• -5%

Mardom Decor MDB210F Listwa sufitowa

159,37 zł 151,41 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 151.41 zł

Opis produktu

Gięta listwa sufitowa Mardom Decor MDB210 Flex, dzięki swojej lekkości jest niezwykle łatwa w montażu nawet w przypadku krzywizn ścian jak łuki. Dzięki niespotykanemu wzornictwu doskonale sprawdza się w różnych aranżacjach wnętrz, ukrywając mankamenty znajdujące się przy suficie, w tym nieestetyczne zakończenia taper. Listwa Mardom MDB210F jest lekka i łatwa w montażu. Dodatkowo jest wytrzymała, odporna na uszkodzenia, a także wilgoć.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Wysokość (cm)
  5.1
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  4.8
 • Symbol
  MDB210F
 • Kolekcja
  Prestige
 • Powłoka
  Do pokrycia podkładem i farbą
 • Materiał
  Poliuretan
 • Gatunek
  Listwa elastyczna
 • Zalecany klej
  Mardom Decor fix montażowy oraz klej do łączeń Mardom Decor fix elastyczny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa sufitowa gięta Mardom Decor MDB210 Flex

Listwa sufitowa w wersji flex to specyficzny typ listwy ozdobnej, który cechuje się ogromną elastycznością, co umożliwia użycie jej nawet w przypadku, gdy mamy nierówne ściany, w tym łuki. Jest to zatem listwa ozdobna, która bezproblemowo wygnie się do każdej ściany.

Elastyczne listwy sufitowe flex, tak jak ich klasyczne modele, ich zadaniem jest harmonizować pomieszczenie oraz dodawać mu elegancji. Po zainstalowaniu ich w stylizacji wnętrza możemy cieszyć się doskonałym wykończeniem, a aranżacja zyskuje ekskluzywny styl i oryginalny charakter.

Listwa sufitowa Mardom Decor MDB210 Flex to giętka listwa dekoracyjna do trudnych zadań

Listwa sufitowa MDB210 Flex Mardom Decor to gięta listwa dekoracyjna, której celem jest dekoracja pomieszczenia, w którym znajdują się trudne ściany jak łuki. Ponadto, może ona również zasłonić niezbyt atrakcyjne dla oka zakończenia tapety, jak i również nierówności malowania znajdujące się na styku ścian i sufitu. Dekoracyjna gięta listwa sufitowa Mardom Decor MDB210 Flex o prostym oraz uniwersalnym zdobieniom doskonale zaprezentuje się w różnego typu pomieszczeniach zarówno modernistycznych, jak i tradycyjnych.

Listwa sufitowa MDB210 Flex Mardom Decor to akcent, który podkreśli stylizację każdego pomieszczenia

Prezentowana w naszym sklepie internetowym www.maszwnetrze.pl listwa sufitowa Mardom Decor MDB210 Flex to element dekoracyjnej sztukaterii, podkreślający charakter dowolnego wnętrza, określając jego wyraz. Będzie to więc doskonałe rozwiązanie, by ekspresowo, prosto oraz bez większego nakładu pieniędzy odmienić coś w swoim domu.

Za sprawą technologii wykorzystanej w czasie produkcji dekoracyjnej giętej listwy sufitowej Mardom Decor, a także użytym odpowiednio dobranym materiałom nasz produkt zyskuje gwarancję niezmienności wyglądu przez długi czas po montażu. Stanie się więc wyjątkowym akcentem, idealnie wyglądającym na styku sufitu i ścian, jak i również przykuwającym wzrok gości przez bardzo długi czas. Ponadto wysokiej jakości wykonanie z precyzją o każdy najmniejszy szczegół, jak i również posiadane właściwości sprawiają, że giętka sufitowa listwa Mardom Decor MDB210 Flex jest ponadczasowym elementem sztukateryjnym, spełniającym wszelkie wymagania naszych klientów pod względem wizualnym, wytrzymałościowym, jak i praktycznym.

MDB210 Flex Mardom Decor o perfekcyjnym wyglądzie oraz wysokiej trwałości

Listwa sufitowa MDB210 Flex Mardom Decor została wyprodukowana z najwyższej jakości tworzyw. Nieskazitelny design oraz wysoka odporność sprawiają, że elastyczna listwa MDB210 Flex Mardom doskonale zaprezentuje się w kadej aranżacji, łącząc ściany z sufitem w jedną wspólną całość .

MDB210 Flex Mardom Decor dzięki właściwemu zabezpieczeniu użytych do produkcji materiałów jest odporna zarówno na działanie wilgoci, jak i na uderzenia. Pozwala to na zamontowanie jej w wymagających wnętrzach jak łazienki i kuchnie. Ponadto zaletą trwałośći listwy dekoracyjnej na działanie wilgoci jest możliwość jej regularnego czyszczenia, umożliwiającego doprowadzanie wyglądu gętej listwy sufitowej MDB210 Flex Mardom Decor do stanu z dnia zakupu w każdym momencie.

Ważne jest to, że giętka listwa sufitowa MDB210 Flex Mardom Decor jest przygotowana do pomalowania dowolną farbą, która nie zawiera rozpuszczalników. Daje to możliwość doboru farby tak, by ostatecznie elastyczna listwa sufitowa Mardom Decor MDB210 Flex pasowała albo kontrastowała z pozostałymi aspektami aranżowanego pomieszczenia.

Gięta listwa sufitowa Mardom Decor MDB210 Flex to niezwykła prostota montażu

Giętka sufitowa listwa Mardom Decor MDB210 Flex jest stworzona z niesamowicie lekkich materiałów, co zdecydowanie ułatwia jej montaż. Co więcej, wykorzystując kleje montażowe Mardom Decor FIX EXTRA oraz Mardom Decor FIX PRO do łączeń znajdujące się w naszej ofercie na www.maszwnetrze.pl, w mgnieniu oka można wyróżnić dowolne pomieszczenie.

Profesjonalne doradztwo przy doborze listew elastycznych

Zakup właściwej listwy elastycznej może sprawiać problemy osobom, które niekoniecznie dobrze czują się w dziedzinie projektowania pomieszczeń, dlatego też zapraszamy Państwa do kontaktu. Nasze wieloletnie doświadczenie i wiedza o produktach pozwoli odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące listew giętkich, w tym listwa sufitowa Mardom Decor MDB210 Flex, ich specyfikacji, a także sposobu mocowania .

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listew sufitowych Mardom Decor

Montaż listew w narożnikach wewnętrznych

Montaż listew w narożnikach zewnętrznych

Maskowanie łączeń listew

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: