Dunin BBP-081 Listwa przypodłogowa

55,28 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 55.28 zł

Opis produktu

Dunin BBP-081 listwy przypodłogowe łączą w sobie funkcjonalność i walory dekoracyjne, doskonale współgrając z wystrojem wnętrza i podkreślając jego charakter. Pełnią one istotną rolę w ochronie kabli, przewodów elektrycznych oraz w ukrywaniu szczelin dylatacyjnych, co jest szczególnie ważne w przypadku montażu paneli lub parkietu.

Opis

 • Wysokość (cm)
  8
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  1.2
 • Symbol
  BBP-081
 • Powłoka
  Poprawiająca przyczepność farby
 • Materiał
  Polistyren
 • Zalecany klej
  WS FIXER
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwy przypodłogowe Dunin BBP-081

Listwa przypodłogowa Dunin BBP-081 to innowacyjny element wykończenia wykonany z wyjątkowo trwałego materiału POLYSTAR, przeznaczony do zastosowań wewnątrz pomieszczeń. Jej cechy wyróżniają się łatwością montażu, umożliwiając klejenie, spoinowanie i malowanie farbami do wnętrz z dużą wygodą.

Listwa charakteryzuje się idealnie gładką powierzchnią o równych krawędziach. Jest wyjątkowo trwała, nie ulegając pęknięciom, co ułatwia samodzielny montaż, a także pozwala na dyskretne przeprowadzanie przewodów elektrycznych, nie prowadząc do nadmiernej suchości pomieszczeń, rozsychania się, pylenia ani kruszenia z upływem czasu.

Dunin BBP-081

Listwy przypodłogowe Dunin BBP-081 to praktyczne i estetyczne elementy wykończenia wykonane z wytrzymałego materiału o nazwie POLYSTAR, które charakteryzują się łatwym procesem montażu. W razie potrzeby można je łatwo przyciąć, korzystając z powszechnie dostępnych narzędzi ręcznych, a do ich przymocowania zaleca się użycie kleju WS FIXER lub WS MDFIX, dostosowując wybór do konkretnego typu listwy.

Po montażu można skutecznie połączyć te elementy, wykorzystując spoiny WS JOINER, WS FIBER FILLER lub WS AQUA JOINER, w zależności od poziomu wilgotności w danym pomieszczeniu. Po odpowiednim przygotowaniu powierzchni, istnieje możliwość pomalowania listew farbami przeznaczonymi do malowania wnętrz. Listwy są łatwe w pielęgnacji i nie wymagają dodatkowego zabezpieczania.

Dunin montaż listwy przypodłogowej

Niezwykle łatwy montaż tych listew pozwala na skuteczne zabezpieczenie ścian przed potencjalnymi uszkodzeniami mechanicznymi oraz na wyrównanie nierówności między ścianą a podłogą. Propozycja BBP-061 wpisuje się w estetykę podłogi, jednocześnie sprawnie maskując wszelkie przewody, co sprawia, że są one idealnym wyborem do różnych wnętrz, nadając im unikalny charakter.

Dekoracja na całe życie

Montaż tych listew jest niezwykle prosty, a produkt sam w sobie jest łatwy w pielęgnacji i nie wchłania wilgoci. Przed malowaniem zaleca się dokładne przestrzeganie zaleceń producenta oraz dopasowanie rodzaju kleju, fugi i metody malowania do konkretnych elementów i warunków panujących w danym pomieszczeniu.

16 innych produktów w tej samej kategorii:

DD4 130

26,02 zł za szt. brutto
Wyjątkowe mozaiki szklane DD4 130 od DUNIN z kolekcji GLASS MIX. Te cudo...