• -8%

Creativa LNG-05 Listwa ścienna gładka

59,34 zł 54,59 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 54.59 zł

Opis produktu

Dystyngowana listwa ścienna LNG-05 marki Creativa stanie się wyjątkowym szczegółem aranżacji, za którego sprawą stworzysz na ścianie niezwykłe sztukaterie. Rewelacyjnie podkreśla styl aranżacji, dzięki swojemu wyjątkowemu wzornictwu. Jej odpowiednie zastosowanie może wydzielić użytkowe strefy w pokoju. Unikatowa listwa wykończeniowa Creativa LNG-05 wyróżnia się wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne, a także wilgoć. Jest bardzo lekka, prosta w zamontowaniu i gotowa do pomalowania.

Opis

 • Wysokość (cm)
  5.4
 • Długość (cm)
  240
 • Szerokość (cm)
  1.8
 • Symbol
  LNG-05
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej Creativa C300 i klej do łączeń Creativa C310
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa ścienna gładka Creativa LNG-05

Listwy ścienne są detalem ozdobnym, po który bardzo często sięgają dekoratorzy i projektanci pomieszczeń. Korzystają z tego rodzaju sztukaterii, by urozmaicić wygląd aranżacji i podkreślić efekt trójwymiarowości ścian. Dzięki nim można w prosty oraz ekspresowy sposób nadać danemu wnętrzu zupełnie niespotykanego oryginalnego charakteru. Ponadto, prezentowane listwy ścienne dopasują się zarówno do aranżacji w stylistyce eleganckiej, jak i nowoczesnej.

Listwa ścienna gładka Creativa LNG-05 jest produktem, oferowanym w naszym asortymencie dekoracyjnych listew. Tego rodzaju detale, bez względu na styl pomieszczenia, dostosują się do niego w sposób niezwykle harmonijny. Ten model ozdobi ściany, zakryje niedoskonałości, czy też końcówki tapety. Gładka listwa ścienna Creativa LNG-05 sprawi, że wnętrze, będzie przepięknie podkreślone, jak i również perfekcyjnie wykończone.

Dekoracyjna listwa ścienna LNG-05 Creativa dostępna w naszym sklepie internetowym www.maszwnetrze.pl będzie delikatnym akcentem sztukateryjnym, który podkreśli styl pomieszczenia, jak i nadającym ponadczasowego charakteru.

Wykorzystanie nowoczesnych procesów produkcyjnych i odpowiednich tworzyw przyczynia się do tego, że ozdobna listwa ścienna LNG-05 Creativa przez długi czas utrzymuje właściwości, jak i również design, by móc wprawiać w osłupienie wszystkich domowników, a także odwiedzających gości. Dodatkowo, na solidność produktu nie wywierają wpływu czynniki zewnętrzne. Gładka listwa ścienna Creativa LNG-05 będzie zatem nadzwyczajnym drobiazgiem, który dopełni wnętrze oraz z pewnością spełni wszystkie aspekty wizualne, jakościowe, czy też właściwościowe.

Creativa LNG-05 ścienna listwa o wysokiej trwałości

Ozdobna listwa ścienna Creativa LNG-05 jest wyprodukowana z wysokiej jakości tworzyw przy utrzymaniu pełnej precyzji detali. Z tego powodu produkt LNG-05 Creativa fantastycznie wygląda na ścianie, wykańczając wnętrze w niezwykły sposób.

Listwa ścienna Creativa LNG-05 jest wytrzymała na wodę, co umożliwia zamontowanie produktu w pomieszczeniach takich jak kuchnie czy łazienki. Co więcej, listwa ścienna LNG-05 Creativa wyróżnia się wysoką trwałością na uderzenia, dlatego jest idealnym sposobem na urozmaicenie wybranego miejsca w domu.

Listwa ścienna LNG-05 Creativa i szybkość mocowania

Ścienna listwa Creativa LNG-05 jest niespotykanie prosta w instalacji, nawet dla osób, które niekoniecznie znają się na pracach remontowych mieszkań oraz aranżacji. LNG-05 Creativa to gładka listwa ścienna o niskiej masie, dzięki czemu można ją przykleić do powierzchni przy zastosowaniu znajdujących się w naszym sklepie dedykowanych klejów. Montaż ściennej listwy LNG-05 Creativa z zastosowaniem kleju montażowego Creativa by Cezar C300 oraz kleju do łączenia listew Creativa by Cezar C310 będzie prosty i bezproblemowy.

Doradztwo przy wyborze idealnych listew ozdobnych

Zdarza się, że dobór właściwej listwy ściennej, jak np. Creativa LNG-05 wiąże się z pytaniami oraz niepewnością. Dzięki naszemu doświadczeniu w branży sztukatorskiej, jak i dogłębnej wiedzy na temat wszystkich produktów oferowanych w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl nasi pracownicy odpowiedzą na każde zadane pytanie dotyczące zakupu odpowiedniego modelu i specyfikacją ściennej listwy Creativa LNG-05, jak i pozostałych produktów sztukateryjnych. Ponadto chętnie damy wskazówki dotyczące metod montażu listew, jak i zastosowania specjalnego kleju.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 528 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: