• -8%

Creativa LOC-04 Listwa oświetleniowa

211,80 zł 194,85 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 194.85 zł

Opis produktu

Listwy oświetleniowe Creativa LOC-04 to niezwykle efektowny sposób na urozmaicenie każdego pomieszczenia, stanowiąc ekskluzywne wykończenie. Ich unikalny design oraz zdolność do tworzenia fascynującej gry światła nadają wnętrzu niepowtarzalny klimat, podkreślając jego wyjątkowość.

Dodatkowo, łatwość montażu listew pozwala szybko osiągnąć wymarzone efekty dekoracyjne. Listwy oświetleniowe Creativa LOC-04, przeznaczone do ścian i sufitów, stanowią fascynującą alternatywę do ukrywania ewentualnych ubytków w ścianach.

Jeśli do produktu ma być zastosowane światło LED niezbędne będzie wyklejenie listwy TAŚMĄ ALUMINIOWA CREATIVA DO LISTEW KARNISZOWYCH

Opis

 • Wysokość (cm)
  10.8
 • Długość (cm)
  244
 • Szerokość (cm)
  10.6
 • Symbol
  LOC-04
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polistyren
 • Zalecany klej
  klej CREATIVA montażowy Expert i klej do łączeń C310
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa oświetleniowa Creativa LOC-04

Listwy te wyróżniają się nie tylko estetyką, lecz także wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia. Ich twarda konstrukcja sprawia, że są trwałe i skutecznie chronią ściany przed wszelkimi potencjalnymi uszkodzeniami. Creativa LOC-04 doskonale nadaje aranżacji wnętrza wspaniały i finezyjny szyk, podnosząc estetykę pomieszczenia na wyższy poziom.

Listwy oświetleniowe Creativa LOC-04 będą nie tylko wspaniałym elementem maskującym wszelkie niedoskonałości, ale dodadzą także niespotykanego uroku i elegancji każdemu pomieszczeniu. Co istotne, takie listwy oświetleniowe współpracują ze światłem, na przykład ledowym. Za pomocą umiejętnego stosowania tego typu sztukaterii ozdobnej w postaci Creativa LOC-04 można w kilka chwil zmienić proporcje każdego wnętrza, wydłużyć je optycznie i podnieść sufit.

Creativa LOC-04

Stan użytkowości oświetleniowej listwy dekoracyjnej Creativa LOC-04 jest zapewniony dzięki wykorzystanym do produkcji najwyższej jakości materiałom w dbałości o każdy najdrobniejszy szczegół. Listwa dekoracyjna będzie więc ozdobą, która doda elegancji i ekskluzywności, zdefiniuje charakter wnętrza, a także zaprowadzi w nim harmonię. Nawet najbardziej wymagający goście, jak i domownicy nie będą mogli oderwać wzroku od naszego produktu.

Oświetleniowa listwa dekoracyjna Creativa LOC-04 została wykonana z materiałów niezwykle odpornych na czynniki zewnętrzne. Dbałość o każdy detal podczas produkcji daje gwarancję długotrwałego użytkowania. Z całą pewnością nasz produkt spełni oczekiwania wizualne, funkcjonalne, a także jakościowe nawet najbardziej wymagających klientów.

Listwa Creativa LOC-04 i jej prosty montaż

Prosty montaż listew ułatwiają wysokiej jakości kleje montażowe dostępne w sklepie www.maszwnetrze.pl, co umożliwia szybką instalację bez konieczności wynajmowania ekipy remontowej. Ozdobna listwa oświetleniowa Creativa LOC-04 jest wyprodukowana z lekkich materiałów, co zdecydowanie ułatwia jej montaż, szczególnie przy użyciu dostępnego w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl kleju montażowego jak Creativa Expert, a także kleju do łączeń Creativa by Cezar C310.

Fachowa pomoc przy zakupie listew oświetleniowych

Zazwyczaj wybór, jak i zakup dekoracyjnych listew oświetleniowych łączy się z ogromnym nakładem pytań, czy wątpliwości dotyczące również listwy Creativa LOC-04. Nasza kadra pracownicza jest w gotowości, by wyjaśnić każdą kwestię związaną z zakupem, wyborem czy montażem sztukaterii. Gwarantujemy odpowiedź na pytania dotyczące specyfikacji i funkcjonalności listew, a także przebiegu ich produkcji i sposobu właściwego użytkowania, by móc cieszyć się produktem przez wiele lat.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

6 innych produktów w tej samej kategorii: