• -8%

Creativa R-15 Rozeta

308,27 zł 283,61 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 283.61 zł

Opis produktu

Ozdobna rozeta sufitowa Creativa R-15 to unikalny element dekoracyjny, który nadaje elegancji i wyrafinowania każdemu pomieszczeniu. Niezależnie od charakteru wnętrza, czy to klasyczne czy nowoczesne, rozeta ta stanowi honorowe uzupełnienie przestrzeni, podkreślając centralny punkt oświetleniowy, tak jak żyrandol.

Nasza ekskluzywna rozeta Creativa R-15 oferuje niepowtarzalny wzór, który wnosi oryginalność do pomieszczenia, sprawiając, że staje się ono wyjątkowe wśród innych aranżacji. Zaprojektowana z myślą o stylu klasycznym, ale równie dobrze pasuje do nowoczesnych wnętrz, stanowi uniwersalny element dekoracyjny.

Opis

 • Wysokość (cm)
  6.5
 • Długość (cm)
  Ø 69
 • Symbol
  R-15
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej Creativa C300
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Rozeta sufitowa Creativa R-15

Rozeta sufitowa Creativa R-15 to dekoracyjny element sztukaterii, który doskonale pełni rolę podstawy pod żyrandol, nadając wnętrzu wyjątkową elegancję. Wykonana z trwałych, wodoodpornych i niepalnych materiałów o wysokim standardzie, ta ornamentowa rozeta charakteryzuje się niezwykłą jakością detali. Prosta w montażu, rozeta Creativa R-15 została przygotowana do łatwego pomalowania farbami wodnymi, co pozwala na dostosowanie jej do indywidualnych preferencji stylistycznych pomieszczenia.

Ekskluzywna rozeta sufitowa

Podczas produkcji tej dekoracyjnej rozety sufitowej zastosowano nowoczesne rozwiązania technologiczne, które gwarantują długotrwałą jakość i zachowanie estetycznego wyglądu na wiele lat. Materiały najwyższej jakości, użyte do produkcji rozety Creativa R-15, zapewniają trwałość, odporność na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne.

Nasza ozdobna rozeta jest gotowa do pomalowania, co pozwala na łatwe dostosowanie jej do kolorystyki wnętrza. Specjalna powłoka chroniąca produkt przed wilgocią umożliwia montaż nawet w trudnych warunkach, takich jak kuchnia czy łazienka. Dodatkowo, pokrywając rozetę farbą niezawierającą rozpuszczalników, zapewnia się dodatkową ochronę, co wydłuża jej żywotność.

Rozeta Creativa R-15 to najwyższa jakość

Montaż rozety Creativa R-15 jest niezwykle łatwy, a kleje do montażu CREATIVA by Cezar C300 ułatwiają i przyspieszają ten proces. Możliwość personalizacji kolorystycznej rozety pozwala na stworzenie wyrazistego akcentu, który wprowadzi unikalny charakter do każdego wnętrza.

Rozeta gotowa do pomalowania!

Dzięki możliwości pokrycia rozety sufitowej Creativa R-15 dowolnym kolorem, dopasowanie jej do wnętrza staje się niezwykle proste. Wystarczy wtopić rozetę w tło lub też wyeksponować za pomocą kontrastu, tworząc tym samym wyrazisty akcent. Należy jednak pamiętać, że farba, którą będą państwo chcieli pokryć produkt nie może zawierać rozpuszczalników. Polecamy więc farby lateksowe, akrylowe i silikonowe.

Fachowa pomoc przy zakupie rozety

Nasi specjaliści są gotowi służyć fachową pomocą w procesie zakupu rozety sufitowej. Jeśli masz pytania dotyczące specyfikacji, montażu czy właściwości produktu, skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub za pomocą e-maila.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

14 innych produktów w tej samej kategorii: