Zakończenie lewe paneli WP002LP Mardom Decor

36,54 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 36.54 zł

Opis produktu

Zakończenie paneli WP002LP od Mardom Decor stanowi doskonałe uzupełnienie paneli WP002P, zapewniając perfekcyjne wykończenie. Ten model cechuje się wyjątkową odpornością na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne, dzięki swojej konstrukcji z wysokiej jakości polimeru HD, wyprodukowanemu przy zastosowaniu nowoczesnej technologii.

Dodatkowo, dla paneli WP002P Mardom Decor dostępne jest również zakończenie prawe, oznaczone jako WP002RP.

Opis

 • Długość (cm)
  270
 • Powłoka
  Malowane na biało
 • Materiał
  Polimer HD
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Zakończenie paneli WP002LP Mardom Decor

Oferowany przez Mardom Decor produkt, jakim jest zakończenie paneli WP002LP, doskonale wkomponuje się do aranżacji, której jeden z elementów wykończeniowych stanowi panel ścienny WP002P, uzupełniając wymarzony wystrój wnętrza i podkreślając jego szyk oraz elegancję. WP002LP jest to lewe zakończenie paneli, które umożliwi ukrycie rzucających się w oczy niedoskonałości ścian lub brzegów paneli WP002P.

Trwałość zakończenia paneli WP002LP

Lewe zakończenie paneli Mardom Decor WP002LP, podobnie jak panel WP002P, wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów (polimer HD). Dzięki temu ten niezbędny element wykończeniowy jest odporny na uderzenia oraz wilgoć. Oznacza to zatem, że zakończenie WP002LP może być z powodzeniem zastosowane np. w łazience, kuchni czy w miejscu użyteczności publicznej. Produktom, jakimi są zakończenia paneli WP002LP, niestraszne są także częste czyszczenie czy przypadkowe wgniecenia.

Zakończenie paneli WP002LP Mardom Decor - prosty montaż

Zastanawiasz się, czy podołasz montażowi zakończenia paneli ściennych? Bez obaw! Model od Mardom Decor WP002LP wykonany został z myślą o tym, byś bez problemu samodzielnie przymocował ten element do przypisanego do niego panelu WP002P. Produkt ten jest lekki i poręczny, więc możesz zamontować go bez konieczności wynajmowania kosztownej ekipy remontowej. Ponadto zakończenie do panelu WP002LP jest gotowe do montażu bez konieczności malowania.

Masz pytania związane ze panelami ściennymi Mardom Decor ?

Jeżeli pojawią się pytania lub wątpliwości związane z zakupem właściwych ściennych paneli, w tym zakończenia lewego WP002LP marki Mardom Decor to serdecznie zapraszamy do kontaktu z obsługą naszego sklepu. Jesteśmy pewni, że za sprawą doświadczenia naszych specjalistów możemy odpowiedzieć na wszystkie pytania związane z wyborem modelu WP002LP czy też innego, dowolnego produktu znajdującego się w naszej ofercie.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

16 innych produktów w tej samej kategorii: