• -8%

Creativa LNZ-02F Listwa ścienna zdobiona

309,01 zł 284,29 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 284.29 zł

Opis produktu

Dekoracja w postaci elastycznej listwy Creativa LNZ-02F to akcent wykończenia aranżacji na najwyższym poziomie nawet w przypadku łuków, półkolumn czy innych krzywizn ścian, który sprawi, że stylizacja zacznie być charakterna. Ekskluzywna elastyczna listwa ścienna Creativa LNZ-02 Flex to sztukateria gotowa do malowania, wyróżniająca się trwałością i wodoodpornością. Ten model doskonale pasuje do stylizowanych oraz nowoczesnych aranżacji niezależnie od ich kolorystyki.

Opis

 • Wysokość (cm)
  12.7
 • Długość (cm)
  235
 • Szerokość (cm)
  1.6
 • Symbol
  LNZ-02F
 • Powłoka
  Do pokrycia podkładem i farbą
 • Materiał
  Polistyren
 • Gatunek
  Listwa elastyczna
 • Zalecany klej
  klej Creativa C300 i klej do łączeń Creativa C310
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa ścienna zdobiona Creativa LNZ-02 Flex

Listwa ścienna Creativa LNZ-02 w wersji Flex to elastyczny element do dekoracji wnętrz, który, dzięki swoim właściwościom, dostosowuje się do krzywizny płaszczyzn i ich łączeń jak kolumny, półkolumny czy zaokrąglenia ścian.

Uniwersalny wygląd listwy sprawia, że pasuje ona do każdego rodzaju i dowolnej stylizacji pomieszczenia. Dekoracyjna listwa ścienna charakteryzuje się niezwykłą giętkością, co ułatwia zamontowanie jej nawet w przypadku nieregularnych elementów ściennych takich jak kolumny i łuki. Listwa ta jest więc niesamowicie funkcjonalna. Wystarczy jedynie wygiąć ją pod odpowiednim kątem, aby dopasowała się do każdej ściany.

Tego typu listwy ścienne w wersji Flex służą jako dekoracja, która nadaje wnętrzu niepowtarzalnego i oryginalnego charakteru. Zastosowanie ich w pomieszczeniu zagwarantuje harmonię wnętrza oraz sprawi wrażenie idealnego wykończenia w dbałości o każdy detal.

Listwa ścienna Creativa LNZ-02 Flex to nie tylko element ozdobny, ale także bardzo funkcjonalny i użytkowy. Poza nadaniem wnętrzu wyjątkowego charakteru zasłoni wszelkie nierówności tapet i pęknięcia. Dzięki giętkości tej listwy dekoracyjnej w łatwy i niedrogi sposób ozdobisz pomieszczenie, w którym znajdują się kolumny i łuki. Co ważne, listwa LNZ-02 Flex posiada prosty i uniwersalny wzór, toteż bez większych trudności dopasujesz ją do stylistyki klasycznej, jak i nieco bardziej nowoczesnej.

Oferowana w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl ścienna listwa dekoracyjna Creativa LNZ-02 Flex stanie się elementem sztukaterii, który może podkreślić charakter wnętrza lub też zdefiniować go. Jest to więc rewelacyjne rozwiązanie, gdy przyjdzie Ci ochota na szybką zmianę aranżacji pomieszczenia z uniknięciem dużych tego kosztów.

Zastosowana do produkcji listwy ściennej Creativa LNZ-02 Flex technologia oraz wykorzystane materiały powodują, że produkt ten pozostanie niezniszczony i niezmieniony pomimo upływu lat. Oznacza to, że przez długi czas będzie można cieszyć się perfekcyjnym wyglądem LNZ-02 Flex oraz funkcjonalnością. Nie zważając na wpław czynników zewnętrznych, listwa dekoracyjna będzie zdobić ściany, ciesząc oko domowników oraz ich gości. Ten niebanalny element sztukaterii spełnia oczekiwania naszych klientów pod każdym względem wizualnym, jakościowym oraz funkcjonalnym.

Creativa LNZ-02 Flex

Listwa ścienna Creativa LNZ-02 Flex jest produkowana z wysokiej klasy materiałów i tworzyw. Ponadto tego dzięki zastosowaniu odpowiednio wysoko rozwiniętej technologii mają Państwo gwarancję na użytkowanie produktu przez długi okres. Produkcja, przebiegająca z dbałością o najmniejszy detal czyni z oferowanej przez nas ozdobnej listwy ściennej Creativa LNZ-02 Flex produkt o nieskazitelnym wygląd i trwałości. Jej obecność w danym pomieszczeniu zharmonizuje je i nada mu charakteru.

Materiały do produkcji naszych listew są odpowiednio wyselekcjonowane pod względem właściwości i trwałości. Co więcej, zabezpiecza się je powłoką, która uodparnia produkt na wilgoć toteż listwę Creativa LNZ-02 Flex można śmiało zamontować w kuchni czy też łazience. Ponadto jednym z wielu atutów jest możliwość czyszczenia listwy w celu odświeżenia i przywrócenia wyglądu z pierwszego dnia użytkowania. Giętka listwa jest również odporna na uszkodzenia, co jest jej kolejną zaletą.

Oferowana w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl giętka listwa dekoracyjna Creativa LNZ-02 Flex jest gotowa do pokrycia farbą do wnętrz już w dniu zakupu, co znacznie ułatwia dobranie poszczególnych elementów aranżowanego pomieszczenia. Dzięki wykorzystaniu farb niezawierających rozpuszczalników tj.: akrylowych, lateksowych czy silikonowych, mamy możliwość spersonalizowania naszej listwy, dopasowując ją do gotowej przestrzeni i stylizacji.

Prostota montażu listwy Creativa LNZ-02 Flex

Elastyczna listwa ścienna Creativa LNZ-02 Flex wykonana jest z lekkich materiałów, dzięki czemu jej montaż zajmuje dosłownie kilka chwil. Dodatkowe ułatwienie stanowią dostępne w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl kleje montażowe Creativa by Cezar C300 oraz Creativa by Cezar C310 do łączeń, za pomocą których w szybki sposób odmienisz swoje wnętrze z oferowanymi przez nasz sklep listwami ściennymi.

Pomoc przy wyborze listew elastycznych

Zakup właściwej listwy elastycznej może sprawić problemy, dlatego w razie pytań zachęcamy do kontaktu. Nasze doświadczenie i wiedza o produktach pozwoli odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące listew elastycznych, w tym listwy ściennej Creativa LNZ-02 Flex, ich specyfikacji, a także montażu.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: