• -8%

Creativa R-21 Rozeta

202,59 zł 186,39 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 186.39 zł

Opis produktu

Oryginalność rozety Creativa R-21 spowodowana jest jej niezwykły designem, który łączy w sobie klasyczne elementy ornamentowe w nowoczesnej formie.

Przy produkcji tej dekoracyjnej rozety sufitowej zastosowano najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, co gwarantuje długotrwałą jakość i trwałość produktu. Materiały użyte do produkcji są wysokiej jakości, co sprawia, że rozeta jest odporna na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne. Specjalna powłoka chroni ją przed wilgocią, umożliwiając montaż nawet w kuchni czy łazience. Dodatkowo, możliwość pokrycia rozety farbą pozwala na dostosowanie jej do indywidualnych preferencji kolorystycznych.

Opis

 • Wysokość (cm)
  8.2
 • Długość (cm)
  Ø 60
 • Symbol
  R-21
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej Creativa C300
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Rozeta sufitowa Creativa R-21

Rozeta sufitowa Creativa R-21 to wyjątkowy element dekoracyjny, który wyróżnia się niezwykłym designem. Połączenie klasycznych elementów ornamentowych w nowoczesnej formie sprawia, że ta rozeta doskonale komponuje się zarówno z stylizowanymi, klasycznymi wnętrzami, jak i nowoczesnymi aranżacjami.

Prezentowany produkt został stworzony z zastosowaniem trwałych, niepalnych materiałów o właściwościach wodoodpornych. Dzięki temu rozeta Creativa R-21 nie tylko zachwyca swoim wyglądem, ale także cechuje się wysoką trwałością. Możliwość montażu w różnych typach wnętrz sprawia, że jest to uniwersalny element dekoracyjny, który może znaleźć zastosowanie w różnorodnych przestrzeniach.

Ekskluzywna rozeta sufitowa

Podobnie jak inne produkty z serii Creativa, rozeta R-21 charakteryzuje się wysoką jakością wykonania. Dbając o detale i imponujący design, producent zapewnia, że każde wnętrze zyska na klimacie i elegancji dzięki tej dekoracyjnej rozecie.

Rozeta sufitowa Creativa R-21 to wyjątkowy element dekoracyjny, który wnosi niepowtarzalny urok do wnętrza. Rozety to elementy, które zdobią sufit w niezwykle efektowny sposób, dodając elegancji i klasy każdemu pomieszczeniu. Zarówno w majestatycznych, klasycznych wnętrzach, jak i nowoczesnych aranżacjach, rozeta Creativa R-21 znajduje swoje zastosowanie, harmonizując przestrzeń i nadając jej wyjątkowy charakter.

Rozeta Creativa R-21 to najwyższa jakość

Wysokiej jakości materiały wykorzystane podczas produkcji ozdobnej rozety sufitowej Creativa R-21 zapewniają trwałość, odporność na wilgoć oraz na uszkodzenia mechaniczne, w wyniku czego dekoracja ta zachowa swoje właściwości wizualne i jakościowe przez wiele lat.

Ozdobna rozeta Creativa R-21 wyróżnia się niepowtarzalnym wzorem, który łączy w sobie klasyczne elementy ornamentowe w nowoczesnej formie. To sprawia, że rozeta ta doskonale sprawdza się w różnych stylach aranżacyjnych, dodając oryginalności pomieszczeniu.

Rozeta gotowa do pomalowania!

Rozeta jest gotowa do pomalowania, co daje możliwość dostosowania jej do konkretnych preferencji kolorystycznych danego wnętrza. Jest to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą stworzyć spersonalizowany akcent, nadając sufitowi oryginalny charakter.

Montaż rozety jest łatwy, a dzięki zastosowaniu klejów do montażu CREATIVA by Cezar C300, proces instalacji jest jeszcze bardziej ułatwiony. Lekkość materiałów sprawia, że praca z rozetą jest przyjemna i dostępna nawet dla osób bez doświadczenia w tego rodzaju pracach.

Fachowa pomoc przy zakupie rozety

W razie dodatkowych pytań lub potrzeby fachowej pomocy przy zakupie rozety sufitowej Creativa R-21, skontaktuj się z obsługą klienta pod numerem telefonu 609 142 576 lub drogą mailową na adres biuro@maszwnetrze.pl. Jesteśmy dostępni, aby pomóc i udzielić kompleksowej informacji na temat naszych produktów. Ożyw wnętrze i nadaj mu wyjątkowy charakter dzięki dekoracyjnej rozecie sufitowej Creativa R-21.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

14 innych produktów w tej samej kategorii: