Zakończenie lewe Lamelli Largo Dąb Naturalny L0305L Mardom Decor

28,45 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 28.45 zł

Opis produktu

Zakończenie lewe Lamelli Dąb Naturalny L0305L Mardom Decor z serii Largo rekomendowane do lameli Dąb Naturalny L0305 gwarantuje idealne zwieńczenie. Model charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne, za sprawą wyprodukowania go z tworzywa jakim jest Polimer HD przy użyciu technologii ScratchShield, gwarantującej maksymalne utwardzenie powierzchni.

Do lameli Lamelli Largo Dąb Naturalny L0305 Mardom Decor dostępne jest również zakończenie prawe L0305R.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Długość (cm)
  270
 • Szerokość (cm)
  3.1
 • Grubość (cm)
  2
 • Kolekcja
  Largo
 • Powłoka
  Dąb Naturalny
 • Materiał
  Polimer HD
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Zakończenie lewe Lamelli Largo Dąb Naturalny L0305L Mardom Decor

Zakończenie lewe L0305L do lameli z kolekcji Lamelli Largo Dąb Naturalny L0305 zapewni perfekcyjne zwieńczenie zaplanowanej dekoracji. Prezentowane w ofercie naszego sklepu lamele są odpowiedzią na najnowsze trendy w stylizacji pomieszczeń. Perfekcyjne wykonanie lewego zakończenia L0305L, jak również samych lameli i ich przemyślana forma wraz z ponadprzeciętną wytrzymałością sprawia, że są to dekoracje odznaczające się na tle konkurencyjnych.

Ponadprzeciętna trwałość lameli ściennych oraz zakończeń lewych Mardom L0305L

Ścienne lamele Mardom Decor, w tym zakończenie lewe Lamelli Largo Dąb Naturalny L0305L to dekoracje do aranżacji, które z łatwością mogą być zastosowane w dowolnym pomieszczeniu. Projektanci z chęcią stosują ścienne lamele oraz zakończenie lewe Mardom Decor L0305L dla wyróżnienia przestrzeni publicznych, restauracji, handlowych, jak i również mieszkań. Jest to spowodowane zastosowaniem przy ich tworzeniu wysokiej jakości materiału, jakim jest Polimer HD. Zakończenie lewe lameli ściennych L0305L Mardom Decor Largo jest zatem wytrzymałe na działanie wilgoci, a dzięki wykorzystaniu technologii ScratchShield posiada także maksymalnie utwardzoną powierzchnię, co zdecydowanie umożliwia zastosowanie ich wraz z lamelami ściennymi L0305 w niejednym wnętrzu, bez troski o ich wygląd.

Zakończenie lewe lameli ściennych do stylowych wnętrz - Lamelli Largo Dąb Naturalny L0305L Mardom Decor

Ścienne lamele wykończone dedykowanymi zakończeniami, w tym L0305L Mardom Decor na stałe zagościły we wnętrzach, gdyż fenomenalnie odnajdują się w każdym pomieszczeniu niezależnie od tego w jakim stylu jest ono zaaranżowane. Szczególnie model Lamelli Largo Dąb Naturalny L0305 Mardom Decor razem z lewym zakończeniem, którego forma oraz ponadczasowość świetnie będą prezentować się we wnętrzach nowoczesnych, loftowych, jak i również glamour. Zadbana w szczegółach forma, wykorzystanie najwyższej jakości materiałów, czy też ponadczasowa kolorystyka powodują, że lamele ścienne Lamelli Largo razem z lewym zakończeniem L0305L Mardom Decor są ozdobą, zdecydowanie dodającą niezwykłości każdemu pomieszczeniu.

Funkcjonalność lewego zakończenia do ściennych lameli Lamelli Largo Dąb Naturalny - L0305L Mardom Decor

Ścienne lamele z kolekcji Lamelli Largo Mardom Decor oraz prezentowane ich lewe zakończenie L0305 Mardom Decor pełnią głównie rolę ozdobną. Jednak nie można zapomnieć o możliwości izolacji akustycznej. Lamele Lamelli Largo Dąb Naturalny Mardom Decor dają efekt redukcji dźwięków, dzięki czemu możliwe jest pozbycie się echa wewnątrz pomieszczeń. Co oznacza, że lamele ścienne mogą odrobinę wygłuszyć wydobywające się z mieszkania, jak i lokalu dźwięki, zwiększając komfort przebywających w nim osób.

Ponadto funkcją lameli ściennych Lamelli Largo Dąb Naturalny zwieńczonych lewym zakończeniem L0305L Mardom Decor jest również możliwość wyróżnienia za ich pomocą stref użytkowych w dowolnym wnętrzu. Ich prosty, aczkolwiek rzucający się w oko wygląd świetnie sprawdzi się w wyróżnieniu podziału wnętrza na strefy. Wyznaczenie strefy jadalni, czy podkreślenie miejsca odpoczynku w salonie to jedynie propozycje. Szczerze mówiąc z lamelami ściennymi L0305 Mardom Decor nie ma pod tym względem ograniczeń.

Mocowanie zakończenia lewego lameli ściennych Lamelli Largo Dąb Naturalny L0305L Mardom Decor

Ścienne lamele Mardom Decor z kolekcji Lamelli Largo to produkty niezwykle łatwe w montażu. Można je dowolnie dopasowywać do wymiarów danej powierzchni, na której będą zamocowane poprzez łączenie kilku segmentów lameli. Atutem jest także ich doskonała długość to jest 270 cm, umożliwiająca montaż od podłogi do sufitu bez tworzenia mało estetycznych łączeń. Dodatkowo z łatwością można je przycinać do konkretnych rozmiarów. Do perfekcyjnego wykończenia lameli ściennych Lamelli Largo Dąb Naturalny świetnie sprawdzi się prezentowane lewe L0305L.

Sposób montażu L0305L także nie należy do skomplikowanych, ponieważ jest łatwy, szybki i czysty z wykorzystaniem kleju Mardom Decor.

Masz pytania związane z lamelami ściennymi Mardom Decor z kolekcji Lamelli Largo?

Jeśli pojawią się wątpliwości lub pytania związane z wyborem odpowiednich ściennych lameli Lamelli Largo, w tym zakończenia lewego Dąb Naturalny L0305L marki Mardom Decor to zapraszamy do skontaktowania się z naszą obsługą. Jesteśmy przekonani, że dzięki doświadczeniu naszej obsługi możemy odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące zakupu modelu Largo Mardom Decor L0305L czy też innego produktu dostępnego w ofercie naszego sklepu.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

16 innych produktów w tej samej kategorii: