• -8%

Creativa LNG-09 Listwa ścienna gładka

55,74 zł 51,28 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 51.28 zł

Opis produktu

Gustowna listwa ścienna Creativa LNG-09 stanie się niezwykłym elementem stylizacji wnętrza, dzięki któremu ozdobisz pomieszczenie. Wyjątkowo uwydatnia charakter stylizacji, dzięki swojemu unikatowemu wzornictwu. W dodatku prawidłowe przymocowanie umożliwi wydzielenie przestrzeni w każdym pokoju. Ekskluzywna listwa ścienna Creativa LNG-09 jest bardzo lekka i bardzo łatwa w przyklejeniu. Charakteryzuje się wytrzymałością na uszkodzenia i wilgoć. Jest przygotowana do pomalowania.

Opis

 • Wysokość (cm)
  4
 • Długość (cm)
  240
 • Szerokość (cm)
  2
 • Symbol
  LNG-09
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej Creativa C300 i klej do łączeń Creativa C310
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa ścienna gładka Creativa LNG-09

Listwa ścienna Creativa LNG-09 jako najwyższej jakości sztukateria spełni wymagania każdego miłośnika eleganckich dekoracji ścian, czy też sufitów. Klasyczne wzornictwo tej listwy pozwala na zastosowanie detalu w każdej stylistyce wnętrza. Wyjątkowa trwałość oraz odporność produktu na wilgoć czy uszkodzenia mechaniczne sprawiają, że dekoracja ta zachwycać będzie wzrok domowników przez wiele lat.

Creativa LNG-09 listwa ścienna o wysokiej wytrzymałości

Listwa ścienna gładka LNG-09 Creativa jest modelem, znajdującym się w naszym asortymencie listew dekoracyjnych. Tego rodzaju detale, bez względu na styl pomieszczenia, dopasują się do niego w prosty i harmonijny sposób. Model ten uwydatni Państwa ściany, ukryje nierówności, czy końce tapety. Listwa ścienna Creativa LNG-09 jest odporna na wodę, co pozwala na zastosowanie modelu w miejscach takich jak kuchnie bądź łazienki. Dodatkowo dekoracja ta charakteryzuje się wysoką wytrzymałością na wgniecenia, dzięki czemu jest fenomenalnym sposobem na ozdobę dowolnego pomieszczenia.

Ścienna listwa LNG-09 Creativa i prostota instalacji

Ścienna listwa Creativa LNG-09 jest sztukaterią ozdobną niebywale łatwą w zamocowaniu. Zamontowanie modelu na ścianie lub suficie dokonuje się wyłącznie przy użyciu polecanych klejów oraz oczywiście przydatnych narzędzi znajdujących się w naszym sklepie internetowym. Aby uzyskać jak najlepszy efekt końcowy, należy wykorzystać klej montażowy Creativa C300, a także klej na łączenia listew Creativa C310. W przypadku problemów dotyczących przymocowania listwy ściennej zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Profesjonalne doradztwo przy doborze idealnych listew dekoracyjnych

Zdarza się, że wybór właściwej listwy ozdobnej wiąże się z wieloma pytaniami oraz niepewnością. Za sprawą naszego doświadczenia ze sztukaterią, jak i obszernej wiedzy na temat każdego modelu dostępnego w naszym sklepie internetowym www.maszwnetrze.pl nasi pracownicy udzielą odpowiedzi na dowolne pytanie związane z zakupem właściwego produktu. Co więcej, chętnie damy wskazówki dotyczące sposobu montażu listew dekoracyjnych, w tym także doboru odpowiednich klejów montażowych.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 528 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: