• -8%

Creativa LNG-07 Listwa ścienna gładka

47,26 zł 43,48 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 43.48 zł

Opis produktu

Przepiękna listwa ścienna LNG-07 wyjątkowo podkreśla stylizowane aranżacje, a ponadto właściwe zastosowanie pozwala na wydzielenie przestrzeni w każdej stylizacji wnętrza. Unikatowa listwa wykończeniowa Creativa LNG-07 jest niezwykle lekka i prosta w przyklejaniu, szczególnie klejami Creativa. Charakteryzuje się wytrzymałością na uderzenia i wodoodpornością. Istnieje możliwość pomalowania tego rodzaju sztukaterii dowolną farbą bez rozpuszczalników.

Opis

 • Wysokość (cm)
  3.5
 • Długość (cm)
  240
 • Szerokość (cm)
  1.7
 • Symbol
  LNG-07
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej Creativa C300 i klej do łączeń Creativa C310
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa ścienna gładka Creativa LNG-07

Ścienne listwy Creativa to detal ozdobny, po który coraz częściej sięgają architekci oraz projektanci wnętrz. Wykorzystują tego rodzaju sztukaterię, aby urozmaicić wygląd aranżacji oraz stworzyć trójwymiarowość ścian. Dzięki ściennym listwom można w nieskomplikowany oraz ekspresowy sposób nadać wybranemu pomieszczeniu zupełnie niespotykanego oryginalnego oblicza. Ponadto, prezentowane listwy ścienne pasują zarówno do wnętrz o stylistyce tradycyjnej, jak i eklektycznej.

Gładka listwa ścienna LNG-07 Creativa jest produktem, oferowanym w naszym asortymencie listew ozdobnych. Tego typu detale, niezależnie od stylizacji pomieszczenia, dopasują się do niego w sposób wyjątkowo harmonijny. Model ten ozdobi ściany, zakryje niedoskonałości, jak i również zakończenia tapety. Listwa ścienna gładka Creativa LNG-07 sprawi, że wnętrze, będzie gustownie udekorowane, a także perfekcyjnie wykończone.

Dekoracyjna listwa ścienna Creativa LNG-07 znajdująca się w naszym sklepie internetowym www.maszwnetrze.pl jest znakomitym detalem sztukateryjnym, który podkreśli styl wnętrza, jak i nadającym niepowtarzalnego oblicza.

Stosowanie wysoko rozwiniętej technologii oraz odpowiednich materiałów powoduje, że dekoracyjna listwa ścienna Creativa LNG-07 przez długi czas utrzymuje swoje parametry, czy też design, aby cieszyć oko domowników, a także odwiedzające osoby. Ponadto, na trwałość produktu nie mają wpływu czynniki zewnętrzne. Gładka listwa ścienna LNG-07 Creativa stanie się więc wyjątkowym akcentem, który dopełni aranżację i z całą pewnością spełni wszystkie aspekty jakościowe, wizualne, czy też cenowe.

Creativa LNG-07 listwa o niebywałej trwałości

Ozdobna ścienna listwa Creativa LNG-07 jest stworzona z najwyższej jakości tworzywa przy utrzymaniu ogromnej precyzji akcentów. Z tego powodu produkt Creativa LNG-07 fenomenalnie prezentuje się na ścianie, zdobiąc aranżację w niezwykły sposób.

Ścienna listwa Creativa LNG-07 jest wytrzymała na utrzymującą się wilgoć, co pozwala na zamontowanie produktu w miejscach jak łazienki oraz kuchnie. Ponadto ścienna listwa LNG-07 Creativa cechuje się wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne, dlatego jest doskonałym wyborem na dekorację wybranego wnętrza.

Listwa ścienna Creativa LNG-07 oraz szybkość instalacji

Ścienna listwa Creativa LNG-07 jest niesamowicie łatwa w montażu, szczególnie dla osób, które nie za bardzo orientują się w pracach remontowych domów i aranżacji. Creativa LNG-07 to listwa ścienna o niewielkiej masie, co sprawia, że można ją przykleić do ściany przy użyciu dostępnych w naszej ofercie produktów montażowych. Montaż ściennej listwy LNG-07 Creativa z użyciem kleju do montażu listew Creativa by Cezar C300 i kleju na łączenia Creativa by Cezar C310 będzie prosty oraz bezproblemowy.

Profesjonalne doradztwo przy wyborze wytwornych listew dekoracyjnych Creativa

Niekiedy zakup pasującej listwy ozdobnej, jak na przykład LNG-07 Creativa jest związany z wieloma wątpliwościami oraz niezdecydowaniem. Za sprawą naszego doświadczenia ze sztukaterią, jak i również dogłębnej wiedzy dotyczącej każdego modelu dostępnego w sklepie www.maszwnetrze.pl nasi fachowcy odpowiedzą na każde zadane pytanie dotyczące wyboru idealnego produktu oraz właściwościami ściennej listwy Creativa LNG-07, jak i innych detali sztukateryjnych. Ponadto chętnie udzielimy porady dotyczące montażu listew ozdobnych, czy też doboru specjalnych klejów.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 528 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: