• -8%

Creativa LOC-04 Listwa oświetleniowa

197,94 zł 182,11 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 182.11 zł

Opis produktu

Zjawiskowe listwy do oświetleń, czyli Creativa LOC-04. Stanowią one ekskluzywne wykończenie każdego pomieszczenia. Gra świtała zapewnia wnętrzu niepowtarzalny klimat, a łatwość montażu listew pozwala na szybkie uzyskanie wymarzonych efektów. Listwy oświetleniowe do ścian i sufitów to interesująca alternatywa dla ukrycia ubytków ściennych. Nadto, listwy są bardzo, twarde oraz odporne na uszkodzenia. Creativa LOC-04 nadaje aranżacji wspaniały i finezyjny szyk.

Jeśli do produktu ma być zastosowane światło LED niezbędne będzie wyklejenie listwy TAŚMĄ ALUMINIOWA CREATIVA DO LISTEW KARNISZOWYCH

Opis

 • Wysokość (cm)
  10.8
 • Długość (cm)
  244
 • Szerokość (cm)
  10.6
 • Symbol
  LOC-04
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polistyren
 • Zalecany klej
  klej CREATIVA montażowy Expert i klej do łączeń C310
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa oświetleniowa Creativa LOC-04

Ważnym elementem podczas remontu mieszkania jest odpowiednie jego wykończenie. Do zakrycia defektów jak na przykład pęknięcia, ubytki czy łączenia tapet na styku ścian i sufitu, które swoją drogą znacznie zaburzają estetykę aranżacji, wykorzystywane są listwy wykończeniowe. Jeśli należą Państwo do grona Klientów, którzy pragną unowocześnić nieco końcowy efekt zmian wnętrza mieszkalnego, zachęcamy do zakupu dość specyficznego, a zarazem nadzwyczaj oryginalnego, rodzaju listew, czyli wykończeniowych listew oświetleniowych.

Listwy oświetleniowe będą nie tylko wspaniałym elementem maskującym wszelkie niedoskonałości, ale dodadzą także niespotykanego uroku i elegancji każdemu pomieszczeniu. Co istotne, takie listwy oświetleniowe współpracują ze światłem, na przykład ledowym. Efekt po ich zainstalowaniu przekroczy najśmielsze oczekiwania każdego Klienta. Dzięki dekoracyjnej listwie oświetleniowej Creativa LOC-04 mają Państwo szansę stworzyć magiczny, ale i ekskluzywny klimat w danym pokoju. Za pomocą umiejętnego stosowania tego typu sztukaterii ozdobnej można w kilka chwil zmienić proporcje każdego wnętrza, wydłużyć je optycznie i podnieść sufit.

Oświetleniowa listwa z linii Creativa LOC-04, którą świadczymy Państwu w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl, jest produktem o wielorakim zastosowaniu. Dzięki temu, iż doskonale współgra ze światłem, stworzy idealny klimat każdej stylizacji. W ciągu dnia zasłoni wszelkiego rodzaju niedoskonałości na łączeniu ściany z podłogą, natomiast wieczorami zbuduje magiczny klimat.

Stan użytkowości oświetleniowej listwy dekoracyjnej Creativa jest zapewniony dzięki wykorzystanym do produkcji najwyższej jakości materiałom w dbałości o każdy najdrobniejszy szczegół. Listwa dekoracyjna będzie więc ozdobą, która doda elegancji i ekskluzywności, zdefiniuje charakter wnętrza, a także zaprowadzi w nim harmonię. Nawet najbardziej wymagający goście, jak i domownicy nie będą mogli oderwać wzroku od naszego produktu.

Creativa LOC-04

Oświetleniowa listwa dekoracyjna Creativa LOC-04 została wykonana z materiałów niezwykle odpornych na czynniki zewnętrzne. Dbałość o każdy detal podczas produkcji daje gwarancję długotrwałego użytkowania. Z całą pewnością nasz produkt spełni oczekiwania wizualne, funkcjonalne, a także jakościowe nawet najbardziej wymagających klientów. Kształt oraz piękne zdobienia dekoracyjnej listwy oświetleniowej Creativa LOC-04 sprawiają, że jest to element doskonale prezentujący się na styku ścian i sufitu w aranżacjach nowoczesnych, jak i stylizowanych.

Listwa oświetleniowa Creativa LOC-04 została zabezpieczona powłoką (gruntem), która uodparnia ją na uszkodzenia i wilgoć, dzięki czemu można zamontować ją niemal w każdym pomieszczeniu, minimalizując ryzyko powstania ewentualnych wgnieceń podczas montażu. Ponadto ozdobna listwa wykończeniowa z naszej oferty jest gotowa do pokrycia niezawierającą rozpuszczalników wybraną farbą, np. lateksową, akrylową lub też silikonową. Dzięki temu można dowolnie dopasować jej barwę do kolorystyki wnętrza, w której ma się znajdować. Możliwość zmiany koloru listwy LOC-04 pozwala także na stworzenie z niej charakterystycznego akcentu na styku ścian i sufitu. Poza tym, malowanie listew dekoracyjnych zabezpieczy je przed uszkodzeniami mechanicznymi i ułatwi czyszczenie.

Listwa Creativa LOC-04 i jej prosty montaż

Ozdobna listwa oświetleniowa Creativa LOC-04 jest wyprodukowana z lekkich materiałów, co zdecydowanie ułatwia jej montaż, szczególnie przy użyciu dostępnego w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl kleju montażowego jak Creativa by Cezar C300, a także kleju do łączeń Creativa by Cezar C310. Dzięki takim firmowym klejom w szybki i łatwy sposób zamontujesz listwę oświetleniową w swoim wnętrzu bez konieczności wynajmowania ekipy remontowej, często pobierającej wysokie opłaty.

Fachowa pomoc przy zakupie listew oświetleniowych

Zazwyczaj wybór, jak i zakup dekoracyjnych listew oświetleniowych łączy się z ogromnym nakładem pytań, czy wątpliwości. Nasza kadra pracownicza jest w gotowości, by wyjaśnić każdą kwestię związaną z zakupem, wyborem czy montażem wspomnianego modelu wykończeniowej listwy oświetleniowej Creativa LOC-04, bądź innego produktu z naszej strony www.maszwnetrze.pl. Gwarantujemy odpowiedź na pytania dotyczące specyfikacji i funkcjonalności listew, a także przebiegu ich produkcji i sposobu właściwego użytkowania, by móc cieszyć się produktem przez wiele lat. Zapraszamy więc do kontaktu drogą mailową lub telefoniczną.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

6 innych produktów w tej samej kategorii: