Lamelli Stretto Dąb Szary L0103 Mardom Decor

81,29 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 81.29 zł

Opis produktu

Lamel ścienny Lamelli Dąb Szary L0103 Mardom Decor z serii Stretto to doskonała propozycja na wykończenie pomieszczeń w różnych stylach. Model jest stworzony przy zastosowaniu technologii ScratchShield z tworzywa jakim jest Polimer HD. Oznacza to, że lamel ścienny Lamelli Stretto Dąb Szary L0103 Mardom Decor jest bardzo odporny na uderzenia, a także wilgoć.

Lamel ścienny L0103 Mardom Decor to produkt wyprodukowany w Polsce. Oferowany jest również w różnych kolorach.

Do lameli Lamelli Stretto Dąb Szary Mardom Decor L0103 dostępne jest także zakończenie lewe L0103L i zakończenie prawe L0103R.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Długość (cm)
  270
 • Szerokość (cm)
  12
 • Grubość (cm)
  0.6 do 1.2
 • Kolekcja
  Stretto
 • Powłoka
  Dąb Szary
 • Materiał
  Polimer HD
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Lamele ścienne Lamelli Stretto Dąb Szary L0103 Mardom Decor

Lamele ścienne L0103 z kolekcji Lamelli Stretto to odpowiedź marki Mardom Decor na teraźniejsze trendy w aranżacji wnętrz. Doskonałe wykonanie lameli ściennych L0103 i ich właściwie zaprojektowana forma wraz z wysoką wytrzymałością sprawia, że są to dekoracje odznaczające się w naszym sklepie.

Ponadprzeciętna trwałość lameli ściennych Mardom L0103

Lamele ścienne L0103 Mardom Decor to ozdoba do aranżacji, która z powodzeniem może być zastosowana w dowolnym pomieszczeniu. Architekci z miłą chęcią stosują lamele ścienne L0103 Mardom Decor dla urozmaicenia miejsc publicznych, hotelowych, sklepowych, albo prywatnych. Jest to spowodowane użyciem przy ich tworzeniu niezwykłej jakości materiału, jakim jest Polimer HD. Lamele ścienne L0103 Mardom Decor Stretto są więc odporne na wilgoć, za sprawą wykorzystania technologii ScratchShield posiadają także utwardzoną maksymalnie powierzchnię, co zdecydowanie pozwala na ich zastosowanie w niejednym pomieszczeniu, bez troski o ich prezencję.

Lamele ścienne do pomieszczeń z charakterem

Lamele ścienne od jakiegoś czasu zadomowiły w aranżacjach, gdyż fenomenalnie odnajdują się w dowolnym pomieszczeniu niezależnie od tego w jakim stylu zostało ono zaaranżowane. Szczególnie model Lamelli Stretto Dąb Szary Mardom Decor L0103, którego forma i ponadczasowość doskonale będą prezentować się we wnętrzach w stylu loft, modern, czy glamour. Przemyślana forma, wykorzystanie wysokiej jakości materiałów, jak i również modna kolorystyka powodują, że ścienne lamele Lamelli Stretto Mardom Decor L0103 będą ozdobą, zdecydowanie dodającą niezwykłości każdemu pomieszczeniu.

Praktyczność ściennych lameli L0103 Mardom Decor

Lamele ścienne Lamelli Stretto Mardom Decor L0103 głównie pełnią funkcję dekoracyjną. Jednak nie można zapominać o możliwości izolacji akustycznej. Lamele z kolekcji Lamelli Stretto Mardom Decor dają efekt redukcji dźwięków, co pozwala na pozbycie się echa wewnątrz pomieszczeń. Oznacza to, że lamele ścienne mogą odrobinę wygłuszyć wydobywające się z mieszkania, jak i innego lokalu dźwięki, zwiększając komfort osób w nim przebywających.

Ponadto rolą lameli ściennych Lamelli Stretto Mardom Decor L0103 jest również możliwość wyznaczenia za ich pomocą stref użytkowych w każdym pomieszczeniu. Ich prosty, aczkolwiek zauważalny dla oka wygląd doskonale sprawdzi się w wyróżnieniu podziału pomieszczenia na strefy. Wyznaczenie strefy jadalni, czy podkreślenie strefy relaksu w salonie to wyłącznie nasze propozycje. Szczerze mówiąc ze ściennymi lamelami L0103 Mardom Decor nie istnieją ograniczenia w stylizacji wnętrz.

Montaż lameli ściennych Lamelli Stretto Dąb Szary L0103 Mardom Decor

Lamele ścienne L0103 Mardom Decor z kolekcji Lamelli Stretto to modele bardzo łatwe w montażu. Można je w dowolny sposób dopasowywać do wymiarów powierzchni, na której będą zamocowane poprzez połączenie kilku sztuk lameli. Zaletą jest także ich doskonała długość wynosząca 270 cm, która umożliwia montaż od podłogi do sufitu bez tworzenia łączeń. Co więcej, z łatwością można je przycinać do określonych wymiarów. Sam sposób montażu L0103 również nie należy do skomplikowanych, gdyż jest bezproblemowy, bardzo szybki oraz bardzo czysty dzięki klejowi Mardom Decor.

Masz pytania związane ze ściennymi lamelami Mardom z kolekcji Lamelli Stretto?

Jeśli pojawią się wątpliwości lub pytania dotyczące zakupu odpowiednich lameli ściennych, w tym Lamelli Stretto Dąb Szary L0103 producenta Mardom Decor to serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszą obsługą. Jesteśmy pewni, że dzięki doświadczeniu naszej obsługi możemy odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące zakupu modelu Stretto Mardom Decor L0103 bądź każdego innego produktu dostępnego w ofercie naszego sklepu.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

16 innych produktów w tej samej kategorii: