• -8%

Creativa R-03 Rozeta

203,96 zł 187,64 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 187.64 zł

Opis produktu

Rozeta sufitowa Creativa R-03 to wyjątkowa dekoracja o wysokiej jakości, charakteryzująca się niezwykłym kształtem. Stanowi elegancką sztukaterię, przeznaczoną do umieszczenia na suficie. Jej piękne ornamenty dodają aranżacji wnętrza wyrafinowanego uroku i klasy, doskonale podkreślając obecność żyrandola. Widowiskowa rozeta Creativa R-03 pełni rolę wyszukanego elementu dekoracyjnego, pasującego do różnorodnych stylów aranżacyjnych.

Opis

 • Wysokość (cm)
  4
 • Długość (cm)
  77.5
 • Szerokość (cm)
  51
 • Symbol
  R-03
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej Creativa C300
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Rozeta sufitowa Creativa R-03

Elementy dekoracyjne, znane jako rozety, w wyjątkowo efektowny sposób ozdabiają sufit. Bez wątpienia tego rodzaju sztukateria dodaje elegancji i klasy każdemu pomieszczeniu. Często rozety są projektowane w celu podkreślenia żyrandola.

Zarówno w pomieszczeniach o majestatycznym charakterze, jak i w nowoczesnych aranżacjach, rozety znajdują swoje zaszczytne miejsce, uzupełniając i harmonizując przestrzeń. Często pełnią rolę elementu, który dopełnia stworzoną kompozycję ściennej.

Architekci i projektanci wnętrz są zgodni co do funkcji rozet – nadają one wnętrzu wyjątkowego charakteru i dodają ścianom trójwymiarowości. Wygodną cechą jest również to, że nasze rozety są gotowe do pomalowania, co oznacza, że mogą stanowić interesujący akcent kolorystyczny, podkreślający styl wnętrza.

Ekskluzywna rozeta sufitowa

Unikalny wzór dekoracyjnej rozety sufitowej Creativa R-03, dostępnej w naszym sklepie internetowym www.maszwnetrze.pl, stanowi niepowtarzalną propozycję. Po zamontowaniu tej ozdobnej rozety w pomieszczeniu, możemy delektować się oryginalnością, która wyróżni nasze wnętrze spośród innych, zwyczajnych aranżacji. Creativa R-03 to rozeta dekoracyjna o wyjątkowo efektownej formie.

Idealnie pasująca do pomieszczeń nawiązujących do klasycznego stylu, charakteryzującego się harmonią. Nie oznacza to jednak, że miłośnicy nowatorskich i nowoczesnych koncepcji nie mogą dostosować tej rozety do swojej własnej aranżacji. Wręcz przeciwnie! Zachęcamy do wykorzystania ozdobnej rozety Creativa R-03 jako fascynującego tła dla lampy.

Rozeta Creativa R-03 to najwyższa jakość

Podczas produkcji tej dekoracyjnej rozety sufitowej zastosowano najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, co pozwala produktowi utrzymać swój wygląd i funkcjonalność przez wiele lat. Staranność w dbaniu o najdrobniejsze detale oraz imponujący design sprawią, że każde wnętrze zyska na atmosferze i będzie dostarczać satysfakcję domownikom i ich gościom.

Produkt, dostępny w ofercie naszego sklepu www.maszwnetrze.pl, charakteryzuje się specjalną powłoką, chroniącą go przed wilgocią. To umożliwia instalację rozety nawet w miejscach narażonych na duże ilości wilgoci, takich jak kuchnia czy łazienka. Dodatkowo, pokrycie rozety R-03 farbą o niskiej zawartości rozpuszczalników dodatkowo wzmacnia jej ochronę. Taki sposób zabezpieczenia dekoracyjnej rozety sufitowej przyczynia się do przedłużenia jej trwałości o kilka lat, ułatwiając również ewentualne czyszczenie.

Wykorzystanie wysokiej jakości tworzyw gwarantuje, że rozeta jest odporna na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Dzięki wytrzymałemu materiałowi klasyczna rozeta sufitowa Creativa R-03 nie ulegnie uszkodzeniom podczas montażu na suficie, a także zabezpiecza przed przypadkowymi uderzeniami.

Rozeta gotowa do pomalowania!

Dzięki możliwości indywidualnego pokrycia rozety sufitowej Creativa R-03 dowolnym kolorem, dostosowanie jej do wnętrza staje się wyjątkowo łatwe. Można ją subtelnie wkomponować w tło lub też wyeksponować poprzez zastosowanie kontrastu, tworząc w ten sposób wyrazisty akcent. Warto jednak pamiętać, że farba używana do pokrycia produktu nie powinna zawierać rozpuszczalników. Zalecamy korzystanie z farb lateksowych, akrylowych lub silikonowych.

Fachowa pomoc przy zakupie rozety

Jeśli zakup odpowiedniej rozety sufitowej budzi w Tobie wiele trudnych pytań, nie wahaj się skontaktować z nami telefonicznie lub drogą e-mailową. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz zgromadzonej w ciągu lat wiedzy na temat sztukaterii dekoracyjnej, jesteśmy gotowi fachowo odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące specyfikacji, cech produktu czy też jego montażu, w tym rozety Creativa R-03.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

15 innych produktów w tej samej kategorii: