom Decor fix montażowy oraz klej do łączeń Mardom Decor fix elastyczny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

QL001 oświetleniowa listwa sufitowa Mardom Decor

Wśród wielu architektów wnętrz panuje opinia, że każde wnętrze, nieważne jak eleganckie, zasługuje na pewnego rodzaju dopełnienie. Chodzi tu mianowicie o wykorzystanie specyficznych ozdób sztukateryjnych. Oświetleniowa listwa sufitowa QL001 Mardom Decor uchodzić może za właśnie takie rozwiązania. Polacy, którzy decydują się na wykorzystanie tej listwy marki Mardom Decor cieszą się później doskonałą aranżacją wnętrza, którą mogą się następnie pochwalić przed znajomymi, rodziną, czy też po prostu cieszyć się niepowtarzalnym wystrojem pomieszczenia w ciszy i spokoju. Wartym podkreślenia jest również fakt, iż oświetleniowa listwa sufitowa QL001 Mardom Decor to rozwiązanie nietuzinkowe, estetyczne, eleganckie oraz unikatowe.

Co ważne, materiały, z których wykonane zostały listwy sufitowe QL001 Mardom Decor są najwyższej klasy jakości, a tym samym zapewniają dbałość o najmniejsze detale. Ze względu na wykorzystanie polimeru HD, czyli specyficznego, wytrzymałego tworzywa, listwy sufitowe QL001 są odporne na zabrudzenia wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne, co oznacza, że nabywca tejże listwy będzie mógł się cieszyć jej fantastycznym wyglądem przez bardzo wiele lat.

Listwa oświetleniowa Mardom Decor QL001 oraz jej specyfika

Jak już zostało to wspomniane, listwy oświetleniowe Mardom Decor QL001 zostały wykonane z niezwykle trwałych tworzyw zapewniających między innymi odporność na uszkodzenia oraz wilgoć. Ponadto, oświetleniowe listwy sufitowe mierzą 200 cm, co oznacza, że nadadzą się do wykończenia wszystkich większych pomieszczeń, natomiast z uwagi na wymagania naszych klientów, istnieje możliwość dopuszczenia się samodzielnej modyfikacji długości listwy we własnym zakresie. Co więcej, dla każdego, kto chce zatroszczyć się o wystrój wnętrza, listwa została wykonana z lekkich materiałów, co oznacza, że jest niezwykle łatwa w jej instalacji, a do tego jest gotowa do montażu, jak i ewentualnego pomalowania, gdyż wstępnie posiada kolor biały.

Listwa sufitowa Mardom Decor QL001. Dobór kolorów zależy wyłącznie od Ciebie!

Oferowana przez nas ozdobna listwa oświetleniowa marki Mardom Decor poza wieloma atrybutami, daje także możliwość do jej personalizacji kolorystycznej. Jedyną przeszkodą w doborze kolorów może być fakt, iż listwa od Mardom Decor nie może zostać pomalowana przy wykorzystaniu dowolnych farb. Otóż do pomalowania produktu QL001 należy wykorzystać farbę niezawierającą żadnych rozpuszczalników. Przykładem takiego typu farb są farby do wnętrz, w ramach których wyszczególnia się przede wszystkim farby wodne, akrylowe, sylikonowe, czy też lateksowe. Po zastosowaniu się do tego konkretnego wymogu sposób oraz kolor, na jaki listwa zostanie pomalowana, będzie zależał już wyłącznie od kreatywności jej posiadacza listwy sufitowej QL001 Mardom Decor.

Oświetleniowa listwa Mardom Decor QL001. Wyjątkowy nastrój

Zastanawiając się nad wyborem listew, warto podkreślić jeszcze jedną, ważną cechę listwy sufitowej QL001, na którą wskazuje nazwa modelu. Mianowicie jest ona oświetleniowa. Oznacza to, że oferuje ona wbudowane oświetlenie LED, przez co można nadać pomieszczeniu jeszcze większej elegancji i większego polotu. Taka zabawa umożliwia dodanie pięknej kolorystyki każdemu pomieszczenie stosunkowo małymi wysiłkami własnej pracy. Oświetleniowa listwa sufitowa Mardom Decor QL001 wspaniale prezentuje się na tle zarówno jasnych, jak i kolorowych ścian

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy oświetleniowej Mardom Decor

Montaż listew sufitowych Mardom Decor

Montaż listew w narożnikach wewnętrznych

Montaż listew w narożnikach zewnętrznych

Maskowanie łączeń listew

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl, bądź przejrzyj pozostałe produkty z naszej strony internetowej www.maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: