• -5%

Mardom Decor QL002 Listwa sufitowa

173,10 zł 164,44 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 164.44 zł

Opis produktu

QL002 oświetleniowa listwa sufitowa Mardom Decor świetnie doskonale współgra ze światłem w oryginalnych aranżacjach, efektownie wykańczając styk ścian i sufitu poprzez zamaskowanie nieestetycznym pęknięć, zakończeń tapet lub ubytków. Jest gotowa do malowania, wytrzymała, odporna na wilgoć, jak i również uderzenia. Listwa Mardom QL002 jest gotowa do pomalowania farbami, które nie zawierają rozpuszczalników.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Wysokość (cm)
  8.5
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  8.5
 • Symbol
  QL002
 • Kolekcja
  Duo
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polimer HD
 • Zalecany klej
  Mardom Decor fix montażowy oraz klej do łączeń Mardom Decor fix elastyczny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

QL002 oświetleniowa listwa sufitowa Mardom Decor

Wśród wielu architektów wnętrz panuje przeświadczenie, iż każde wnętrze, powinno mieć pewnego rodzaju dopełnienie. Mianowicie chodzi o wykorzystanie ozdób sztukateryjnych. Oświetleniowa listwa sufitowa QL002 Mardom Decor uważana jest za właśnie takie rozwiązania. Polacy, którzy decydują się na wykorzystanie tej listwy marki Mardom Decor cieszą się później doskonałą aranżacją wnętrza, którą mogą się następnie pochwalić przed znajomymi lub rodziną. Wartym podkreślenia jest również fakt, iż oświetleniowa listwa sufitowa QL002 Mardom Decor to rozwiązanie wyjątkowe, oryginalne, eleganckie oraz unikatowe.

Warto podkreślić, że materiały, z których wykonane zostały listwy sufitowe QL002 Mardom Decor są najwyższej jakości, a tym samym zapewniają dbałość o najmniejsze detale. Z uwagi na wykorzystanie polimeru HD, czyli specyficznego, wytrzymałego tworzywa, listwy sufitowe QL002 są odporne na zabrudzenia wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne, co oznacza, że nabywca tejże listwy będzie mógł się cieszyć jej fantastycznym wyglądem przez bardzo wiele lat.

Listwa oświetleniowa Mardom Decor QL002 i jej szczegółowa charakterystyka

Jak wiadomo, listwy oświetleniowe Mardom Decor QL002 zostały wykonane z niezwykle trwałych tworzyw zapewniających między innymi odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz zabrudzenia. Ponadto, oświetleniowe listwy sufitowe mierzą 200 cm, co oznacza, że nadadzą się do wykończenia większych pomieszczeń, natomiast z uwagi na wymagania naszych klientów, istnieje możliwość dopuszczenia się samodzielnej modyfikacji długości listwy we własnym zakresie, jeśli zajdzie taka potrzeba. Nadto, dla każdego, kto chce zadbać o aranżację wnętrza, listwa została wykonana z lekkich materiałów, co oznacza, że jest niezwykle łatwa w jej samodzielnej instalacji, a do tego jest gotowa do ewentualnego pomalowania.

Listwa sufitowa Mardom Decor QL002 a personalizacja kolorystyczna!

Oferowana przez nas ozdobna listwa oświetleniowa marki Mardom Decor poza licznymi atrybutami, daje także możliwość do jej personalizacji kolorystycznej. Jedyną przeszkodą w doborze kolorów może być fakt, iż listwa od Mardom Decor nie może zostać pomalowana przy wykorzystaniu dowolnych farb. Otóż należy wykorzystać farbę niezawierającą żadnych rozpuszczalników. Przykładem takim mogą być farby do wnętrz, w ramach których wyszczególnia się przede wszystkim farby latekoswe, akrylowe, sylikonowe, czy też wodne. Po zastosowaniu się do tego konkretnego wymogu sposób oraz kolor, na jaki listwa zostanie pomalowana, będzie zależał już wyłącznie od kreatywności posiadacza listwy sufitowej QL002 Mardom Decor.

Oświetleniowa listwa Mardom Decor QL002. Poszalej ze światłem

Dokonując wyboru listwy, sufitowej warto podkreślić jeszcze jedną, ważną jej cechę, na którą wskazuje nazwa modelu. Mianowicie jest ona oświetleniowa. Oznacza to, że oferuje ona wbudowane oświetlenie LED, przez co można nadać pomieszczeniu jeszcze większej elegancji i większego polotu. Taka zabawa umożliwia dodanie pięknej kolorystyki każdemu pomieszczenie stosunkowo małymi wysiłkami własnej pracy. Oświetleniowa listwa sufitowa Mardom Decor QL002 wspaniale prezentuje się na tle zarówno jasnych, jak i kolorowych ścian

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy oświetleniowej Mardom Decor

Montaż listew sufitowych Mardom Decor

Montaż listew w narożnikach wewnętrznych

Montaż listew w narożnikach zewnętrznych

Maskowanie łączeń listew

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl, bądź przejrzyj pozostałe produkty z naszej strony internetowej www.maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: