Zakończenie lewe Lamelli Stretto Dąb Szary L0103L Mardom Decor

28,45 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 28.45 zł

Opis produktu

Zakończenie lewe Lamelli Dąb Szary L0103L Mardom Decor z kolekcji Stretto rekomendowane do lameli Dąb Szary L0103 gwarantuje doskonałe wykończenie. Produkt wyróżnia się bardzo dużą trwałością na wilgoć oraz uderzenia, dzięki stworzeniu go z tworzywa w postaci Polimeru HD przy użyciu innowacyjnej technologii ScratchShield, zapewniającej całkowite utwardzenie powierzchni.

Do lameli Lamelli Stretto Dąb Szary L0103 Mardom Decor posiadamy także zakończenie prawe L0103R.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Długość (cm)
  270
 • Szerokość (cm)
  3.6
 • Grubość (cm)
  0.6 do 1.2
 • Kolekcja
  Stretto
 • Powłoka
  Dąb Szary
 • Materiał
  Polimer HD
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Zakończenie lewe Lamelli Stretto Dąb Szary L0103L Mardom Decor

Zakończenie lewe L0103L do lameli z serii Lamelli Stretto Dąb Szary L0103 zapewni perfekcyjne wykończenie zaplanowanej dekoracji. Prezentowane w naszej ofercie lamele są odpowiedzią na najnowsze trendy w aranżacji wnętrz. Doskonałe wykonanie lewego zakończenia L0103L, jak również samych lameli ściennych oraz ich przemyślana forma wraz z ponadprzeciętną trwałością powoduje, że są to produkty odznaczające się w naszym sklepie.

Ponadprzeciętna trwałość lameli ściennych oraz zakończeń lewych Mardom Decor L0103L

Ścienne lamele Mardom Decor, w tym zakończenie lewe Lamelli Stretto Dąb Szary L0103L to dekoracje do aranżacji, które z łatwością mogą być wykorzystane w dowolnym pomieszczeniu. Architekci z miłą chęcią stosują ścienne lamele i zakończenie lewe L0103L Mardom Decor dla wyróżnienia przestrzeni publicznych, hotelowych, handlowych, albo prywatnych. Jest to spowodowane zastosowaniem przy ich tworzeniu niezwykłej jakości tworzywa, jakim jest Polimer HD. Zakończenie lewe lameli ściennych L0103L Mardom Decor Stretto jest zatem odporne na wilgoć, a dzięki wykorzystaniu technologii ScratchShield ma również maksymalnie utwardzoną powierzchnię, co zdecydowanie umożliwia użycie ich razem z lamelami ściennymi L0103 w niejednym wnętrzu, bez troski o ich wygląd.

Zakończenie lewe lameli ściennych do wnętrz z charakterem - Lamelli Stretto Dąb Szary L0103L Mardom Decor

Lamele ścienne wykończone rekomendowanymi zakończeniami, w tym L0103L Mardom Decor na stałe zagościły we wnętrzach, gdyż świetnie odnajdują się w każdym pomieszczeniu niezależnie od tego w jakim stylu zostało ono urządzone. Szczególnie produkt Lamelli Stretto Dąb Szary Mardom Decor L0103 wraz z lewym zakończeniem, którego forma i ponadczasowość doskonale zaprezentują się we wnętrzach modern, loftowych, jak i eleganckich. Zadbana w szczegółach forma, wykorzystanie najwyższej jakości materiałów, a także modna kolorystyka sprawiają, że lamele Lamelli Stretto w połączeniu z lewym zakończeniem L0103L Mardom Decor są dekoracją, zdecydowanie dodającą charakteru każdemu wnętrzu.

Funkcjonalność lewego zakończenia do lameli ściennych Lamelli Stretto Dąb Szary - L0103L Mardom Decor

Ścienne lamele z serii Lamelli Stretto Mardom Decor i prezentowane ich lewe zakończenie Mardom Decor L0103L pełnią głównie funkcję ozdobną. Jednak nie można zapominać o ich możliwościach izolacji akustycznej. Ścienne lamele Lamelli Stretto Dąb Szary Mardom Decor dają efekt redukcji dźwięków, co pozwala na eliminację echa w pomieszczeniu. Oznacza to, że lamele ścienne mogą nieco stłumić wydobywające się z pokoju, jak i lokalu dźwięki, podnosząc wygodę jego użytkowników.

Ponadto rolą ściennych lameli Lamelli Stretto Dąb Szary zwieńczonych lewym zakończeniem Mardom Decor L0103L jest także możliwość wyznaczenia za ich pomocą stref użytkowych w dowolnym pomieszczeniu. Ich ponadczasowy, aczkolwiek rzucający się w oko wygląd doskonale sprawdzi się w wyróżnieniu podziału pomieszczenia na strefy. Podkreślenie strefy jadalnianej, czy podkreślenie strefy relaksu w salonie to tylko niektóre nasze propozycje. Szczerze mówiąc ze ściennymi lamelami L0103 Mardom Decor nie istnieją ograniczenia w aranżacji wnętrz.

Montaż zakończenia lewego lameli ściennych Lamelli Stretto Dąb Szary L0103L Mardom Decor

Ścienne lamele Mardom Decor z kolekcji Lamelli Stretto to modele bardzo łatwe w montażu. Można je dowolnie dopasowywać do wymiarów powierzchni, na której mają być zamontowane poprzez łączenie kilku sztuk lameli. Atutem jest również ich doskonała długość wynosząca 270 cm, która umożliwia montaż od podłogi do sufitu bez tworzenia nieestetycznych łączeń. Dodatkowo z łatwością można je przycinać do konkretnych rozmiarów. Do perfekcyjnego wykończenia lameli ściennych Lamelli Stretto Dąb Szary doskonale sprawdzi się prezentowane lewe L0103L.

Montaż L0103L również nie należy do najtrudniejszych, gdyż jest łatwy, bardzo szybki oraz bardzo czysty przy użyciu kleju Mardom Decor.

Masz pytania związane z lamelami ściennymi Mardom z kolekcji Lamelli Stretto?

Jeżeli pojawią się wątpliwości albo pytania dotyczące zakupu odpowiednich lameli ściennych Lamelli Stretto, w tym zakończenia lewego Dąb Szary L0103L marki Mardom Decor to zachęcamy do skontaktowania się z obsługą naszego sklepu. Jesteśmy pewni, że dzięki doświadczeniu naszych specjalistów możemy rozwiać wszystkie wątpliwości związane z wyborem modelu Stretto Mardom Decor L0103L bądź innego produktu dostępnego w ofercie naszego sklepu.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

16 innych produktów w tej samej kategorii: