• -5%

Mardom Decor QL035 Listwa karniszowa

148,83 zł 141,39 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 141.39 zł

Opis produktu

Listwa sufitowa Mardom Decor QL035 stanowi nie tylko efektowne wykończenie wnętrza, ale także wszechstronny element dekoracyjny, który może pełnić różne funkcje. Produkt ten został specjalnie przygotowany do pomalowania, co daje nieograniczone możliwości dopasowania go do kolorystyki i stylu każdego wnętrza. Dekoracja ta pozwala na skuteczne ukrycie nierówności i niedoskonałości znajdujących się przy ścianie, a także eliminuje problem nieestetycznego i dekoncentrującego elementu karnisza.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Wysokość (cm)
  12
 • Długość (cm)
  240
 • Szerokość (cm)
  4
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polimer HD
 • Zalecany klej
  Mardom Decor MAX montażowy oraz klej do łączeń Mardom Decor fix Pro
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

QL035 listwa karniszowa Mardom Decor

Listwa sufitowa Mardom Decor QL035 to wyjątkowy element dekoracyjny, który może pełnić rolę zarówno ozdoby sufitu, jak i praktycznej maskownicy karnisza. To produkt, który daje nieograniczone możliwości aranżacyjne i estetyczne.

Dzięki swojemu designowi i funkcjonalności, listwa ta pozwala na podkreślenie walorów przestrzeni w każdym pomieszczeniu. Może ukryć nieestetyczne karnisze lub szyny karniszowe, nadając wnętrzu niezwykłej harmonii i elegancji.

Listwa QL035 jest produktem wszechstronnym, który doskonale wpisuje się zarówno w nowoczesne, jak i klasyczne aranżacje wnętrz. Dzięki niemu, ściana płynnie przechodzi w sufit, eliminując widoczne niedoskonałości oraz pęknięcia na styku sufitu i ściany. To dekoracja, która dostosuje się do każdego rodzaju wystroju, od awangardy po klasykę, tworząc harmonijne wnętrze.

Karniszowa listwa oświetleniowa - QL035 Mardom Decor z taśmą LED

Listwa karniszowa Mardom Decor QL035 to niezwykle wyszukany element sztukaterii, który może pełnić funkcję nie tylko ozdobną, ale także praktyczną. Oprócz ukrywania nieestetycznych karniszy i nadawania pomieszczeniu nowego i oryginalnego charakteru, ten model ma także odpowiednio wyprofilowaną formę, która umożliwia montaż oświetlenia LED.

Oświetleniowa listwa karniszowa jest doskonałym rozwiązaniem dla modernistycznych aranżacji, gdzie pragnie się uzyskać niezwykły efekt świetlny niezależnie od pory dnia lub nocy. To produkt, który pozwala na stworzenie wyjątkowej atmosfery w pomieszczeniu, podkreślając jego walory estetyczne i funkcjonalność. Dzięki niemu można uzyskać efektowne oświetlenie sufitu i ściany, co nadaje wnętrzu nowoczesności i stylu.

Listwa karniszowa QL035 od Mardom Decor

Listwa karniszowa Mardom Decor QL035 to wyjątkowy produkt, który został starannie wykonany z najwyższej jakości tworzyw, z dbałością o każdy detal. Dzięki zaawansowanej technologii i odpowiednio dobranym materiałom, ta listwa karniszowa jest nie tylko estetyczna, ale także odporna na uszkodzenia mechaniczne i wilgoć, co zapewnia jej trwałość i długotrwały wygląd.

Model ten to przykład doskonałego wykonania, gdzie dbałość o szczegóły i wysoka jakość materiałów gwarantują, że listwa ta doskonale prezentuje się w każdym wnętrzu. Dzięki swojej estetyce i trwałości stanowi idealne wykończenie, które podkreśla charakter pomieszczenia i nadaje mu wyjątkowy styl.

Wysoka trwałość i wytrzymałość maskownicy karnisza QL035 Mardom Decor

Dekoracja ta wyróżnia się nie tylko wysoką jakością wykonania, ale także praktycznością i możliwością personalizacji. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii i specjalnej powłoki ochronnej, ta listwa jest odporna na wilgoć, co pozwala na jej montaż w pomieszczeniach narażonych na wysoką wilgotność, takich jak kuchnia czy łazienka. Dodatkowo, listwa ta jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, co przekłada się na jej trwałość i funkcjonalność.

Jednym z wyróżniających się atutów listwy karniszowej Mardom Decor QL035 jest jej możliwość personalizacji. Listwę można łatwo pomalować dowolną farbą niezawierającą rozpuszczalników, taką jak farba akrylowa, lateksowa lub silikonowa, aby dopasować ją do wystroju wnętrza lub stworzyć kontrastujące efekty z innymi elementami dekoracyjnymi. To prosta i efektywna metoda, która pozwala uzyskać pożądany wygląd i charakter pomieszczenia.

Listwa karniszowa Mardom i jej łatwy montaż

Mardom Decor QL035 to listwa karniszowa, która mimo solidnego wykonania pozostaje lekka i giętka, co ułatwia jej montaż i precyzyjne dopasowanie do aranżacji. Dzięki niskiej wadze, samodzielnie możesz zamontować tę listwę, co pozwoli zaoszczędzić na kosztach związanych z zatrudnieniem fachowca do montażu.

Do montażu QL035 można użyć wytrzymałych klejów Mardom Decor MAX i Mardom Decor FIX Pro do łączeń, które zapewnią trwałe i solidne przymocowanie listwy. Dzięki tym klejom, montaż listwy jest szybki, prosty i skuteczny, a listwa pozostaje stabilnie na swoim miejscu przez długi czas.

Montaż sufitowych listew karniszowych Mardom Decor

Montaż listew w narożnikach wewnętrznych

Montaż listew w narożnikach zewnętrznych

Maskowanie łączeń listew

Masz jakiekolwiek pytania?

Jeśli masz pytania dotyczące oświetleniowej listwy karniszowej QL035 od Mardom Decor lub innego wybranego produktu z naszego sklepu internetowego to skontaktuj się z naszą obsługą. Nasze doświadczenie ze sztukaterią w połączeniu z ogromną wiedzą o wykończeniach wnętrz, montażu, czy asortymencie pozwoli udzielić naszym pracownikom rzetelnej odpowiedzi na każde pytanie. Chętnie udzielimy porad dotyczących listwy Mardom QL035, specyfikacji, montażu, a także wyboru odpowiedniego kleju montażowego.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: