Zakończenie lewe Lamelli Stretto Dąb Naturalny L0105L Mardom Decor

28,45 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 28.45 zł

Opis produktu

Zakończenie lewe Lamelli Dąb Naturalny L0105L Mardom Decor z kolekcji Stretto rekomendowane do lameli Dąb Naturalny L0105 zagwarantuje doskonałe zwieńczenie. Model cechuje się wysoką odpornością na wilgoć i uderzenia, za sprawą stworzenia go z tworzywa w postaci Polimeru HD przy zastosowaniu technologii ScratchShield, zapewniającej maksymalne utwardzenie powierzchni.

Do lameli Lamelli Stretto Dąb Naturalny L0105 Mardom Decor mamy również zakończenie prawe L0105R.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Długość (cm)
  270
 • Szerokość (cm)
  3.6
 • Grubość (cm)
  0.6 do 1.2
 • Kolekcja
  Stretto
 • Powłoka
  Dąb Naturalny
 • Materiał
  Polimer HD
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Zakończenie lewe Lamelli Stretto Dąb Naturalny L0105L Mardom Decor

Zakończenie lewe L0105L do lameli z kolekcji Lamelli Stretto Dąb Naturalny L0105 zagwarantuje perfekcyjne zwieńczenie zaplanowanej dekoracji. Tworzone przez markę Mardom Decor lamele są odpowiedzią na teraźniejsze trendy w stylizacji pomieszczeń. Doskonałe wykonanie lewego zakończenia L0105L, jak również samych lameli i ich przemyślana forma w połączeniu z ponadprzeciętną wytrzymałością sprawia, że są to ozdoby wyróżniające się na tle konkurencyjnych.

Niezwykła trwałość lameli ściennych oraz zakończeń lewych Mardom L0105L

Ścienne lamele Mardom Decor, w tym zakończenie lewe Lamelli Stretto Dąb Naturalny L0105L to dekoracje do wnętrz, które z łatwością mogą być wykorzystane w każdym pomieszczeniu. Dekoratorzy z miłą chęcią stosują lamele ścienne i zakończenie lewe Mardom Decor L0105L dla wyróżnienia miejsc komercyjnych, hotelowych, handlowych, jak i również mieszkań. Dzieje się tak za sprawą zastosowania przy ich tworzeniu niezwykłej jakości tworzywa, w postaci Polimeru HD. Zakończenie lewe lameli ściennych Mardom Decor L0105L Stretto jest zatem wytrzymałe na wilgoć, za sprawą wykorzystania technologii ScratchShield ma także utwardzoną maksymalnie powierzchnię, co zdecydowanie umożliwia użycie ich wraz z lamelami ściennymi L0105 w dowolnym wnętrzu, bez obaw o ich wygląd.

Zakończenie lewe lameli ściennych do wnętrz z charakterem - Lamelli Stretto Dąb Naturalny L0105L Mardom Decor

Ścienne lamele wykończone dedykowanymi zakończeniami, w tym L0105L Mardom Decor od jakiegoś czasu zadomowiły w aranżacjach, gdyż doskonale odnajdują się w dowolnym pomieszczeniu niezależnie od tego w jakim stylu jest ono urządzone. W szczególności model Lamelli Stretto Dąb Naturalny L0105 Mardom Decor razem z lewym zakończeniem, którego design oraz ponadczasowość doskonale będą prezentować się we wnętrzach nowoczesnych, loftowych, jak i glamour. Zadbana w szczegółach forma, zastosowanie wysokiej jakości materiałów, czy też modna kolorystyka powodują, że ścienne lamele Lamelli Stretto w połączeniu z lewym zakończeniem L0105L Mardom Decor są dekoracją, która zdecydowanie doda charakteru dowolnemu wnętrzu.

Funkcjonalność lewego zakończenia do lameli ściennych Lamelli Stretto Dąb Naturalny - Mardom Decor L0105L

Lamele ścienne z serii Lamelli Stretto Mardom Decor oraz prezentowane ich lewe zakończenie L0105L Mardom Decor pełnią przede wszystkim rolę ozdobną. Jednak nie można zapominać o ich możliwościach izolacji akustycznej. Lamele ścienne Lamelli Stretto Dąb Naturalny Mardom Decor dają efekt redukcji dźwięków, co pozwala na zmniejszenie echa w pomieszczeniu. Oznacza to, że ścienne lamele mogą nieco stłumić wydobywające się z mieszkania, jak i lokalu dźwięki, podnosząc komfort jego użytkowników.

Ponadto funkcją ściennych lameli Lamelli Stretto Dąb Naturalny wykończonych lewym zakończeniem L0105L Mardom Decor jest także możliwość wyznaczenia za ich pomocą stref użytkowych w każdym pomieszczeniu. Ich prosty, aczkolwiek rzucający się w oko wygląd świetnie sprawdzi się w zaakcentowaniu podziału wnętrza na strefy. Podkreślenie strefy jadalnianej, czy podkreślenie miejsca odpoczynku w salonie to wyłącznie nasze propozycje. Szczerze mówiąc z lamelami ściennymi Mardom Decor L0105 nie ma żadnych ograniczeń.

Sposób montażu zakończenia lewego lameli ściennych Lamelli Stretto Dąb Naturalny L0105L Mardom Decor

Lamele ścienne Mardom Decor z kolekcji Lamelli Stretto to modele niezwykle proste w montażu. Można je w dowolny sposób dopasowywać do rozmiarów danej powierzchni, na której mają być zamocowane poprzez połączenie kilku segmentów lameli. Atutem jest także ich doskonała długość to jest 270 cm, umożliwiająca montaż od podłogi do sufitu bez tworzenia łączeń. Co więcej, bez przeszkód można je przycinać do określonych wymiarów. Do idealnego wykończenia ściennych lameli Lamelli Stretto Dąb Naturalny świetnie sprawdzi się prezentowane zakończenie lewe L0105L.

Sposób montażu L0105L również nie należy do najtrudniejszych, ponieważ jest łatwy, bardzo szybki oraz czysty dzięki klejowi Mardom Decor.

Masz pytania związane ze ściennymi lamelami Mardom Decor z serii Lamelli Stretto?

Jeżeli pojawią się wątpliwości lub pytania związane z wyborem odpowiednich lameli ściennych Lamelli Stretto, w tym zakończenia lewego Dąb Naturalny L0105L marki Mardom Decor to serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą obsługą. Jesteśmy przekonani, że za sprawą doświadczenia naszej obsługi możemy odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące wyboru modelu Stretto Mardom Decor L0105L czy też innego produktu dostępnego w naszej ofercie.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

16 innych produktów w tej samej kategorii: