• -8%

Creativa LNG-09 Listwa ścienna gładka

64,07 zł 58,94 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 58.94 zł

Opis produktu

Listwa Creativa LNG-09 stanie się niepowtarzalnym elementem pomieszczenia, za pomocą którego stworzysz elegancką sztukaterię ścienną. Listwa doskonale ukazuje charakter stylizacji, dzięki swojemu niepowtarzalnemu wzornictwu. Ponadto jest niezwykle lekka, co ułatwia jej montaż. Ozdobna ścienna listwa Creativa LNG-09 charakteryzuje się odpornością na uszkodzenia i wilgoć, a za sprawą możliwości pomalowania tego rodzaju sztukaterii dowolną farbą, która nie zawiera rozpuszczalników, można dopasować ją do każdego wnętrza.

Opis

 • Wysokość (cm)
  4
 • Długość (cm)
  240
 • Szerokość (cm)
  2
 • Symbol
  LNG-09
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej Creativa C300 i klej do łączeń Creativa C310
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa ścienna gładka Creativa LNG-09

Ścienne listwy są detalem ozdobnym, po który coraz częściej sięgają architekci i projektanci aranżacji. Korzystają z tego typu sztukaterii, aby wyróżnić wygląd aranżacji oraz uchwycić trójwymiarowość powierzchni. Dzięki nim można w łatwy oraz ekspresowy sposób dodać wybranemu wnętrzu zupełnie innego eleganckiego oblicza. Co więcej, prezentowane listwy ścienne pasują zarówno do aranżacji w stylistyce tradycyjnej, jak i nowoczesnej.

Listwa ścienna gładka Creativa LNG-09 jest modelem, oferowanym w naszej ofercie listew dekoracyjnych. Tego rodzaju detale, bez względu na styl wnętrza, dostosują się do niego w prosty i harmonijny sposób. Ten produkt udekoruje Państwa ściany, zamaskuje nierówności, czy też końcówki tapety. Gładka listwa ścienna LNG-09 Creativa spowoduje, że pomieszczenie, stanie się przepięknie podkreślone, jak i również wykończone.

Dekoracyjna listwa ścienna LNG-09 Creativa prezentowana w naszym sklepie internetowym www.maszwnetrze.pl jest znakomitym elementem sztukaterii, który podkreśli stylistykę wnętrza, jak i nadającym oryginalnego charakteru.

Stosowanie zaawansowanej technologii i właściwych komponentów sprawia, że dekoracyjna ścienna listwa Creativa LNG-09 przez długi czas zachowuje swoje parametry, jak i również design, by zachwycać domowników, a także odwiedzających ich gości. Dodatkowo, na wytrzymałość detalu nie mają wpływu zewnętrzne czynniki. Gładka listwa ścienna Creativa LNG-09 stanie się więc nadzwyczajnym drobiazgiem, który dopełni stylizację i zapewne spełni wszelkie oczekiwania wizualne, jakościowe, czy też właściwościowe.

Creativa LNG-09 listwa ścienna o wysokiej wytrzymałości

Dekoracyjna ścienna listwa Creativa LNG-09 jest wyprodukowana z wysokiej jakości tworzywa przy utrzymaniu ogromnej szczegółowości akcentów. Dzięki temu produkt LNG-09 Creativa efektownie prezentuje się na ścianie, dekorując pomieszczenie w niezwykły sposób.

Listwa ścienna Creativa LNG-09 jest odporna na wodę, co pozwala na zastosowanie modelu w miejscach takich jak kuchnie bądź łazienki. Dodatkowo listwa ścienna Creativa LNG-09 charakteryzuje się wysoką wytrzymałością na wgniecenia, dzięki czemu jest fenomenalnym sposobem na ozdobę dowolnego pomieszczenia.

Ścienna listwa LNG-09 Creativa i prostota instalacji

Ścienna listwa Creativa LNG-09 jest niespotykanie łatwa w zamocowaniu, nawet dla osób, które nie za bardzo znają się na pracach wykończeniowych domów oraz wnętrz. LNG-09 Creativa to gładka listwa ścienna o niskiej wadze, co sprawia, że można ją przykleić do ściany przy wykorzystaniu dostępnych w naszej ofercie klejów. Montaż listwy ściennej LNG-09 Creativa z użyciem kleju montażowego Creativa by Cezar C300 oraz kleju do łączenia listew Creativa by Cezar C310 jest niezwykle szybki.

Profesjonalne doradztwo przy doborze idealnych listew dekoracyjnych

Niekiedy zakup właściwej listwy dekoracyjnej, w tym Creativa LNG-09 jest związany z pytaniami oraz niepewnością. Za sprawą naszego doświadczenia ze sztukaterią, jak i również dogłębnej wiedzy dotyczącej wszystkich produktów dostępnych w sklepie www.maszwnetrze.pl nasi specjaliści odpowiedzą na dowolne zadane pytanie związane z wyborem odpowiedniego produktu oraz właściwościami listwy ściennej Creativa LNG-09, jak i również pozostałych detali sztukateryjnych. Co więcej, chętnie udzielimy wskazówki dotyczące sposobu montażu listew ozdobnych, czy też zakupu właściwego kleju.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 528 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: