Zakończenie prawe Lamelli Stretto Dąb Szary L0103R Mardom Decor

26,82 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 26.82 zł

Opis produktu

Zakończenie prawe Lamelli Dąb Szary L0103R Mardom Decor z serii Stretto zapewni idealne wykończenie lameli Dąb Szary L0103. Produkt został wyprodukowany z tworzywa w postaci Polimeru HD przy zastosowaniu nowoczesnej technologii ScratchShield, zapewniającej maksymalne utwardzenie powierzchni. Zakończenie prawe Lamelli Stretto Dąb Szary L0103R Mardom Decor charakteryzuje się więc bardzo dużą wytrzymałością na wgniecenia, czy też działanie wilgoci.

Do lameli Lamelli Stretto Dąb Szary L0103 Mardom Decor dostępne jest również zakończenie lewe L0103L.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Długość (cm)
  270
 • Szerokość (cm)
  2.3
 • Grubość (cm)
  0.6 do 1.2
 • Kolekcja
  Stretto
 • Powłoka
  Dąb Szary
 • Materiał
  Polimer HD
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Zakończenie prawe Lamelli Stretto Dąb Szary L0103R Mardom Decor

Zakończenie prawe L0103R do lameli z serii Lamelli Stretto Dąb Szary L0103 zagwarantuje doskonałe zwieńczenie wymarzonej dekoracji. Prezentowane w ofercie naszego sklepu lamele są odpowiedzią na najnowsze trendy w stylizacji pomieszczeń. Doskonałe wykonanie prawego zakończenia L0103R, jak i samych lameli oraz ich przemyślana konstrukcja wraz z ponadprzeciętną wytrzymałością powoduje, że są to dekoracje odznaczające się na rynku.

Niezwykła trwałość lameli ściennych oraz zakończeń prawych Mardom L0103R

Lamele ścienne Mardom Decor, w tym zakończenie prawe Lamelli Stretto Dąb Szary L0103R to dekoracje do aranżacji, które z łatwością mogą być wykorzystane w każdym pomieszczeniu. Projektanci z chęcią stosują ścienne lamele i zakończenie prawe L0103R Mardom Decor dla urozmaicenia miejsc publicznych, hotelowych, sklepowych, albo mieszkań. Jest to spowodowane zastosowaniem przy ich produkcji wysokiej jakości tworzywa, w postaci Polimeru HD. Zakończenie prawe lameli ściennych L0103R Mardom Decor Stretto jest zatem wytrzymałe na działanie wilgoci, a dzięki wykorzystaniu technologii ScratchShield ma również utwardzoną maksymalnie powierzchnię, co zdecydowanie pozwala na zastosowanie ich razem z lamelami ściennymi L0103 w niejednym pomieszczeniu, bez obaw o ich prezencję.

Zakończenie prawe lameli ściennych do stylowych wnętrz - Lamelli Stretto Dąb Szary L0103R Mardom Decor

Lamele ścienne zwieńczone rekomendowanymi zakończeniami, w tym L0103R Mardom Decor na stałe zadomowiły w aranżacjach, gdyż doskonale odnajdują się w dowolnym pomieszczeniu bez względu na to w jakim stylu zostało ono zaaranżowane. W szczególności model Lamelli Stretto Dąb Szary L0103 Mardom Decor razem z prawym zakończeniem, którego design oraz ponadczasowość doskonale będą prezentować się we wnętrzach modern, w stylu loft, jak i również glamour. Zadbana w szczegółach konstrukcja, zastosowanie najwyższej jakości materiałów, czy też modna kolorystyka sprawiają, że lamele ścienne Lamelli Stretto w połączeniu z prawym zakończeniem Mardom Decor L0103R będą dekoracją, zdecydowanie dodającą niezwykłości każdemu wnętrzu.

Funkcjonalność prawego zakończenia do lameli ściennych Lamelli Stretto Dąb Szary L0103R Mardom Decor

Lamele ścienne z serii Lamelli Stretto Mardom Decor i prezentowane dedykowane prawe zakończenie L0103R Mardom Decor pełnią przede wszystkim funkcję ozdobną. Jednakże nie można zapomnieć o ich możliwościach izolacji akustycznej. Ścienne lamele Lamelli Stretto Dąb Szary Mardom Decor dają efekt redukcji dźwięków, co pozwala na eliminację echa wewnątrz pomieszczeń. Co oznacza, że lamele ścienne mogą nieco stłumić wydobywające się z pokoju, jak i innego lokalu dźwięki, podnosząc komfort osób w nim przebywających.

Inną funkcją ściennych lameli Lamelli Stretto Dąb Szary zwieńczonych prawym zakończeniem L0103R Mardom Decor jest również możliwość wyznaczenia za ich pomocą stref użytkowych w dowolnym wnętrzu. Ich prosty, a jednak zauważalny dla oka wygląd świetnie sprawdzi się w wyróżnieniu podziału wnętrza na strefy. Podkreślenie strefy jadalni, czy podkreślenie miejsca relaksu w salonie to wyłącznie nasze propozycje. Szczerze mówiąc z lamelami ściennymi L0103 Mardom Decor nie istnieją ograniczenia w aranżacji wnętrz.

Mocowanie zakończenia prawego lameli ściennych Lamelli Stretto Dąb Szary L0103R Mardom Decor

Lamele ścienne Mardom Decor z kolekcji Lamelli Stretto to modele niezwykle łatwe w montażu. Można je dowolnie dopasowywać do wymiarów powierzchni, na której mają być zamocowane poprzez połączenie kilku segmentów lameli. Zaletą jest także ich doskonała długość wynosząca 270 cm, pozwalająca na montaż od podłogi do sufitu bez tworzenia łączeń. W razie potrzeby z łatwością można je przycinać do określonych rozmiarów. Do perfekcyjnego wykończenia lameli ściennych Lamelli Stretto Dąb Szary doskonale sprawdzi się dedykowane zakończenie prawe L0103R.

Proces montażu L0103R również nie należy do skomplikowanych, gdyż jest łatwy, bardzo szybki i czysty z wykorzystaniem kleju Mardom Decor.

Masz pytania odnośnie do ściennych lameli Mardom z kolekcji Lamelli Stretto?

Jeśli pojawią się pytania lub wątpliwości związane z wyborem właściwych lameli ściennych Lamelli Stretto, w tym zakończenia prawego Dąb Szary L0103R producenta Mardom Decor to zachęcamy do kontaktu z naszą obsługą sklepu. Jesteśmy przekonani, że za sprawą doświadczenia naszej obsługi możemy odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące zakupu modelu Stretto Mardom Decor L0103R czy też każdego innego produktu dostępnego w ofercie naszego sklepu.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

16 innych produktów w tej samej kategorii: