Lamelli Stretto Dąb Naturalny L0105 Mardom Decor

81,29 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 81.29 zł

Opis produktu

Lamel ścienny Lamelli Dąb Naturalny Mardom Decor L0105 z kolekcji Stretto to doskonała propozycja na podkreślenie pomieszczeń w różnych stylach. Model został wyprodukowany przy wykorzystaniu innowacyjnej technologii ScratchShield z tworzywa jakim jest Polimer HD. Sprawia to, że lamel ścienny Lamelli Stretto Dąb Naturalny L0105 Mardom Decor jest wysoce trwały na uszkodzenia, czy też działanie wilgoci.

Lamel ścienny L0105 Mardom Decor jest produktem wyprodukowanym w Polsce. Dostępny jest także w innych odcieniach drewna.

Do lameli Lamelli Stretto Dąb Naturalny Mardom Decor L0105 dostępne jest również zakończenie lewe L0105L i zakończenie prawe L0105R.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Długość (cm)
  270
 • Szerokość (cm)
  12
 • Grubość (cm)
  0.6 do 1.2
 • Kolekcja
  Stretto
 • Powłoka
  Dąb Naturalny
 • Materiał
  Polimer HD
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Lamele ścienne Lamelli Stretto Dąb Naturalny L0105 Mardom Decor

Ścienne lamele L0105 z kolekcji Lamelli Stretto to odpowiedź marki Mardom na teraźniejsze trendy w stylizacji wnętrz. Perfekcyjne wykonanie lameli ściennych L0105 i ich przemyślana forma w połączeniu z ponadprzeciętną wytrzymałością powoduje, że są to dekoracje wyróżniające się na tle konkurencyjnych.

Wysoka trwałość lameli ściennych Mardom Decor L0105

Lamele ścienne L0105 Mardom Decor to dekoracja do wnętrz, która z powodzeniem może być wykorzystana w każdym pomieszczeniu. Dekoratorzy z miłą chęcią stosują lamele ścienne L0105 Mardom Decor dla urozmaicenia miejsc komercyjnych, hotelowych, sklepowych, jak i również prywatnych. Jest to spowodowane użyciem przy ich tworzeniu wysokiej jakości materiału, w postaci Polimeru HD. Lamele ścienne Mardom Decor L0105 Stretto są zatem odporne na działanie wilgoci, a dzięki wykorzystaniu technologii ScratchShield posiadają także maksymalnie utwardzoną powierzchnię, co znacznie umożliwia ich zastosowanie w niejednym wnętrzu, bez troski o ich trwałość.

Ścienne lamele do wnętrz z charakterem

Lamele ścienne od jakiegoś czasu zagościły we wnętrzach, gdyż fenomenalnie odnajdują się w każdym pomieszczeniu niezależnie od tego w jakim stylu zostało ono zaaranżowane. Szczególnie model Lamelli Stretto Dąb Naturalny Mardom Decor L0105, którego design oraz ponadczasowość doskonale będą prezentować się we wnętrzach loftowych, modern, czy też glamour. Zadbana w szczegółach forma, zastosowanie najwyższej jakości materiałów, a także ponadczasowa kolorystyka sprawiają, że lamele Lamelli Stretto L0105 Mardom Decor są dekoracją, która zdecydowanie doda polotu każdemu pomieszczeniu.

Funkcjonalność lameli ściennych Mardom Decor L0105

Lamele ścienne Lamelli Stretto L0105 Mardom Decor głównie pełnią funkcję ozdobną. Jednak nie można zapominać o ich możliwościach izolacji akustycznej. Lamele z kolekcji Lamelli Stretto Mardom Decor redukują dźwięk, co pozwala na zmniejszenie echa wewnątrz pomieszczeń. Co oznacza, że lamele ścienne mogą nieco stłumić wydobywające się z mieszkania, czy też innego lokalu dźwięki, podnosząc wygodę jego użytkowników.

Ponadto funkcją lameli ściennych Lamelli Stretto Mardom Decor L0105 jest również możliwość wyróżnienia za ich pomocą stref użytkowych w każdym wnętrzu. Ich ponadczasowy, aczkolwiek zauważalny dla oka design doskonale sprawdzi się w zaakcentowaniu podziału pomieszczenia na strefy. Podkreślenie strefy jadalnianej, czy podkreślenie miejsca relaksu w salonie to jedynie propozycje. Szczerze mówiąc z lamelami ściennymi Mardom Decor L0105 nie ma żadnych ograniczeń.

Montaż lameli ściennych Lamelli Stretto Dąb Naturalny L0105 Mardom Decor

Lamele ścienne Mardom Decor L0105 z kolekcji Lamelli Stretto to produkty bardzo łatwe w montażu. Można je dowolnie dopasowywać do rozmiarów powierzchni, na której mają być zamocowane poprzez łączenie kilku sztuk lameli. Atutem jest także ich optymalna długość wynosząca 270 cm, pozwalająca na montaż od podłogi do samego sufitu bez tworzenia łączeń. Co więcej, bez przeszkód można je przycinać do określonych rozmiarów. Sam sposób montażu L0105 także nie należy do najtrudniejszych, gdyż jest bezproblemowy, bardzo szybki i bardzo czysty dzięki klejowi Mardom Decor.

Masz pytania odnośnie do lameli ściennych Mardom Decor z kolekcji Lamelli Stretto?

Jeśli pojawią się pytania albo wątpliwości dotyczące wyboru odpowiednich lameli ściennych, w tym Lamelli Stretto Dąb Naturalny L0105 producenta Mardom Decor to zapraszamy do kontaktu z naszą obsługą. Jesteśmy pewni, że za sprawą doświadczenia naszych specjalistów możemy rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące wyboru modelu Stretto Mardom Decor L0105 bądź każdego innego produktu dostępnego w ofercie naszego sklepu.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

16 innych produktów w tej samej kategorii: