• -8%

Creativa LNG-10 Listwa ścienna gładka

135,23 zł 124,41 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 124.41 zł

Opis produktu

Przepiękna listwa ścienna może rewelacyjnie uwydatnić charakter wnętrza, tworząc w nim wyjątkowe kompozycje ścienne. Taka jest właśnie listwa Creativa LNG-10 cechująca się odpornością na uszkodzenia oraz wilgoć. Możliwość pomalowania jej wodną farbą do wnętrz pozwala na zastosowanie tego rodzaju sztukaterii w każdym pomieszczeniu. Listwa ścienna Creativa LNG-10 jest lekka, przez co jest niezwykle łatwa w zamontowaniu.

Opis

 • Wysokość (cm)
  10.1
 • Długość (cm)
  240
 • Szerokość (cm)
  3.3
 • Symbol
  LNG-10
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej Creativa C300 i klej do łączeń Creativa C310
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa ścienna gładka Creativa LNG-10

Ścienne listwy są detalem ozdobnym, po który bardzo często sięgają architekci i projektanci aranżacji. Korzystają z tego typu sztukaterii, by urozmaicić wystrój aranżacji i stworzyć trójwymiarowość ścian. Dzięki listwom ściennym można w prosty oraz bardzo szybki sposób dodać danemu wnętrzu totalnie innego wytwornego charakteru. Ponadto, prezentowane listwy ścienne pasują zarówno do aranżacji o stylistyce tradycyjnej, jak i eklektycznej.

Listwa ścienna gładka LNG-10 Creativa jest produktem, znajdującym się w naszym asortymencie listew ozdobnych. Tego rodzaju akcenty, niezależnie od stylizacji wnętrza, dostosują się do niego w prosty i harmonijny sposób. Produkt ten uwydatni Państwa ściany, ukryje niedoskonałości, jak i również końce tapety. Gładka listwa ścienna LNG-10 Creativa sprawi, że pomieszczenie, stanie się elegancko podkreślone, a także wykończone.

Ozdobna listwa ścienna Creativa LNG-10 znajdująca się w naszym sklepie internetowym www.maszwnetrze.pl będzie delikatnym akcentem sztukateryjnym, który podkreśli aranżację wnętrza, jak i nada mu ponadczasowego charakteru.

Wykorzystanie zaawansowanej technologii i właściwych komponentów przyczynia się do tego, że gładka listwa ścienna Creativa LNG-10 przez długi czas utrzymuje swoje parametry, jak i również aspekt wizualny, aby zachwycać domowników, czy też odwiedzające osoby. Ponadto, na solidność modelu nie mają wpływu zewnętrzne czynniki. Gładka listwa ścienna LNG-10 Creativa stanie się zatem nadzwyczajnym detalem, który uzupełni aranżację oraz zapewne spełni wszelkie aspekty jakościowe, wizualne, jak i również cenowe.

LNG-10 Creativa ścienna listwa o wysokiej jakości wykonania

Gładka listwa ścienna Creativa LNG-10 jest stworzona z wysokiej jakości tworzyw przy zachowaniu ogromnej precyzji detali. Z tego powodu produkt Creativa LNG-10 fenomenalnie wygląda na ścianie, zdobiąc pomieszczenie w niezwykły sposób.

Listwa ścienna Creativa LNG-10 jest wytrzymała na wodę, co pozwala na zamocowanie produktu w pomieszczeniach jak łazienki i kuchnie. Dodatkowo listwa ścienna Creativa LNG-10 wyróżnia się wysoką wytrzymałością na uderzenia, dlatego jest doskonałym sposobem na dekorację wybranego wnętrza.

Listwa ścienna Creativa LNG-10 oraz prostota montażu

Ścienna listwa Creativa LNG-10 jest niespotykanie nieskomplikowana w zamocowaniu, nawet dla osób, które niekoniecznie znają się na pracach remontowych mieszkań oraz wnętrz. LNG-10 Creativa to listwa ścienna o niskiej wadze, dzięki czemu można ją przyczepić do ściany przy wykorzystaniu dostępnych w naszym sklepie dedykowanych klejów. Przyklejenie ściennej listwy Creativa LNG-10 z użyciem kleju do montażu listew Creativa by Cezar C300 i kleju na łączenia Creativa by Cezar C310 będzie szybki oraz przyjemny.

Pomoc przy wyborze wytwornych listew dekoracyjnych

Często dobór odpowiedniej listwy ozdobnej, w tym LNG-10 Creativa jest związany z wieloma pytaniami oraz niepewnością. Za sprawą naszego doświadczenia w branży sztukatorskiej, jak i specjalistycznej wiedzy dotyczącej wszystkich produktów dostępnych w naszym sklepie internetowym www.maszwnetrze.pl nasi specjaliści odpowiedzą na każde zadane pytanie związane z doborem odpowiedniego produktu i parametrami listwy ściennej LNG-10 Creativa, jak i również innych produktów sztukateryjnych. Dodatkowo chętnie udzielimy porady związane z mocowaniem listew gładkich Creativa, czy też wyboru odpowiedniego kleju montażowego.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 528 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: