Zakończenie prawe Lamelli Stretto Dąb Naturalny L0105R Mardom Decor

26,82 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 26.82 zł

Opis produktu

Zakończenie prawe Lamelli Dąb Naturalny L0105R Mardom Decor z serii Stretto zapewni doskonałe zwieńczenie lameli Dąb Naturalny L0105. Produkt jest stworzony z tworzywa w postaci Polimeru HD przy zastosowaniu technologii ScratchShield, gwarantującej pełne utwardzenie powierzchni. Zakończenie prawe Lamelli Stretto żonkil L0105R Mardom Decor wyróżnia się zatem bardzo dużą wytrzymałością na uszkodzenia, czy też działanie wilgoci.

Do lameli Lamelli Stretto Dąb Naturalny L0105 Mardom Decor dostępne jest także zakończenie lewe L0105L.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Długość (cm)
  270
 • Szerokość (cm)
  2.3
 • Grubość (cm)
  0.6 do 1.2
 • Kolekcja
  Stretto
 • Powłoka
  Dąb Naturalny
 • Materiał
  Polimer HD
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Zakończenie prawe Lamelli Stretto Dąb Naturalny L0105R Mardom Decor

Zakończenie prawe L0105R do lameli z serii Lamelli Stretto Dąb Naturalny L0105 zagwarantuje perfekcyjne zwieńczenie zaplanowanej dekoracji. Prezentowane w naszej ofercie lamele są odpowiedzią na teraźniejsze trendy w aranżacji wnętrz. Doskonałe wykonanie prawego zakończenia L0105R, jak również samych lameli i ich właściwie zaprojektowana konstrukcja w połączeniu z wysoką trwałością sprawia, że są to produkty wyróżniające się w naszym sklepie.

Ponadprzeciętna trwałość lameli ściennych oraz zakończeń prawych Mardom L0105R

Lamele ścienne Mardom Decor, w tym zakończenie prawe Lamelli Stretto Dąb Naturalny L0105R to ozdoby do aranżacji, które z powodzeniem mogą być zastosowane w dowolnym pomieszczeniu. Dekoratorzy z miłą chęcią stosują lamele ścienne i zakończenie prawe Mardom Decor L0105R dla urozmaicenia przestrzeni publicznych, restauracji, sklepowych, jak i również prywatnych. Dzieje się tak za sprawą zastosowania przy ich tworzeniu wysokiej jakości materiału, jakim jest Polimer HD. Zakończenie prawe lameli ściennych Mardom Decor L0105R Stretto jest więc odporne na wilgoć, za sprawą wykorzystania technologii ScratchShield posiada także utwardzoną maksymalnie powierzchnię, co znacznie umożliwia użycie ich razem z lamelami ściennymi L0105 w niejednym pomieszczeniu, bez obaw o ich prezencję.

Zakończenie prawe lameli ściennych do stylowych wnętrz - Lamelli Stretto Dąb Naturalny L0105R Mardom Decor

Lamele ścienne wykończone rekomendowanymi zakończeniami, w tym L0105R Mardom Decor na stałe zagościły we wnętrzach, gdyż świetnie odnajdują się w dowolnym pomieszczeniu niezależnie od tego w jakim stylu jest ono zaaranżowane. Szczególnie model Lamelli Stretto Dąb Naturalny Mardom Decor L0105 razem z zakończeniem prawym, którego forma i uniwersalność świetnie będą prezentować się we wnętrzach modern, w stylu loft, jak i eleganckich. Zadbana w szczegółach konstrukcja, zastosowanie najwyższej jakości materiałów, czy też ponadczasowa kolorystyka sprawiają, że ścienne lamele Lamelli Stretto razem z prawym zakończeniem Mardom Decor L0105R są dekoracją, zdecydowanie dodającą charakteru dowolnemu wnętrzu.

Funkcjonalność prawego zakończenia do ściennych lameli Lamelli Stretto Dąb Naturalny Mardom Decor L0105R

Lamele ścienne z kolekcji Lamelli Stretto Mardom Decor oraz prezentowane dedykowane prawe zakończenie L0105R Mardom Decor pełnią głównie rolę dekoracyjną. Jednakże nie można zapominać o możliwości izolacji akustycznej. Lamele Lamelli Stretto Dąb Naturalny Mardom Decor dają efekt redukcji dźwięków, co pozwala na zmniejszenie echa w pomieszczeniu. Oznacza to, że lamele ścienne mogą nieco wygłuszyć wydobywające się z pokoju, jak i innego lokalu dźwięki, podnosząc komfort jego użytkowników.

Inną rolą ściennych lameli Lamelli Stretto Dąb Naturalny zwieńczonych prawym zakończeniem L0105R Mardom Decor jest także możliwość wyznaczenia za ich pomocą stref użytkowych w niejednym pomieszczeniu. Ich prosty, aczkolwiek zauważalny dla oka wygląd doskonale sprawdzi się w zaakcentowaniu podziału pomieszczenia na strefy. Wyznaczenie strefy jadalni, czy podkreślenie strefy relaksu w salonie to jedynie propozycje. Szczerze mówiąc z lamelami ściennymi Mardom Decor L0105 nie istnieją ograniczenia w aranżacji pomieszczeń.

Sposób montażu zakończenia prawego lameli ściennych Lamelli Stretto Dąb Naturalny L0105R Mardom Decor

Ścienne lamele Mardom Decor z serii Lamelli Stretto to modele bardzo proste w montażu. Można je dowolnie dopasowywać do rozmiarów danej powierzchni, na której mają być zamontowane poprzez połączenie kilku segmentów lameli. Atutem jest także ich doskonała długość to jest 270 cm, pozwalająca na montaż od podłogi do samego sufitu bez tworzenia mało estetycznych łączeń. Dodatkowo z łatwością można je przycinać do określonych rozmiarów. Do idealnego wykończenia ściennych lameli Lamelli Stretto Dąb Naturalny doskonale spisze się prezentowane zakończenie prawe L0105R.

Montaż L0105R również nie należy do skomplikowanych, ponieważ jest bezproblemowy, bardzo szybki oraz bardzo czysty z wykorzystaniem kleju Mardom Decor.

Masz pytania związane ze ściennymi lamelami Mardom z serii Lamelli Stretto?

Jeżeli pojawią się pytania lub wątpliwości związane z wyborem idealnych ściennych lameli Lamelli Stretto, w tym zakończenia prawego Dąb Naturalny L0105R marki Mardom Decor to zachęcamy do kontaktu z naszą obsługą. Jesteśmy pewni, że za sprawą doświadczenia naszej obsługi możemy rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące zakupu modelu Stretto Mardom Decor L0105R czy też każdego innego produktu prezentowanego w ofercie naszego sklepu.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

16 innych produktów w tej samej kategorii: