• -8%

Creativa LNZ-03 Listwa ścienna zdobiona

104,34 zł 95,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 95.99 zł

Opis produktu

Ozdoba w postaci listwy ściennej Creativa LNZ-03 to detal wykończenia aranżacji na wysokim poziomie, który sprawi, że wnętrze zacznie być niezwykle ekskluzywne. Dekoracyjna listwa ścienna Creativa LNZ-03 to produkt przygotowany do malowania, cechujący się wytrzymałością, jak i również odpornością na wilgoć. Listwa doskonale komponuje się ze stylizowanymi, a także nowoczesnymi stylizacjami wnętrz.

Opis

 • Wysokość (cm)
  8.1
 • Długość (cm)
  240
 • Szerokość (cm)
  2
 • Symbol
  LNZ-03
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polistyren
 • Zalecany klej
  klej Creativa C300 i klej do łączeń Creativa C310
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa ścienna zdobiona Creativa LNZ-03

Ścienne listwy to detale dekoracyjne, na które niezwykle często decydują się projektanci i architekci pomieszczeń. Korzystają z tego typu sztukaterii w celu urozmaicenia wystroju aranżacji, czy też stworzenia efektu trójwymiarowości na niejednej powierzchni. Za sprawą listew ściennych w prosty i niezwykle szybki sposób dodaje się pomieszczeniu nietuzinkowego oblicza. Dodatkowo, takie zdobione listwy dopasują się nie tylko do wnętrz o stylu tradycyjnym, ale również modernistycznym.

Zdobiona listwa ścienna LNZ-03 Creativa to model oferowany w naszym asortymencie ozdobnych listew. Takiego rodzaju akcenty w niezwykle harmonijny sposób dostosują się do dowolnego pomieszczenia niezależnie od stylizacji aranżacji. LNZ-03 Creativa udekoruje ściany, maskując końce tapet, czy nierówności po malowaniu. Model ten spowoduje, że pomieszczenie, będzie perfekcyjnie wykończone a jednocześnie przepięknie podkreślone.

Wysokiej wytrzymałości listwa LNZ-03 Creativa

Znajdująca się w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl ozdobna listwa ścienna Creativa LNZ-03 będzie delikatnym detalem sztukaterii, odświeżającym styl pomieszczenia. Wykorzystanie odpowiednich materiałów i nowoczesnych procesów produkcyjnych przyczynia się do tego, że listwa ścienna Creativa LNZ-03 zachowuje fabryczne parametry, czy też design przez bardzo długi czas. Model dodaje zatem ponadczasowego charakteru, ciesząc oko domowników, jak i odwiedzające osoby. Ponadto, na wytrzymałość owej zdobionej listwy ściennej nie mają wpływu czynniki zewnętrzne. LNZ-03 Creativa zapewne spełni zatem wszelkie aspekty jakościowe, wizualne, jak i również właściwościowe, stając się eleganckim detalem, dopełniającym aranżację.

LNZ-03 Creativa to listwa ścienna, spełniająca wszystkie oczekiwania wizualne oraz jakościowe

LNZ-03 Creativa to zdobiona listwa ścienna, która jest stworzona przy zachowaniu doskonałej szczegółowości detali z najwyższej jakości tworzywa. Z tego powodu model Creativa LNZ-03 dekoruje aranżację w ponadczasowy sposób, efektownie prezentując się na dowolnej ścianie lub innej powierzchni.

Ścienna listwa LNZ-03 Creativa będzie rewelacyjnym sposobem na urozmaicenie niejednego domowego wnętrza, ale nie tylko, gdyż cechuje się odpowiednią wytrzymałością na wgniecenia. Ponadto LNZ-03 Creativa jest niezwykle odporna na wodę, co pozwala na zamontowanie produktu w pomieszczeniach takich jak kuchnie bądź łazienki.

Ścienna listwa Creativa LNZ-03 - prostota montażu

Ścienną listwę LNZ-03 Creativa cechuje niespotykanie łatwy sposób zamocowania, który nie będzie problemem szczególnie dla tych, którzy niezbyt znają się na pracach remontowych. Creativa LNZ-03 to akcent o niewielkiej masie. Umożliwia to przyklejenie do ściany przy wykorzystaniu dostępnych w naszym sklepie dedykowanych klejów: kleju Creativa by Cezar C300 i kleju na łączenia listew Creativa by Cezar C310. Za sprawą tych akcesoriów montażowych zamocowanie ściennej listwy Creativa LNZ-03 będzie niezwykle szybki.

Doradztwo naszej obsługi przy doborze listew ozdobnych marki Creativa

Zakup właściwego akcentu ozdobnego, jak przykładowo Creativa LNZ-03 czasami jest związany z niezdecydowaniem oraz wieloma wątpliwościami. Za sprawą naszej obszernej wiedzy dotyczącej każdego produktu znajdującego się w sklepie internetowym www.maszwnetrze.pl, jak i zdobywanemu przez lata doświadczeniu ze sztukaterią nasi fachowcy odpowiedzą na dowolne pytanie dotyczące zakupu odpowiedniego modelu i parametrami. Ponadto z przyjemnością udzielimy porady dotyczące mocowania listwy ściennej Creativa LNZ-03, jak i pozostałych produktów sztukateryjnych.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 528 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: