WS MDFIX Klej do listew przypodłogowych MDF DUNIN

22,76 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 22.76 zł

Opis produktu

Klej montażowy WS MDFIX Dunin to profesjonalne spoidło do łączenia elementów takich jak listwy przypodłogowe Dunin wykonane z materiału MDF. Ogromnym walorem WS MDFIX Dunin jest niezwykle trwałe wiązanie, co gwarantuje najwyższą jakość montażu sztukaterii Dunin. Klej WS MDFIX do listew MDF jest niezbędnym elementem, który pomoże zmodyfikować aranżację wnętrz na nowo. Zużycie 8-9 mb podwójnego klejenia.

Opis

  • Waga (kg)
    300ml
  • Symbol
    WS MDFIX

Informacje o produkcie

Klej do listew przypodłogowych WS MDFIX Dunin

Listwy przypodłogowe MDF jako dekoracja wnętrza cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony zarówno architektów i projektantów, jak i osób, które samodzielnie aranżują oraz planują, jak ma wyglądać ich przyszłe wnętrze.

Wielbiciele klasycznych, jak i nowoczesnych rozwiązań zachwalają użytkowość oraz wygląd listew przypodłogowych Dunin. Za sprawą dostępnych w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl produktów marki Dunin o ekstrawaganckich formach lub wręcz przeciwnie, prostych, uniwersalnych wzorach nadadzą Państwo ścianie nowego wymiaru, a Wasze wnętrze zyska oryginalny i niepowtarzalny charakter.

Listwy przypodłogowe MDF marki Dunin Wallstar to rozwiązanie, które jest w stanie nie tylko odmienić wystrój wnętrza i nadać mu niepowtarzanego charakteru, ale dodatkowo pełnić funkcję ochronną oraz maskującą. Montując więc oferowane przez nasz sklep produkty Dunin, Państwa wnętrze zyska na eleganckim i ekskluzywnym wyglądzie.

WS MDFIX – klej do montażu listew MDF

Listwy przypodłogowe marki Dunin Wallstar wykonane są z odpornych na uderzenia i wodę materiałów wyróżniających się niezwykłą trwałością. Co więcej, dodatkowe pokrycie dekoracyjnej sztukaterii powłoką odporną na wilgoć pozwala na zamontowanie ich we wszystkich pomieszczeniach, niezależnie od warunków w nich panujących. Zastosowanie takiej technologii pozwala na montaż listew przypodłogowych nawet w kuchni czy w łazience. Ogromna ilość wzorów oferowanych w naszym sklepie produktów ułatwia dopasowanie listew przypodłogowych Dunin do każdej stylizacji wnętrza, tym bardziej dzięki ich gotowości do pomalowania.

Ekskluzywne listwy przypodłogowe MDF Dunin są niezwykle trwałe, co oznacza, że można cieszyć się nią przez długie lata bez martwienia się o ich kruszenie, czy pylenie. Użycie dostępnego na www.maszwnetrze.pl kleju montażowego do listew przypodłogowych MDF Wallstar Dunin WS MDFIX zapewni długotrwałość przymocowania

Prostota montażu z klejem WS MDFIX

Nad wyraz lekkie i proste w montażu elementy sztukaterii marki Dunin, w tym listwy przypodłogowe MDF pozwalają na samodzielny ich montaż. Cięcie, klejenie, jak i spoinowanie tego typu dekoracji dzięki odpowiednim materiałom jest bardzo proste. W naszym sklepie www.maszwnetrze.pl oferujemy klej montażowy WS MDFIX, który posłuży do przymocowania listew przypodłogowych stworzonych z płyty MDF.

Odpowiedni klej montażowy do listew przypodłogowych MDF to klucz do sukcesu. Dzięki prezentowanemu klejowi WS MDFIX listwa zostanie w kilka chwil przymocowana do podłoża na długie lata. Dzięki użyciu produktu montażowego marki Dunin z serii Techn!k listwy przypodłogowe będą perfekcyjnie prezentować się w każdym wnętrzu.

Klej montażowy WS MDFIX to najwyższa jakość mocowania elementu sztukaterii w postaci listwy przypodłogowej MDF marki Dunin. Klej przeznaczony jest do montażu listew wewnątrz pomieszczeń. Klej jest w kolorze beżowym, a jego wydajność wynosi 7-8 metrów. Klej zapewnia długotrwałe przymocowanie do każdego przygotowanego podłoża.

Wybór kleju montażowego Dunin

Zakup właściwej i pasującej do naszego wnętrza sztukaterii jest często związany z wieloma trudnymi pytaniami lub wątpliwościami. Jeśli chcą Państwo znaleźć odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące wyboru produktów Dunin oferowanych na www.maszwnetrze.pl, zapraszamy do kontaktu!

Nasze doświadczenie, a także zdobywana przez lata wiedza na temat sztukaterii pozwala nam fachowo odpowiedzieć na każde pytanie związane ze specyfikacją danego produktu czy też jego montażem z użyciem kleju montażowego WS MDFIX do listew przypodłogowych MDF Wallstar Dunin oraz innych artykułów niezbędnych do przymocowania wysokiej jakości sztukaterii Dunin, nadających zupełnie nowego spojrzenia każdemu mieszkaniu.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

8 innych produktów w tej samej kategorii: