MDD314.jpg

Nowoczesne wnętrze - trendy i inspiracje 2023 od czołowych producentów

Wiodącym współcześnie trendem w modzie architektonicznej są minimalizm i prostota. Praktyczne i funkcjonalne rozwiązania sztukateryjne doskonale sprawdzają się w nowoczesnych wnętrzach, w których główną rolę odgrywa harmonia aranżacji i innowacyjny styl. Sztukateria w nowoczesnym wnętrzu jest zatem niezbędna - za pomocą tych niepozornych dekoracji w kilka chwil odmienisz charakter swojego mieszkania, podkreślając jego oryginalność.

Dostępne na stronie maszwnetrze.pl produkty zostały stworzone starannie przez prawdziwych specjalistów z dziedziny wykończeń. Zastanawiasz się, jak stworzyć nowoczesne wnętrze z marzeń? Poznaj propozycje naszych czołowych producentów sztukaterii: NMC, Creativa, Orac Decor, Europlast.

Listwy wykończeniowe

Dekoracyjne listwy wykończeniowe to podstawowa sztukateria w nowoczesnym wnętrzu. Element ten jest bardzo praktyczny i uniwersalny.  Listwy wykończeniowe możemy podzielić na kilka rodzajów, w zależności od ich przeznaczenia.

Najpopularniejszymi są listwy przypodłogowe, które nie tylko wzbogacają aranżację pomieszczenia, ale również ukrywają wszelkie niedoskonałości na styku ścian i podłogi. Listwa przypodłogowa pozwoli Ci ukryć rzucające się w oczy szczeliny dylatacyjne lub wystające okablowanie. Delikatne listwy przypodłogowe, takie jak Europlast 1.53.101 lub NMC FB1, doskonale uzupełnią surowe, nowoczesne wnętrza. 

Trendy 2024 wskazują na to, że wśród dekoracji wykończeniowych dalej królują listwy sufitowe, które doskonale podkreślą estetykę wnętrza, nadając mu oryginalnego charakteru. Bardziej ekstrawaganckie modele, do których należą Orac Decor C201 i Creativa LGG-09, nadadzą luksusowego charakteru pomieszczeniom, którym brakuje splendoru.

Nowoczesne wnętrza wyróżnia niekonwencjonalność oraz innowacja, dlatego nierzadko spotkać można listwy oświetleniowe. Magiczny charakter w pomieszczeniu uzyskać możesz za pomocą przykuwającej wzrok dekoracji. Decydując się na Creativa LOC-04 lub Orac Decor C381, dajesz sobie szansę na zasmakowanie luksusu w niedrogiej cenie.

Funkcją, którą pełni oświetleniowa listwa sufitowa, jest także ochrona ścian. Większość produktów z maszwnetrze.pl wyróżnia bardzo duża odporność na wgniecenia, uderzenia czy wilgoć, dlatego nasze listwy wykończeniowe to inwestycja na lata.

Trendy i inspiracje - sztukateria 2024

Sztukateria w nowoczesnym wnętrzu nie kończy się na listwach wykończeniowych. Dużą popularnością cieszą się także mniej oczywiste dekoracje ścienne, do których należą m.in. rozety, narożniki czy listwy ścienne. Wśród naszych produktów znajdują się wysokiej jakości elementy wykończeniowe, które pomogą Ci stworzyć nowoczesne wnętrze z marzeń.

Rozeta NMC Arstyl CS5 to element dekoracyjny, który można zamontować na suficie lub na ścianie, jej nowoczesny design i niebanalny wygląd uatrakcyjni wnętrze każdego pomieszczenia. Ścienna listwa Europlast 1.51.371 to elegancki element wykończeniowy wnętrza, który umożliwi zaprojektowanie nadzwyczajne kompozycje ścienne. Narożnik ozdobny Creativa LNG-02-1 stanowi niezwykle miły akcent dla oka, który doda szyku każdej stylizacji.

Nowoczesne wnętrze - jakie dekoracje?

Chcesz stworzyć nowoczesne wnętrze, ale nie wiesz, od czego zacząć? Na maszwnetrze.pl znajdziesz bogatą ofertę najwyższej jakości produktów sztukateryjnych, które pozwolą Ci samodzielnie wykończyć Twoje mieszkanie - bez konieczności wynajmowania kosztownej ekipy remontowej! Wśród oferowanych przez nas dekoracji znajdziecie najlepsze modele marki NMC, Creativa, Orac Decor czy Europlast, a także szczegółowy opis specyfiki i procesu montażu poszczególnych produktów. Pozwól sobie na szczyptę luksusu i zainwestuj w najlepszą sztukaterię!