• -8%

Creativa LPC-05 Listwa ścienna gładka

59,38 zł 54,63 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 54.63 zł

Opis produktu

Dekoracja, jaką jest listwa Creativa LPC-05 niezwykle efektowny detal wykończenia stylizacji wnętrza w dzięki któremu nadasz stylu i elegancji każdej aranżacji. Ten model perfekcyjnie prezentuje się w stylizowanych i nowoczesnych wnętrzach. Ozdobna listwa ścienna Creativa LPC-05 jest gotowa do malowania. Cechuje się wytrzymałością i wodoodpornością, umożliwiając zastosowanie jej w każdym pomieszczeniu.

Opis

 • Wysokość (cm)
  7.3
 • Długość (cm)
  244
 • Szerokość (cm)
  2.3
 • Symbol
  LPC-05
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polistyren ekstrudowany - twarde tworzywo
 • Zalecany klej
  klej Creativa C300 i klej do łączeń Creativa C310
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa ścienna gładka Creativa LPC-05

Listwy ścienne marki Creativa są akcentami dekoracyjnymi, na które niezwykle często decydują się projektanci i architekci wnętrz. Korzystają z tego typu sztukaterii do urozmaicenia wystroju aranżacji, jak i również podkreślenia efektu trójwymiarowości na każdej ścianie. Za sprawą listew ściennych w nieskomplikowany oraz bardzo szybki sposób nadaje się wnętrzu majestatycznego wyrazu. Warto zaznaczyć, że, prezentowane gładkie listwy dopasują się nie tylko do aranżacji w stylu klasycznym, ale także eklektycznym.

Listwa ścienna gładka Creativa LPC-05 to produkt oferowany w naszej ofercie listew dekoracyjnych. Takiego typu detale w sposób niezwykle harmonijny dostosują się do każdego wnętrza niezależnie od stylu aranżacji. LPC-05 Creativa uwydatni ściany, maskując końcówki tapety, jak i również nierówności pozostałe po malowaniu. Model ten spowoduje, że wnętrze, będzie wykończone w każdym detalu a zarazem gustownie udekorowane.

Niebywałej jakości detali listwa ścienna LPC-05 Creativa

Prezentowana w naszym sklepie internetowym www.maszwnetrze.pl listwa ścienna ozdobna Creativa LPC-05 jest eleganckim akcentem sztukateryjnym, urozmaicającym aranżację wnętrza. Stosowanie odpowiednich materiałów i zaawansowanych procesów produkcyjnych sprawia, że listwa ścienna Creativa LPC-05 zachowuje swoje właściwości, jak i również design przez długi czas. Produkt dodaje zatem ponadczasowego wyglądu, ciesząc oko wszystkich domowników, czy też odwiedzających gości. Dodatkowo, na solidność przedstawianej ściennej listwy nie mają wpływu czynniki zewnętrzne. LPC-05 Creativa zapewne spełni zatem wszelkie potrzeby jakościowe, wizualne, a także cenowe, stając się eleganckim detalem, uzupełniającym aranżację.

Creativa LPC-05 to gładka listwa ścienna, spełniająca wszystkie aspekty jakościowe oraz wizualne

LPC-05 Creativa to ozdobna ścienna listwa, która jest wyprodukowana przy utrzymaniu ogromnej precyzji akcentów z wysokiej jakości materiałów. Dzięki czemu produkt Creativa LPC-05 zdobi aranżację w elegancki sposób, efektownie wyglądając na dowolnej ścianie.

Ścienna listwa Creativa LPC-05 będzie idealnym sposobem na dekorację wybranego pomieszczenia, gdyż charakteryzuje się wysoką wytrzymałością na uderzenia. Dodatkowo LPC-05 Creativa jest bardzo wytrzymała na wilgoć, co pozwala na zamontowanie modelu w pomieszczeniach takich jak łazienki oraz kuchnie.

Listwa ścienna LPC-05 Creativa - łatwość mocowania

Gładką listwę ścienną Creativa LPC-05 cechuje niespotykanie nieskomplikowany sposób instalacji, który nie będzie problemem nawet dla osób, które niezbyt orientują się w pracach remontowych. Creativa LPC-05 to produkt o niewielkiej masie. Umożliwia to zamocowanie do powierzchni przy zastosowaniu znajdujących się w naszej ofercie dedykowanych klejów: kleju montażowego Creativa by Cezar C300 oraz kleju na łączenia Creativa by Cezar C310. Dzięki tym akcesoriom montażowym zamocowanie gładkiej listwy ściennej LPC-05 Creativa jest prosty oraz bezproblemowy.

Fachowe doradztwo przy wyborze listew ozdobnych marki Creativa

Wybór właściwego detalu ozdobnego, jak przykładowo LPC-05 Creativa niekiedy jest związany z niepewnością i wieloma wątpliwościami. Za sprawą naszej specjalistycznej wiedzy na temat każdego modelu dostępnego w sklepie internetowym www.maszwnetrze.pl, jak i również zdobywanemu przez lata doświadczeniu ze sztukaterią nasi fachowcy udzielą odpowiedzi na każde pytanie związane z doborem odpowiedniego produktu oraz właściwościami. Ponadto chętnie damy porady dotyczące metod montażu listwy ściennej Creativa LPC-05, jak i również pozostałych akcentów dostępnych w naszej ofercie.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 528 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: