Lamelli Largo Biała L0301 Mardom Decor

81,29 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 81.29 zł

Opis produktu

Lamel ścienny w kolorze białym Lamelli L0301 Mardom Decor z serii Largo to idealna propozycja na wykończenie wnętrz w różnym stylu. Produkt jest stworzony przy wykorzystaniu technologii ScratchShield z tworzywa jakim jest Polimer HD. Sprawia to, że lamel ścienny Lamelli Largo Biały L0301 Mardom Decor jest niezwykle odporny na uszkodzenia, czy też wilgoć.

Lamel ścienny L0301 Mardom Decor to produkt wyprodukowany w Polsce. Oferowany jest także w innych naturalnych odcieniach drewna.

Do białych lameli ściennych Lamelli Largo Mardom Decor L0301 dostępne jest również zakończenie prawe L0301R oraz zakończenie lewe L0301L.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Długość (cm)
  270
 • Szerokość (cm)
  11.5
 • Grubość (cm)
  2
 • Kolekcja
  Largo
 • Powłoka
  Do malowania
 • Materiał
  Polimer HD
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Lamele ścienne Lamelli Largo Biała L0301 Mardom Decor

Lamele ścienne L0301 z kolekcji Lamelli Largo to odpowiedź marki Mardom na teraźniejsze trendy w aranżacji wnętrz. Doskonałe wykonanie lameli ściennych L0301 oraz ich przemyślana konstrukcja wraz z ponadprzeciętną trwałością sprawia, że są to lamele odznaczające się w naszym sklepie.

Wysoka wytrzymałość lameli ściennych Mardom L0301

Lamele ścienne L0301 Mardom Decor to dekoracja do aranżacji, która z łatwością może być zastosowana w każdym pomieszczeniu. Dekoratorzy z chęcią stosują ścienne lamele Mardom Decor L0301 dla wyróżnienia przestrzeni publicznych, restauracji, sklepowych, jak i również domów. Dzieje się tak za sprawą użycia przy ich tworzeniu wysokiej jakości tworzywa, w postaci Polimeru HD. Lamele ścienne Mardom Decor L0301 Largo są zatem wytrzymałe na wilgoć, a dzięki wykorzystaniu technologii ScratchShield mają również utwardzoną maksymalnie powierzchnię, co znacznie pozwala na ich użycie w dowolnym wnętrzu, bez troski o ich wygląd.

Lamele ścienne do stylowych aranżacji

Ścienne lamele od jakiegoś czasu zadomowiły we wnętrzach, gdyż fenomenalnie odnajdują się w dowolnym pomieszczeniu bez względu na to w jakim stylu zostało ono urządzone. W szczególności produkt Lamelli Largo Biała L0301 Mardom Decor, którego design i uniwersalność świetnie będą prezentować się we wnętrzach w stylu loft, modern, czy glamour. Zadbana w szczegółach forma, zastosowanie wysokiej jakości tworzyw, a także ponadczasowa kolorystyka powodują, że lamele Lamelli Largo L0301 Mardom Decor będą dekoracją, zdecydowanie dodającą niezwykłości dowolnemu wnętrzu.

Funkcjonalność ściennych lameli L0301 Mardom Decor

Lamele ścienne Lamelli Largo Mardom Decor L0301 głównie pełnią funkcję ozdobną. Jednak nie można zapomnieć o ich możliwościach izolacji akustycznej. Lamele ścienne z kolekcji Lamelli Largo Mardom Decor redukują dźwięk, co pozwala na pozbycie się echa w pomieszczeniu. Co oznacza, że ścienne lamele mogą odrobinę stłumić wydobywające się z pokoju, czy też innego lokalu dźwięki, zwiększając komfort przebywających w nim osób.

Inną rolą lameli ściennych Lamelli Largo Mardom Decor L0301 jest również możliwość wyróżnienia za ich pomocą stref użytkowych w dowolnym wnętrzu. Ich prosty, aczkolwiek rzucający się w oko design świetnie sprawdzi się w zaakcentowaniu podziału pomieszczenia na strefy. Podkreślenie strefy jadalni, czy podkreślenie strefy relaksu w salonie to tylko niektóre nasze propozycje. Szczerze mówiąc ze ściennymi lamelami Mardom Decor L0301 nie istnieją ograniczenia w aranżacji pomieszczeń.

Mocowanie lameli ściennych Lamelli Largo Biała L0301 Mardom Decor

Lamele ścienne Mardom Decor L0301 z kolekcji Lamelli Largo to modele bardzo łatwe w montażu. Można je w dowolny sposób dopasowywać do wymiarów danej powierzchni, na której mają być zamocowane poprzez łączenie kilku sztuk lameli. Zaletą jest również ich optymalna długość wynosząca 270 cm, która umożliwia montaż od podłogi do samego sufitu bez tworzenia łączeń. Co więcej, z łatwością można je przycinać do konkretnych wymiarów. Sam montaż L0301 również nie należy do najtrudniejszych, gdyż jest łatwy, bardzo szybki i czysty z wykorzystaniem kleju Mardom Decor.

Masz pytania odnośnie do ściennych lameli Mardom Decor z serii Lamelli Largo?

Jeśli pojawią się pytania albo wątpliwości związane z doborem idealnych lameli ściennych, w tym Lamelli Largo Biała L0301 marki Mardom Decor to serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszą obsługą sklepu. Jesteśmy pewni, że dzięki doświadczeniu naszej obsługi możemy rozwiać wszystkie wątpliwości związane z wyborem modelu Largo Mardom Decor L0301 bądź innego produktu dostępnego w naszej ofercie.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

16 innych produktów w tej samej kategorii: