Lamelli Medio Dąb Naturalny L0205 Mardom Decor

81,29 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 81.29 zł

Opis produktu

Ścienny lamel Lamelli Dąb Naturalny L0205 Mardom Decor z serii Medio to idealna propozycja na wykończenie wnętrz w różnym stylu. Produkt został stworzony przy wykorzystaniu technologii ScratchShield z tworzywa w postaci Polimeru HD. Sprawia to, że ścienny lamel Lamelli Medio Dąb Naturalny Mardom Decor L0205 jest bardzo odporny na wgniecenia, jak i również wilgoć.

Lamel ścienny Mardom Decor L0205 jest produktem polskiej produkcji. Oferowany jest również w innych kolorach.

Do lameli ściennych Lamelli Medio Dąb Naturalny L0205 Mardom Decor dostępne jest również zakończenie prawe L0205R i zakończenie lewe L0205L.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Długość (cm)
  270
 • Szerokość (cm)
  12.1
 • Grubość (cm)
  0.6 do 1.2
 • Kolekcja
  Medio
 • Powłoka
  Dąb Naturalny
 • Materiał
  Polimer HD
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Lamele ścienne Lamelli Medio Dąb Naturalny L0205 Mardom Decor

Lamele ścienne L0205 z kolekcji Lamelli Medio to odpowiedź marki Mardom Decor na najnowsze trendy w aranżacji pomieszczeń. Perfekcyjne wykonanie lameli ściennych L0205 i ich przemyślana konstrukcja w połączeniu z ponadprzeciętną trwałością powoduje, że są to lamele odznaczające się na rynku.

Niezwykła trwałość lameli ściennych Mardom Decor L0205

Lamele ścienne L0205 Mardom Decor to dekoracja do aranżacji, która z powodzeniem może być wykorzystana w dowolnym pomieszczeniu. Architekci wnętrz z miłą chęcią stosują ścienne lamele Mardom Decor L0205 dla urozmaicenia przestrzeni komercyjnych, restauracji, handlowych, jak i również prywatnych. Dzieje się tak za sprawą zastosowania przy ich tworzeniu niezwykłej jakości tworzywa, jakim jest Polimer HD. Lamele ścienne Mardom Decor L0205 Medio są więc wytrzymałe na wilgoć, za sprawą wykorzystania technologii ScratchShield mają także maksymalnie utwardzoną powierzchnię, co zdecydowanie umożliwia ich użycie w dowolnym pomieszczeniu, bez troski o ich prezencję.

Lamele ścienne do stylowych wnętrz

Ścienne lamele na stałe zagościły we wnętrzach, gdyż doskonale odnajdują się w każdym pomieszczeniu niezależnie od tego w jakim stylu zostało ono urządzone. Szczególnie model Lamelli Medio Dąb Naturalny L0205 Mardom Decor, którego design i uniwersalność doskonale zaprezentują się we wnętrzach w stylu loft, modern, czy eleganckich. Zadbana w szczegółach forma, wykorzystanie wysokiej jakości tworzyw, jak i również ponadczasowa kolorystyka sprawiają, że ścienne lamele Lamelli Medio L0205 Mardom Decor są dekoracją, zdecydowanie dodającą niezwykłości każdemu pomieszczeniu.

Funkcjonalność lameli ściennych Mardom Decor L0205

Lamele ścienne Lamelli Medio L0205 Mardom Decor głównie pełnią rolę dekoracyjną. Jednak nie można zapomnieć o ich możliwościach izolacji akustycznej. Lamele ścienne z serii Lamelli Medio Mardom Decor redukują dźwięk, co pozwala na pozbycie się echa wewnątrz pomieszczeń. Co oznacza, że ścienne lamele mogą odrobinę wygłuszyć wydobywające się z mieszkania, czy też innego lokalu dźwięki, podnosząc wygodę przebywających w nim osób.

Ponadto rolą ściennych lameli Lamelli Medio Mardom Decor L0205 jest także możliwość wyróżnienia za ich pomocą stref użytkowych w dowolnym wnętrzu. Ich prosty, aczkolwiek zauważalny dla oka design świetnie sprawdzi się w zaakcentowaniu podziału wnętrza na strefy. Podkreślenie strefy jadalnianej, czy podkreślenie miejsca relaksu w salonie to tylko niektóre nasze propozycje. Szczerze mówiąc ze ściennymi lamelami Mardom Decor L0205 nie ma żadnych ograniczeń.

Sposób montażu lameli ściennych Lamelli Medio Dąb Naturalny L0205 Mardom Decor

Lamele ścienne L0205 Mardom Decor z kolekcji Lamelli Medio to modele niezwykle łatwe w zamocowaniu. Można je w dowolny sposób dopasowywać do rozmiarów powierzchni, na której będą zamontowane poprzez łączenie kilku segmentów lameli. Atutem jest również ich doskonała długość to jest 270 cm, która umożliwia montaż od podłogi do samego sufitu bez tworzenia mało estetycznych łączeń. Dodatkowo bez przeszkód można je przycinać do potrzebnych wymiarów. Sam montaż L0205 również nie należy do najtrudniejszych, ponieważ jest bezproblemowy, bardzo szybki i czysty przy użyciu kleju Mardom Decor.

Masz pytania związane z lamelami ściennymi Mardom Decor z serii Lamelli Medio?

Jeżeli pojawią się wątpliwości lub pytania związane z zakupem idealnych lameli ściennych, w tym Lamelli Medio Dąb Naturalny L0205 producenta Mardom Decor to serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszą obsługą sklepu. Jesteśmy pewni, że dzięki doświadczeniu naszej obsługi możemy rozwiać wszelkie wątpliwości związane z zakupem modelu Medio Mardom Decor L0205 bądź dowolnego produktu prezentowanego w naszej ofercie.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

16 innych produktów w tej samej kategorii: