Zakończenie prawe Lamelli Stretto Białe L0101R Mardom Decor

26,82 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 26.82 zł

Opis produktu

Białe zakończenie prawe Lamelli L0101R Mardom Decor z kolekcji Stretto zapewni perfekcyjne wykończenie lameli białych L0101. Model został wyprodukowany z materiału w postaci Polimeru HD przy użyciu technologii ScratchShield, gwarantującej maksymalne utwardzenie powierzchni. Zakończenie prawe Lamelli Stretto żonkil L0101R Mardom Decor wyróżnia się więc bardzo dużą odpornością na uszkodzenia, jak i również działanie wilgoci.

Do lameli Lamelli Stretto L0101 Mardom Decor w kolorze białym mamy także zakończenie lewe L0101L.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Długość (cm)
  270
 • Szerokość (cm)
  2.3
 • Grubość (cm)
  0.6 do 1.2
 • Kolekcja
  Stretto
 • Powłoka
  Do malowania
 • Materiał
  Polimer HD
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Zakończenie prawe Lamelli Stretto Białe L0101R Mardom Decor

Zakończenie prawe L0101R do lameli z kolekcji Lamelli Stretto Białe L0101 zagwarantuje doskonałe wykończenie zaplanowanej dekoracji. Tworzone przez Mardom Decor lamele są odpowiedzią na obecne trendy w aranżacji wnętrz. Doskonałe wykonanie prawego zakończenia L0101R, jak również samych lameli oraz ich właściwie zaprojektowana forma wraz z ponadprzeciętną wytrzymałością sprawia, że są to ozdoby odznaczające się na tle konkurencyjnych.

Niezwykła wytrzymałość lameli ściennych i zakończeń prawych Mardom Decor L0101R

Lamele ścienne Mardom Decor, w tym zakończenie prawe Lamelli Stretto Białe L0101R to ozdoby do aranżacji, które z łatwością mogą być wykorzystane w dowolnym pomieszczeniu. Projektanci z chęcią stosują lamele ścienne i zakończenie prawe Mardom Decor L0101R dla wyróżnienia miejsc publicznych, hotelowych, sklepowych, albo prywatnych. Dzieje się tak za sprawą zastosowania przy ich produkcji niezwykłej jakości tworzywa, jakim jest Polimer HD. Zakończenie prawe lameli ściennych L0101R Mardom Decor Stretto jest zatem wytrzymałe na działanie wilgoci, za sprawą wykorzystania technologii ScratchShield posiada także utwardzoną maksymalnie powierzchnię, co zdecydowanie umożliwia użycie ich wraz z lamelami ściennymi L0101 w każdym pomieszczeniu, bez obaw o ich wygląd.

Zakończenie prawe lameli ściennych do stylowych aranżacji - Lamelli Stretto Białe L0101R Mardom Decor

Lamele ścienne wykończone rekomendowanymi zakończeniami, w tym L0101R Mardom Decor od jakiegoś czasu zagościły we wnętrzach, gdyż świetnie odnajdują się w dowolnym pomieszczeniu niezależnie od tego w jakim stylu zostało ono zaaranżowane. W szczególności model Lamelli Stretto Białe Mardom Decor L0101 razem z prawym zakończeniem, którego design i ponadczasowość doskonale będą prezentować się we wnętrzach nowoczesnych, w stylu loft, jak i również glamour. Przemyślana forma, wykorzystanie najwyższej jakości tworzyw, czy też ponadczasowa kolorystyka powodują, że ścienne lamele Lamelli Stretto w połączeniu z prawym zakończeniem L0101R Mardom Decor są ozdobą, zdecydowanie dodającą charakteru każdemu wnętrzu.

Funkcjonalność prawego zakończenia do lameli ściennych Lamelli Stretto Białe L0101R Mardom Decor

Ścienne lamele z kolekcji Lamelli Stretto Mardom Decor i prezentowane dedykowane prawe zakończenie Mardom Decor L0101R pełnią przede wszystkim rolę dekoracyjną. Jednakże nie można zapominać o możliwości izolacji akustycznej. Lamele ścienne Lamelli Stretto Białe Mardom Decor dają efekt redukcji dźwięków, dzięki czemu możliwe jest pozbycie się echa wewnątrz pomieszczeń. Co oznacza, że lamele ścienne mogą odrobinę stłumić wydobywające się z mieszkania, czy też innego lokalu dźwięki, podnosząc wygodę jego użytkowników.

Ponadto rolą lameli ściennych Lamelli Stretto Białe wykończonych prawym zakończeniem L0101R Mardom Decor jest również możliwość wyróżnienia za ich pomocą stref użytkowych w niejednym pomieszczeniu. Ich ponadczasowy, aczkolwiek rzucający się w oko design doskonale sprawdzi się w wyróżnieniu podziału pomieszczenia na strefy. Wyznaczenie strefy jadalni, czy podkreślenie miejsca relaksu w salonie to tylko niektóre propozycje. Szczerze mówiąc ze ściennymi lamelami L0101 Mardom Decor nie istnieją ograniczenia w aranżacji pomieszczeń.

Montaż zakończenia prawego lameli ściennych Lamelli Stretto Białe L0101R Mardom Decor

Lamele ścienne Mardom Decor z serii Lamelli Stretto to modele bardzo proste w montażu. Można je dowolnie dopasowywać do rozmiarów danej powierzchni, na której mają być zamocowane poprzez łączenie kilku segmentów lameli. Atutem jest również ich doskonała długość wynosząca 270 cm, która umożliwia montaż od podłogi do samego sufitu bez tworzenia mało estetycznych łączeń. W razie potrzeby bez trudu można je przycinać do konkretnych wymiarów. Do perfekcyjnego wykończenia ściennych lameli Lamelli Stretto Białe świetnie spisze się prezentowane zakończenie prawe L0101R.

Sposób montażu L0101R również nie należy do skomplikowanych, gdyż jest bezproblemowy, bardzo szybki i bardzo czysty przy użyciu kleju Mardom Decor.

Masz pytania związane ze ściennymi lamelami Mardom Decor z kolekcji Lamelli Stretto?

Jeśli pojawią się wątpliwości albo pytania dotyczące wyboru odpowiednich ściennych lameli Lamelli Stretto, w tym zakończenia prawego Białe L0101R marki Mardom Decor to zachęcamy do skontaktowania się z obsługą naszego sklepu. Jesteśmy przekonani, że za sprawą doświadczenia naszych specjalistów możemy rozwiać wszystkie wątpliwości dotyczące wyboru modelu Stretto Mardom Decor L0101R bądź każdego innego produktu prezentowanego w naszej ofercie.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

16 innych produktów w tej samej kategorii: