• -8%

Creativa R-23 Rozeta

170,18 zł 156,56 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 156.56 zł

Opis produktu

Rozeta sufitowa Creativa R-23 to wyjątkowy element dekoracyjny, który doda elegancji i oryginalności każdemu pomieszczeniu. Rozety pełnią funkcję zdobniczą, wnosząc do wnętrza unikalny charakter i podkreślając aranżacyjny wykwint.

Ozdobna rozeta Creativa R-23 została zaprojektowana z myślą o uwydatnianiu żyrandola w ekskluzywny sposób, łamiąc monotonię sufitu. Jej wyjątkowy design sprawia, że doskonale komponuje się z różnymi stylami aranżacyjnymi, nadając pomieszczeniu subtelnego luksusu.

Opis

 • Wysokość (cm)
  3.6
 • Długość (cm)
  Ø 51
 • Symbol
  R-23
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej Creativa C300
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Rozeta sufitowa Creativa R-23

Rozeta Creativa R-23 wyróżnia się niepowtarzalnym wzorem, który łączy w sobie klasyczne elementy ornamentowe z nowoczesną formą. Dzięki temu produkt doskonale komponuje się zarówno z wnętrzami utrzymanymi w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym. Wprowadza ona do pomieszczenia niepowtarzalny klimat, łamiąc monotonię sufitu.

Ekskluzywna rozeta sufitowa

Podczas produkcji zastosowano nowoczesne rozwiązania technologiczne, co gwarantuje długotrwałą trwałość i niezmieniony wygląd ozdobnej rozety. Materiały użyte do produkcji są wysokiej jakości, odporne na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne. Specjalna powłoka zabezpieczająca produkt przed wilgocią umożliwia montaż w różnych pomieszczeniach, włącznie z kuchnią czy łazienką.

Rozeta Creativa R-23 to najwyższa jakość

Ozdobna rozeta sufitowa Creativa R-23 to wyjątkowy element dekoracyjny, który nadaje elegancji i wyjątkowego charakteru każdemu wnętrzu. Rozety sufitowe są nie tylko praktycznym elementem podtrzymującym oświetlenie, ale również pełnią funkcję dekoracyjną, wnosząc do pomieszczenia subtelny akcent artystyczny.

Montaż rozety jest prosty, a zastosowanie klejów do montażu CREATIVA by Cezar C300 ułatwia i przyspiesza proces. Wytrzymałość materiału sprawia, że rozeta jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, gwarantując długotrwałą satysfakcję z jej użytkowania.

Rozeta gotowa do pomalowania!

Produkt wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, które są wodoodporne i niepalne, co sprawia, że rozeta utrzymuje swój pierwotny wygląd i trwałość przez długi czas. Specjalnie dobrane tworzywo gwarantuje również łatwość montażu, co sprawia, że każdy może cieszyć się efektem dekoracyjnym bez konieczności skomplikowanych prac.

Rozeta sufitowa Creativa R-23 jest gotowa do pomalowania, co daje dużą swobodę w dostosowaniu jej do kolorystyki pomieszczenia. Można użyć farb wodnych, co pozwala na harmonijne wkomponowanie dekoracji w aranżację wnętrza. Proces pomalowania rozety można przeprowadzić samodzielnie, dostosowując ją do indywidualnych preferencji estetycznych.

Fachowa pomoc przy zakupie rozety

Zakup właściwej rozety sufitowej często bywa związany z wieloma trudnymi pytaniami. Jeśli więc w Twojej głowie pojawiają się takowe, to skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub e-mailową. Nasze doświadczenie, a także zdobyta przez lata wiedza na temat sztukaterii dekoracyjnej pozwala nam fachowo odpowiedzieć na każde pytanie związane ze specyfikacją, właściwościami produktu czy też jego montażem, w tym rozety Creativa R-23.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

14 innych produktów w tej samej kategorii: